Zboží jsem objednala, obdržela jsem e mail, že objednávka byla přijata, a to bylo vše. Od té doby jsem neobdržela žádnou zprávu o stavu objednávky, proto jsem objednávku zrušila.

• nejnižší cena

tady to bude horší.
    Cena byla nejnižší z mnoha obchodů ,čili výhodná, ale jedna západka na rukojeti je ulomená a ta druhá se ulomí asi taky rychle, soudě podle samotného provedení a taky z jakého je to materiálu. Hodně věcí v kufru bylo mimo plastový organizér, jelikož nedrží v prolisech. Hřebíčky rozsypány taktéž , protože je opět ulomena západka na plastové krabičce. Jestli už v kufru někdo byl, koupil jsem už jednou rozbalené zboží se můžu jen domnívat. Kdybych zboží koupil za rohem , jdu ho vrátit. Protože však nemám čas ani chuť řešit poštu atd. a nářadí je celkem v pohodě kufr si nechávám , protože je to nářadí do dílny a nikde s ním jezdit nebudu. Ale napsat jsem to musel protože to tak prostě je.

• zboží jsem ještě nedostal
    • zboží nebylo odesláno po obdržení peněz

člověk, který měl na starosti vyskladnění zboží, byl neochotný sdělit, kdo je dodavatelem a důvod, proč zboží nebylo vydáno do centrálního skladu

• Nizka cena

Zbozi dorazilo ale nefunkcni. Hned nasleduici den jsem poslal email ze poslu zbozi spatky jako reklamace. Balik byl dodan doporucene 04.04.2017, ale stale nidko neodpovedel.

• produkt,který jsem sháněl jsem našel v obchodě
    • nabízejí zboží,kterénemají

v den objednání je zboží na skladě ,ale po týdnu prý už je vyprodané

• Když do objednávky napíši požadavek,aby poklice byly jako na obrázku k těmto poklicím, očekávám,že takové přijdou. Bohužel se tak nestalo. Jiné e-shopy bohužel jsou na tom stejně.

Lepší komunikace se zákazníkem.

• dodací termíny

pomala reakce na vzniklou situaci

• zadne oblbujou lidi neco jine je na foto a popis uplne iny ceho jsem si nevsiml a tavar mi dorazil jinych parametru , je to chytak na lidi, male prodali za cenu velkeho.

oblbuju lidi, nakupuji vsechno z netu a tyto su prvni co me oklamali,teda oblbly.

Reakce obchodu autodoplňky FRO

U výrobku byl chybně vyplněn rozměr výrobku což bylo ihned opraveno. Zákazníkovy bylo nabídnuto vrácení vrácení výrobku zpět které odmítl.

Nic moc , první nákup a hned zklamání !!! Přeji hezký den.

Nosič jsem obědnal v tomto obchodě protože uváděli že je skladem.Skladem nebyl ani u výrobce.Dohodl jsem se že pokud ho doručí do 14 dnů obědnavku nezruším,což dodrželí.Chápu že před sezonou může být vyprodáno,ale měli by na to v nabídce upozornit.Další nedostatek jsem zjistil při montáži,dostal jsem se 7 kolikovou el.zastrčkou přestože jsem odědnal 13 kolikovou.Naštěstí vlastním redukci,protože výměnu bych už přeb dovolenou nestihl.

• Poslal mi u jednoho produktu jinou barvu předmětu než bylo požadováno tak to je taková větší slabina

• rychlá a korektní reakce na požadavek zákazníka
    • Obchod prodávánevyzkoušené výrobky.
    • Nabíječka Starter za 1571 je nepoužitelná vzhledem k hlučnosti a vibracím přístroje.
    • Je nutné ji zkusit zapnout a zjistíte, že je svých chováním nedůvěryhodná.
    • Nelze ji nechat nabíjet bez dozoru.....atd.

Je třeba se asi přesvědčit o kvalitě výrobku. Pokud bude v nabídce, že je hlučná a vibruje - tak ji nikdo nekoupí.

• Zaplatila jsem 100 Kč za dopravu a pro zboží jsem si musela dojet, za takovou cenu by mělo být dopraveno až na adresu, kterou jsem udávala

S internetovou nabídkou jsem byla spokojena, ale s dopravou ne.

• o žádných nevím
    • Neaktualizují včas nabídku, mají vystaveny věci které skladem nemají a když tak ne v množství uvedeném.

Ceny nabízeného zboží, dle mého, jsou velice slušné, ale co je to platné, když to zboží nemají. Každý ať se zařídí podle svého, vcelku velice dobře funguje komunikace a vrácení peněz, okamžitě.

• Prodává nekvalitní zboží

• nulové
    • Až po obdrzeni zboží jsem zjistil že potahy jsou pro mé vozidlo nevhodné.Vámi inzerované jsou universalní do všech vozu ani zmínka o tom že nelze použít pro sedadla s bočním airbagem!!!!!!!!!

Nespolehlivost NEDOPORUCUJI!!!!!!!!!

• neaktualizuje nabídku

2x jsem objednal různé typy pneumatik se stejným výsledkem. Zrušeno - nejsou na skladě. potřetí jsem objednal zboží jinde a šlo to. Možná jsem výjimka, ale nevěřím na náhody.

• Cenově výhodný výrobek
    • Zakoupený výrobek nebyl plně přizpůsobený typu vozidla, pro který byl určený. Uchycení potahů na zadních opěradlech jsem si musel dotvořit sám, úchyty nebyly dostatečně dlouhé, přední opěradla zase měla delší látku než sedadlo a potah nešel vypnout.

Lépe dráž, než levněji