Vyhřívaný potah který jsem zakoupil se utrhl vázací pásek k opěradlu jak jsem za něj poprvé zatáhl abych potah upevnil na sedačku. Celkově působí dojmem levného výrobku.

• Nekomunikuje včas se zákazníkem.

Slabý.

• všechny možné

kupte to jinde

Reakce obchodu autodoplňky FRO

Dobrý den, nechápu Vaše nic neříkající hodnocení.

• Vzpery do viko kufru pro Octavia 2 Combi jsou tak silne a predimenzovany, ze po otevreni se viko kufru div neutrhne a pod trech dnech pouzivani mi predimenzovana vzpera vytrhla kloub uchyceni v kapote, ktery nelze opravit, tzn. ze bude nutno utrzenou cast na kapotu navarit. Vzpery jsem vyhodil, jdu si nechat opravit vuz a koupit original

Jednani bylo v poradku, i dodaci lhuta, ale dil, ktery byl deklarovan jako vhodny na muj automobil, je po prakticke zkusenostni zcela nevhodny.

objednavka, nakup i doruceni probehli v poradku. Kvalita zbozi ovsem zdaleka neodpovida cene. Brasna do kurfu je tak mizerna, ze bych se stydela prodavat ji i na trzisti nebo rozdavat zdarma (parajici se nebo uplne chybejici stehy a suche zipy). Autopotahy Oderon urcite take nejsou delany na zakazku na dany model auta (nepasuji 100%) a s montazi si kazdy musi poradit sam, protoze chybi jakykoliv navod. Ve zkratce - obchod ok, zbozi mizerne.

K objednavce jsem přesně uvedl typ auta na ktery jsem chtěl zrcatka. Bohužel zboži ktere dorazilo bylo naprosto nevhodne k memu typu auta.Kladně lze hodnodit bezproblemove vraceni peněz.

Zboží sice dorazilo,ale v poněkud nepoužitelném stavu.Byl na něm křivě vyvrtán závit,takže to bylo celé křivé a absolutně nepoužitelné.Zboží asi vracet nebudu,jelikož na poštovném prodělám víc než kdybych si koupil nový.Samozřejmě u této firmy už nic neobjednávám.

• přišlo něco jiného než jsen si objednal - jiný rozměr a jiná specifikace

po nákupu nekomunikuje

• Neaktualizovaný seznam zboží

• nedodržení dodací lhůty - zboží mělo být skladem. Měl jsem si vybrat jiné zboží nebo počkat, vybral jsem si jiný produkt, ale ani jiné zboží dodnes nedorazilo.

Nedoporučuji!!!