Po týdnu od objednání zboží ještě nedorazily. Obchod je neschopný S horším jsem se ještě nesetkal.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Nevím, objednáno 28.5. Nedoručeno ani 4.6.. Na dotazy nereagují, tak nevím.

Reakce obchodu AutoDoplnky-Eshop

velmi nás mrzí Vaše nespokojenost. Jsme si vědomi našeho pochybení a Vaše ohodnocení je na místě.
    Rozhodli jsme se jako omluvu zaslat Vaši objednávku zcela zdarma. Pevně věříme, že alespoň částečně tímto krokem zmírníme Vaši nespokojenost s nákupen na našem eshopu. Již jsme realizovali opatření, která tyto pochybení eliminují. Děkujeme a velmi si vážíme jak Vaší objednávky, tak i oprávněné kritiky.

Všechno zboží skladem, i když bylo psáno, tak nebylo a musel sem se ozvat sám, aby se s tím něco dělo.

Reakce obchodu AutoDoplnky-Eshop

velmi nás mrzí nespokojenost při nákupu v našem eshopu. Vaši objednávku jsme přijali v sobotu 5.12.2020 a vyexpedovali ve středu 9.12.2020. Omlouváme se za opoždění. Bohužel byl začátek měsíce prosince velmi hektický a několik dní jsme expedovali s dvou denním zpožděním. Vážíme si vaší snahy tuto záležitost telefonicky řešit. I přes to věříme, že jste s kvalitou objednaného zboží spokojen. Hezký den a ještě jednou velká omluva.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Přišlo jiné zboží než bylo objednano

Reakce obchodu AutoDoplnky-Eshop

velmi nás mrzí vaše nespokojenost. Objednal jste si anténní adaptér za 22 Kč, který jsme bohužel neměli skladem. Poslali jsme vám tedy jako náhradu stejný (značkový) výrobek v nesrovnatelně lepší kvalitě, který stojí 32 Kč. Samozřejmě jsme vám ho poslali za cenu 22 Kč. Moc se omlouváme, že jsme vás o této náhradě neinformovali. Očekávali jsme, že budete s touto náhradou spokojen. Ještě jednou velká omluva.

Děs a hrůza , nic nedělá co jste slibovali. Bezbarvý lak ,který koupite za 8kč v každém obchodě Barvy a laky.Největší podvod,další ´´Šmejdi´´!

• Objednávala jsem Stěrač Aroso 20.721 Flat 530mm 1ks dne 4. ledna 2020.
    Omylem jsem na objednávku uvedla dodání DPD. Chtěla jsem zásilkovnu a platbu na dobírku.
    Objednávka byla v pořádku , na základě mé žádosti upravena, ale zboží zatím nedošlo. Dnes je 15.ledna 2020.

• Dorazilo jiné zboží.

Objednal jsem si autoantenu v chromu (asi hliník) a dorazila černá. Vzal si jí syn. Já si objednám jinde.

Reakce obchodu AutoDoplnky-Eshop

je nám velice líto situace, která nastala a za způsobené komplikace se Vám tímto omlouváme. Chybné vložení špatné fotografie bylo způsobeno převzetím špatné fotografie od dodavatele. Děkujeme za pochopení a ještě jednou se tímto velice omlouváme.

• Doprava

S obchodem jsem problém neměl. Pouze doprava přes DPD byla katastrofa. A vysvětlení ohledně nedodani v termínu mě zaskočila. I ze strany obchodu.

Reakce obchodu AutoDoplnky-Eshop

velmi nás to mrzí. I přes to, že jsme Vaši objednávku vyexpedoval v nejkratším možném termínu a to 16.5.2019, tedy následující pracovní den po přijetí Vaší objednávky, díky pochybení spediční služby DPD nebyl váš balíček doručen včas. Celou záležitost jsem řešil se společností DPD a jednoznačně došlo k pochybení řidiče, který Vás nedostatečně informoval o postupu v případě Vašeho nezastižení na uvedené adrese. Velmi nás to mrzí, ale i tyto případe se občas s řidiči spedičních služeb stávají. Pevně doufáme, že Vám naše telefonická omluva a podání vysvětlení stačila. Ještě jednou se omlouváme za způsobené potíže.

Nedodrželi slibovaný termín dodání. Zboží má být dodáno do 1-2 pracovních dnů. Na zboží čekám už 8 pracovních dní.

Doručená tužka červení na opravy škrábanců je na H...........

Reakce obchodu AutoDoplnky-Eshop

velmi nás mrzí, že jste nespokojen s tím to výrobkem, ale tato tužka není určená k trvalé opravě škrábanců, ale pouze k dočasnému ošetření. V návodu tohoto výrobku uvádíme UPOZORNĚNÍ - toto není trvalé ošetření, ani oprava.
    Aplikaci této tužky je potřeba dle potřeby opakovat.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Zboží dorazilo jiné než jsem si objednal
    • Prodejce nedodal při objednání rekapitulaci přesné objednávky
    • Prodejce nereagoval vůbec na mou připomínku, že nedodal co měl....

• Zbozi prislo
    • Misto osram silvestar 2.0 prislo osram silverlight. Nereklamoval jsem, ponevadz jsem na tom vydelal...

Reakce obchodu AutoDoplnky-Eshop

ano, záměrně jsme poslali novou řadu žárovek OSRAM silverlight s vyšší svítivostí a to za stejnou cenu jako OSRAM silverstar. Tak jak uvádíte ve vaší recenzi, obdržel jste od nás kvalitnější výrobek za stejnou cenu. Proto nás mrzí negativní recenze našeho obchodu.

The delivery was on-time and in amazingly good package.
    The product was really bad ! It's a Chinese product sold as Italian, where even chinese wouldn't sell it! Cable started warming and the plug started smelling and producing smoke in seconds (literaly, less than 15 sec) .
    It was supposed to handle 10A and the load was less than 8 A !!
    Taken out and let cool. Then, it didn't work again !
    Things that give Italian stuff the bad name they have.

Reakce obchodu AutoDoplnky-Eshop

velmi nás mrzí nespokojenost s kvalitou tohoto výrobku. Udělali jsme maximum pro to, aby jste byl spokojen. Vaší objednávku jsme expedovali okamžitě v den přijetí a to 26.11.2018. Je naším cílem, aby každému zákazníkovi byla objednávka doručena v co nejkratším terminu. Bohužel se někdy stane, že výrobek má skrytou výrobní vadu, což nejsme schopni eliminovat. Není možné kontrolovat funkčnost všech výrobků před odesláním.
    Velmi nás mrzí vaše nespokojenost a v případě zájmu okamžitě sjednáme nápravu. Výrobek neprodleně vyměníme za nový. To je standard našeho e-shopu. O tuto možnost jste bohužel nepožádal. Proto nás velmi mrzí recenze, kterou jste nám udělil.

Již jsem napsala dva dotazy co je se zbožím, které jsem hned při objednání uhradila? Ani po 11 dnech nedorazilo.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Zboží jsem objednal před 10 dni , dodnes zboží nemám ani žádnou zprávu. NIC !