• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Po týdnu co jsem psal ,...zda zboží je na cestě,...nikdo neměl zájem komunikovat,....

Vážený pane Slezáku,
    velmi se omlouváme za nedopatření v komunikaci. Jsme si vědomi naší chyby a uděláme vše pro to, aby se tento problém již neopakoval.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Dorazil jiný tip žárovek než který jsem si objednal.

Reakce obchodu AutoDoplnky-Eshop

Velmi se omlouváme zákazníkovi za zaslání jiného typu boxu. Při přípravě objednávky došlo k chybě a omylem jsme vyexpedovali jiný typ boxu. Okamžitě jsem telefonicky na vzniklý problém reagovali a zaslali požadovaný box. Ještě jednou se moc omlouváme.

• Dobré ceny
    • zapojeno do akce Den dopravy zdarma
    • dlouhá doba dodání
    • zboží vyměněno za jiné bez upozornění

• nepromokava plachta je promokava :-)

Velmi kvalitní, trvanlivá a odolná ochranná nepromokavá plachta na auto od rakouské firmy Cartopic popis u prodejce opak je pravdou plachta je promokava staci mlha rosa auto je pod plachtou ihned mokre nemluvim o tom kdyz se na plachtu naprasi a nasledne zaprsi vsechny necistoty jsou na voze zame plachta takna trabanta

• Nebyl přiložen český návod (koho by napadlo mačkat tlačítko M 3x pro nastavení) a barie byly vyteklé.

Stojan na pneumatiky byl evidentně už jednou prodaný a po vrácení ho bez opravy prodali mně.Bylo na něm vidět, že byl částečně smontovaný, ale po zjištění závady (nepasující otvory na šroub, který tím pádem nešel prostrčit a stojan smontovat - musel jsem to převrtat) byl vrácen.

Reakce obchodu AutoDoplnky-Eshop

Dobrý den, určitě jsme Vám záměrně neposílali použitý stojan. Před odesláním byla kontrolována kompletnost produktu. Pokud jste měl jakýkoli problém, stačilo nás kontaktovat a rádi bychom Vám stojan vyměnili.

• žiadne som nezistil
    • nedodanie objednaného tovaru a nulová reakcia na emailovu komunikáciu

Tovar nebol doručený, 21 dní po objednaní na Slovensko :-(, na email nikto neodpovedal, predajcu neodporúčam.

Reakce obchodu AutoDoplnky-Eshop

Dobrý den, velmi nás mrzí tato situace. Zboží bylo odesláno 25.4. 2017, ale vrátilo se nám jako nepřevzaté.

• Zatím žádné​
    • Nejsem schopen posoudit

Nekupovat podložku, nedrží na ploše

Reakce obchodu AutoDoplnky-Eshop

Velmi nás mrzí Vaše nespokojenost s naším výrobkem.
    Rádi bychom Vás informovali, že před použitím této podložky je nutné očistit a odmastit přístrojovou desku tak, aby tato protiskluzová podložka plnila požadovanou funkci.
    V případě, že není povrch palubní desky očištěn, tato protiskluzová podložka a stejně tak další typy protiskluzových podložek nemohou plnit svoji funkci.
    Pokuste se, prosím, opětovně očistit palubní desku i protiskluzovou podložku. Pokud i přes to nebudete s naším výrobkem spokojen, neváhejte a v této záležitosti nás kontaktujte. Jsme připraveni okamžitě navrhnout řešení.
    Hezký den

Zboží objednáte,potom vám zavolají že zatím není a čekáte.

• klamavou reklamu

zboží neodpovídá reklamě

• Zboží jsme objednali a do dneška nedorazilo.

Reakce obchodu AutoDoplnky-Eshop

Dobrý den, velmi nás to mrzí, ale zboží bylo skutečně odesláno a vrátilo se nám zpět jako nevyzvednutá zásilka.
    Zboží jste si objednala 20.11. 2016 a odesláno bylo 21.11. 2016, první pokus o doručení proběhl 22.11., druhý pokus o doručení 23.11. 2016.

• vase zbozi bolo na 50% funkcne ):

Reakce obchodu AutoDoplnky-Eshop

velmi nás mrzí, že náš výrobek neuspokojil vaše očekávání. Jsme připraveni tento problém jistě vyřešit. Stačí nás kontaktovat emailem či telefonicky. Nabíječka, kterou jste si objednal má výstupní proud 1000 mA. Tento typ nabíječky je určen zejména pro udržování požadovaného stavu autobaterie. V případě, že potřebujete nabíječku, která je schopna dobít i hluboce vybitou baterii, je nutné zakoupit nabíječku o vyšší kapacitě. Doporučujeme nabíječky LAMPA Italy s výstupním proudem 4200 mA v provedení LED či digitálním displejem. Děkujeme za pochopení.