Objednával jsem mosazné svorky ,ale dodali svorky z nějaké zinkové slitiny a při montáži hned jedna praskla . Takže naprostá nespokojenost s materiálem.

• 10 dnů od potvrzení o přípravě objednávky a nic.

Místo k nim si dojeďte někam do továrny, kde to vyrábí, i z Číny to bude rychleji.

• zboží neodpovídá obrázku-nemá popisDYNAMIC

• Velmi dlouhá doba dodání
    • Nekomunikace obchodu

Zboží objednáno 6.8., dnes je 16.8. a nemám ani zboží ani žádnou zprávu z e-shopu o stavu objednávky.

• Relativně dobrá komunikace se zákazníkem.
    • Velký sortiment.
    • Objednávka se jim v počítači ukázala jako vyřízená tak jsem čekal dlouho než odepíší a napraví to.

• i přez zboží skladem jsem musel objednávku urgovat

zboží mi bylo doručeno místo do 3 prac. až po 11 dnech a dvou urgencích

• zboží nepřišlo,
    • špatná kominikace

• Levný
    • Cena dopravy
    • Prodávány produkt byl z méně kvalitního plastu včetně zapínacích proužků které se trhali

Obchod by mohl prodávající v popisu zboží informovat, že daný produkt je z méně kvalitního plastu, tudíž i cena je nižší. Přestože u popisu produktu bylo napsané že pasuje na většinu plechových kol, na originál plechové disky Škoda pasuje hůře - nesedí pěkně.

• stav "skladem" neodpovídá skutečnosti

Zboží jsem objednával 7.12. V e-mailu deklarovali termín předání přepravci až 12.12. Ozvali se 13.12. že zboží nemají a nemohou ho sehnat... Na základě toho jsem objednávku zrušil!

• Dne 31.10.2018 jsem udělala objednávku přišlo mi potvrzení objednávky ale objednávka nedorazila. Nakupovala jsem zde poprvé a naposledy.

Objednal a zaplatil jsem tři objednané světla - doručili pouze dvě !!

Reakce obchodu autodoplňky FRO

Chyba se stala při expedici, ale ihned po upozornění zákazníka na chybějící kus, jsme se omluvili a obratem dodali i třetí světlo. Reklamace - FRO spol. s r.o.

Objednal a zaplatil jsem si 16 kusů matic na kola, dorazilo mi pouze 10. Na reklamaci obchod nereaguje.

• Zboží bylo při online objednávce skladem,ale při vyzvednutí zboží neměli nic.Prý jsem měl počkat na potvrzení objednávky.Tak jsem stornoval objednávku a zboží objednal znovu a stále čekám.

• Vyber zbozi
    • Nedostupnost zbozi
    • Neinformovanost
    • Protahovani dodani zbozi bez jasneho terminu dodani - po 4 tydnech jsme objednavku zrusili a obratili se jinam

Objednal jsem položky u kterých bylo uvedeno ,, skladem,, takže jsem očekával doručení obratem, což se nestalo..

• Po 10 dnechmizboží nepřišlo.Nereaguje na telefon ani na e.mail.

Zboží objednáno a nedorazilo, obchod nekomunikuje. Žádná reakce a urgence.

Uvádíte že rozdvojka do autozapalovače je na12 a 24 V. Po připojení na 24V
    vyhořela. Podvod.

I přesto, že u zboží bylo napsáno skladem u dodavatele, tak mi přišlo pouze vyjádření, že objednávka se vyřizuje. Od té doby se nic neděje. Zboží bylo objednáno 28.12.2017 a dnes 8.1.2018 stále nemám ani zboží ani žádnou jinou reakci od prodejce.

Reakce obchodu autodoplňky FRO

Omlouváme se, ale v době mezi svátky probíhala celopodniková dovolená, inventury a kontrola skladu. Bohužel se informační email o tom, že objednávky přijaté v tomto období budou expedovány postupně až po 8.1.2018 s pravděpodobným drobným spožděním nedostal ke všem našim zákazníkům. Tato skutečnost nás mrzí a dškujeme za pochopení.
    FRO spol. s.r.o.

• zboží ani po deseti dnech nedorazilo

FRO spol. s.r.o.