• Po týdnu zboží nedorazilo ani nikdo se neozval volal jsem na firmu ale marně

• Nulová komunikace
    • Ověření objednávky na stránkách obchodu nefunguje
    • Žádné potvrzení nákupu
    • Prostě obchod k ničemu

Objednávka zatím nedorazila, obchod nekomunikuje.

• Dnes je to 7. den mé platby, zboží jsem ještě neobdržela. Slíbené dodání do 3 dnů.

Hodně dlouho to trvá a nikdo se ani neozval

na zboží stále čekám.

V době objednání píšou "skladem", a po objednání se rázem změní na "na cestě" a ani nejsou schopni tuto skutečnost oznámit. Až se pídíte tak napíší že dodavatel momentálně položku skladem nemá.....

po objednání mi nepřišel potvrzovací email a ani jinak jsem nebyl vyrozuměn že obchod dostal mou objednávku, i když mají napsáno že dají do 24h vedět, tak jsem myslel že jsem udělal chybu a objednal znovu.Opět nic.Pokus o telefonát = neberou telefon.Objednal jsem jinde. Po týdnu mi najednou přišla objednávka 2x.

Zatím nic nepřišlo.Obchod nereaguje na můj email.

• Jak můžu hodnotit něco co ještě nemám.

• objednaval jsem si tento vyrobek bohuzelreakce zadna koupil jsem jinde.

• Po dlouhém čekáni byla zásilka obchodem stornována

Zatím zboží nebylo doručeno. Z Vaší strany nebyla reakce na meilový dotaz a nelze se do vaší firmy dovolat. Není co kladně hodnotit ani doporučit Váš obchod známým. Uvítal bych informaci, zda naše objednávka bude vyřízena.

Objednal jsem si sprej na autoklimatizaci r134a. Zboží dorazilo ale sprej byl prázdný, takže mám prázdnou plechovku a obchod? Nikoho to nezajímá, zboží dorazilo tak si trhni nohou zákazníku, co by jsi chtěl za 4stovky. (jestli se poškodilo přepravni firmou nebo při balení ve skladu, není můj problém)

• 3 dny jsem zkoušel aktivně se dovolat do obchodu s technickou otázkou ke zboží - marně
    • zboží skladem bohužel zatím ani nedorazilo je to 12 dní

• nulová komunikace
    • nedodržení dodací lhůty
    • s obchodem se nelze spojit

Po dvou týdnech naprosto žádná odezva od obchodu, zboží údajně do 7 dní. Ani na třikrát se nelze nikam dovolat, na email kde žádám storno objednávky nikdo nereaguje. Pochopím, že se může stát problém, stačilo by alespoň komunikovat, ovšem v tomto případě naprosto nedoporučuji.

• Po objednání se nic neděje.

Zboží nebylo doručeno bez jediné informace proč...

Koupil jsem inferno Metal Repair.Ono to,ale nefunguje.Přípravek po nanesení na rozvod výfuku nezatvrdnul,ale drolí se.Buď je to staré nebo vyměněné.

• Zboží přišlo poškozené

Poškozené zboží

• Žádná
    • Od objednání 14 dní nic nepřišlo.
    • Žádná komunikace

Po objednání přijde od automatu potvrzující mail s číslem objednávky a to je vše. Zboží se nedočkáte. Již jsem objednal jinde a zboží jsem měl doma za dva dny. Naprostý amatéři. Nicméně zboží jsem měl objednané na dobírku a může mi po měsíci přijít. Samozřejmě odmítnu převzít jelikož nechci nakoupovat od nějakých amatérů nebo nějakejch překupníčků kteří zboží namají a po objednávce teprve horečně shání.