Na e-shopu prodávají údajně nové provedení žárovek s prodlouženou životností,ale pak pošlou staré provedení s kratší dobou funkčnosti. Když bych to věděl tak bych si zboží v tomto obchodě neobjednal a zakoupil bych ho jinde. Je to dle mého klamná reklama a nebo klamání zákazníka :-(

• Deklarované zboží skladem,není.....

Zakoupené zboží jsem po třech dnech urgoval ohledně termínu odeslání.Teprve tehdy dostal odpověď,že zboží je vyprodáno,do té doby ticho.

Okamžitý dodej zboží, které je nepoužitelné. Absolutně nefunguje.

Reakce obchodu AutoDoplnky-Eshop

velmi nás mrzí nespokojenost se zakoupeným výrobkem. S největší pravděpodobností jste ale nepřečetla podrobný popis k tomuto výrobku. Tužka, kterou jste si objednala neslouží k odstranění a opravě škrábanců na laku karoserie, ale k ošetření poškozeného místa před korozí a oxidací, jak uvádíme v podrobném popisu zboží. Tato informace je dokonce zvýrazněna tučně.
    I přes to jsme vám navrhli vstřícné řešení této záležitosti. Pevně věříme, že naši nabídku kompenzace využijete.
    Děkujeme za nákup na našem e-shopu. Moc si toho vážíme.

• Absolutně k ničemu.

Reakce obchodu AutoDoplnky-Eshop

velmi nás mrzí negativní reakce našeho e-shopu. Vaší objednávku jsme přijali 14.6.2023 a expedovaná byla 15.16.2023 tedy v nejkratším možném termínu. Objednal jste si značkový výrobek QUIXX na odstranění škrábanců z kapoty vozu. Tento výrobek je velmi kvalitní a tedy předpokládáme, že poškození Vaší kapoty bylo značné a škrábance byly příliš hluboké. Je potřeba chápat, že hluboké rýhy není možně odstranit žádnými obdobnými přípravky. Vámi zakoupený výrobek, jakožto i obdobné výrobky konkurenčních značek jsou určeny k zacelení vlásečnic na karoserii, nikoli k odstranění hlubokých poškození. V popisu výrobku uvádíme informaci, že tento výrobek není určen k odstranění hlubokých škrábanců. Samozřejmě nás mrzí nespokojenost se zakoupeným výrobkem.

• Místo kladné a záporné svorky na akumlátor mi byly zaslány dvě svorky na záporný pól. Balení přitom bylo označeno 1 cm velkými písmeny.

Pokud dostanete co jste objednali zřejmě nebude problém.

• Zboží ani po 10 dnech nedorazilo.

• Nevím

V tomto e-shopu jsem nakupoval poprvé.Vsechno v pořádku, balíček zabalený dostatečně, ale uvnitř USB nabíječka do auta v originálním balení, v hrozném stavu. To vypadalo, že nabíječku už někdo používal a potom ji vrátil. Bylo to hrozně ocvakané sponkama - děs. Nevím proč to v takovém stavu poslali. Jinak voltmetr moc přesně neměří, ale co bych chtěl za ty peníze.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Chci aby mě byla objednávka doručena. Snad k tomu bude nějaké vysvětlení. Jen prosím bez výmluv na válku.

• Dlouhá čekací doba,neviřizeno.

• Zboží přišlo jiné než bylo objednáno. Místo chromovany krytky , přišla černá.

Za mé výhrady nemůžete, ale Zásilkovna přesměrovala dodání zásilky do místa, kde je těžké se z mého místa bydliště se dostat /oprava silnice/- jel jsem tam 40 minut a nelze tam bez porušení předpisů zaparkovat /velké množství aut/.Měla by při obsazenosti výdejního místa dát možnost volby zákazníkovi.A druhý problém je , že ač bylo zadání objednaných stěračů správné a i popisek na balení souhlasíl přesto na můj vůz nepasují.Už nemám sílu cokoli v této věci podnikat.

Reakce obchodu AutoDoplnky-Eshop

velmi nás mrzí vzniklá situace. Dne 1.7.2022 jsme vám vrátili celou částku za kompletní objednávku na váš účet. Pevně věříme, že je to alespoň částečná náprava celé situace. Velmi se omlouváme.

H1 nedostačující

• Na obrázku vypadá pěkně, ale v realitě nic moc
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• zařízení nesplnilo mé očekávání na displeji nejsou vidět čísla za denního světla, hlavně vnitřní teplota
    • není vidět teplota za dnního světla, čekám stanovisko obchodu
  • Smazáno na žádost jejího autora.