• Obednal jsem si modre ferrari prislo mi cervene

Naprostá ignorance, jen informace o přijetí objedávky a pak více jak týden nic, žádná informace.

• otřesná komunikace
    • zboží skladem není skladem...ještě bych možná pochopil ale že se nikdo neozve 3 týdny? Aby se to nějak řešilo a musim si to zjistit sám..... už nikdy více !!!!

• Dlohá dodací doba

• Objednané zboží my nepřišlo

• Zboží mi nebylo dodáno
    • Na maily neodpovídají

Tento obchod rozhodně nedoporučuji, bohužel jsem zboží zaplatil v předstihu, ale po dvou týdnech ho stále nemám.

• zboží zatím nedorazilo, žádnou zprávu jsem nedostala

Reakce obchodu Autodraha.cz

zboží bylo odesláno druhý den po objednání.
    Včera se nám vrátilo jako nevyzvednuté. Za spediční firmy bohužel neručíme.
    Autodráha cz

• Špatná komunikace

V obchodě Autodráha. cz jsem nenakupoval poprvé. Po předešlých dobrých zkušenostech a solidním vystupování mi v zásilce dorazilo zboží poškozené evidentně již od prodejce.
    Po následných dvou žádostech o reklamaci a vyřešení problému neměl prodejce ani tolik slušnosti, aby se obtěžoval alespoň odepsat natož aby problém vyřešil. Přitom se jednalo o škodu v řádech do 300 kč max.
    Pro mne velké zklamání!!!

Reakce obchodu Autodraha.cz

Dobrý den, o vašem problému vůbec nevíme.
    Nenašel jsem ani žádný email kde by jste o výše uvedeném psal.
    Rád bych se zeptal proč jste nám nezavolal. Problém se mohl snadno vyřešit.
    Autodráha cz

• Nulova komunikacia

Objednavka vytvorena 5.12.2018!!!ziadna spatna vazba kde sa tovar nachadza a to je 16.12.2018.Snaha o komunikaciu z mojej strany odpoved ziadna.

• Dostal jsem použité a značně opotřebené zboží

• Špatná komunikace
    • Protivná paní na telefonu

Zboží již nebylo dostupné, obchod ale nedal vědět. Na email žádná reakce, poté paní na telefonu odkáže na kolegu, který přijde až za hodinu, protože má na starosti jiné věci.

• Obchod nekomunikuje se zákazníky, ani zboží nebylo do 14 doručeno, ikdyž prý bylo na skladě. Obj. jsem zrušil, ani na to nebyla žádná odpověd.

Obchod nekomunikuje se zákazníky, ani zboží nebylo do 14 doručeno, ikdyž prý bylo na skladě. Obj. jsem zrušil, ani na to nebyla dána žádná odpověd.

• Po deseti dnech žádná reakce obchodu.

• Nedodrzeni terminu

Zboží přišlo jiné než jsem objednal.

• Kdybych se nedotazovala kde je objednane zbozi asi by mi nikdo vedet nedal.na strankach bylo info ze zbozi bude do 2-3dnu doruceno ale po tydnu jsme se dozvedela ze zbozi vubec neni a nebude

Obal od auta nesl známky jistého opotřebení, nemyslím si, že by to bylo poškození v důsledku přepravy. Jako přepravní obal posloužila krabice od bot. Pro oživení auta bylo potřeba připájet drátek napájení, taky se mi už podařilo ulomit zpětné zrcátko u karoserie. Na dotaz ohledně chování modelu mi nidko neopovědel. Tohle v kombinaci s mizerným výrobkem ve nezanechalo příliš dobrý pocit.

• Platbu nelze provést! Bankovní údaje nejsou úplné. IBAN není k dispozici.

• Zboží "skladem" ve skutečnosti skladem není. Komunikace 0.