• Rychlost dodani
    • Siroky vyber

Reakce obchodu AuPortal

děkujeme za Vaše hodnocení, kde zmiňujete také rychlost dodání a široký výběr produktů. Právě široká nabídka a hlavně i skladová dostupnost je naší prioritou. Díky tomu, že máme většinu produktů skladem, je tak můžeme posílat obratem a doručit je do 1-2 dnů. Jsme rádi, že Vám dorazila objednávka rychle a budeme se těšit brzy zase na shledanou.
    Přejeme krásný den z AuPortalu

• Bohatý sortiment
    • Rychlé a profesionální vyřízení objednávky
    • Slušné ceny

Spolehlivý obchod.

Reakce obchodu AuPortal

děkujeme Vám za milé hodnocení, udělalo nám opravdu velikou radost. Hodnoty, které zmiňujete, jsou právě hodnotami, na kterých si zakládáme. O to více pro nás znamená, že je naši zákazníci vnímají a cení si jich. Je to pro nás veliká odměna za naši práci a my Vám za to děkujeme.
    Budeme se těšit zase brzy na shledanou.
    S pozdravem a přáním krásného dne,

• široký výběr
    • dopravné

• výbšr
    • platí se doprava

Dobrý den, "Dave" ;-),
    děkujeme za Vaše kladné hodnocení, moc nás Vaše zpětná vazba těší. Dopravu poskytujeme za poplatky, které reálně platíme České poště, existuje však možnosti ušetřit tyto náklady vyzvednutím zboží na prodejně v Praze nebo Brně, a to zcela ZDARMA. Na druhou stranu umožňujeme okamžité platby kartou nebo on-line bez rozlišení druhu produktu (investiční i sběratelské), což nenabízí v současnosti žádná jiná firma na trhu.
    Děkujeme za Vaši přízeň a přejeme krásný den,

• Vše proběhlo skvěle

Reakce obchodu AuPortal

Děkujeme za Vaši milou zpětnou vazbu. Moc nás těší, že jsou naši zákazníci spokojení průběhy zpracování objednávek i rychlostí dodání. Děkujeme za Vaši přízeň a pozitivní recenzi.
    Přejeme krásný den,

• Rychlá a jasná komunikace

Reakce obchodu AuPortal

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme moc rádi, že vše proběhlo hladce a rychle, to je naším cílem ;-).
    Přejeme krásný den,
    tým AuPortal

Velmi příznivá cena - u vybraného zboží nejnižší co nalezl. Přehledný postup nákupu na Eshopu, Rychlá reakce na objednávku, okamžité odeslání objednaného zboží.

Dobrý den, Ivo,
    jsme moc rádi, že se Vám u nás na e-shopu líbilo a byl pro Vás přehledný a jasný. Vzhledem k šíři sortimentu může být někdy obtížné najít to, co hledáte. O to víc je pro nás Vaše zpětná vazba o přehlednosti potěšující!
    Děkujeme a přejeme krásný den,
    tým AuPortal

Jako vzdy suprovy rychly obchod

Krásný den,
    rádi bychom Vám poděkovali za milou zprávu, ta vždy potěší ;-). Budeme ses těšit zase někdy příště ;-)

Rychlost vyřízení objednávky.

Reakce obchodu AuPortal

děkujeme za potěšující zpětnou vazbu, udělala nám radost :-). Profesionální přístup, rychlost a spolehlivost řadíme mezi naše priority, jsme rádi, že se nám daří tyto hodnoty plnit.
    Přejeme krásný den a těšíme se brzy na shledanou.

• Kvalitní nabídka zboží
    • Příznivé ceny
    • Dostupnost prodejny v Praze
    • Okamžité vyřízení objednávky

Reakce obchodu AuPortal

děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme moc rádi, že jste byl spokojený a vše proběhlo hladce, jak má.

Budeme se těšit zase brzy na shledanou.
    Krásný den z AuPortalu

neni co vytknout, všeOK

Reakce obchodu AuPortal

Děkujeme za skvělou zprávu, moc nás těší! :-)

Přejeme Vám krásný a pohodový den,
    tým AuPortal

Neskutečná solidnost, ochota a pochopení pro zákazníka. Klobouk dolů. Zvláště v dnešní veskrze tupé době.

Reakce obchodu AuPortal

děkujeme za Vaše 100% kladné hodnocení, udělalo nám velikou radost! K našim zákazníkům přistupujeme individuálně a pokud je to možné, snažíme se vyjít vstříc. Chápeme, že se někdy může stát omyl, chybovat je lidské ;-). Co je pro nás o to větším potěšením, když nestandardní kroky zákazník vnímá a ocení je. Není to běžné a o to více si toho vážíme!
    Děkujeme za Vaši důvěru a budeme se těšit zase brzy na shledanou.
    Přejeme krásný den z AuPortalu

• Levný
    • Široký výběr

Reakce obchodu AuPortal

děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení, moc nás těší, že jste spokojený nejen s naším širokým sortimentem, ale i cenami. Spokojenost našich zákazníků je pro nás velmi důležitá a jsme rádi, že Vaše hodnocení to potvrzuje. Budeme se těšit zase někdy na shledanou.
    S pozdravem a přáním krásného dne, tým AuPortal

• Výborná komunikácia, rýchlosť, spoľahlivosť

Výborná komunikácia, rýchlosť dodania, spoľahlivosť

Dobrý den, pane Smolíku,
    děkujeme Vám za Vaši pozitivní zpětnou vazbu ohledně rychlosti dodání a komunikace. Na spolehlivosti si velmi zakládáme a důvěry našich zákazníků si opravdu vážíme. Jsme rádi, že se nám daří naše nejvyšší hodnoty naplňovat. Právě radost našich zákazníků je i velikou radostí pro nás, děkujeme!
    Přejeme Vám krásný a pohodový den a budeme se těšit zase brzy na shledanou.

• dobré ceny,
    • rychlost doručení,
    • spolehlivost

Reakce obchodu AuPortal

děkujeme za Vaše hodnocení, udělalo nám opravdu velikou radost. Jsme rádi, že hodnoty, které vůči našim zákazníkům ctíme, jsou vnímány i z Vaší strany. Jsme vděční za každou zpětnou vazbu, která nám potvrzuje, že naše úsilí má smysl.
    Děkujeme a budeme ses těšit zase brzy na shledanou.
    Krásný den přeje tým AuPortal

V pořádku

Reakce obchodu AuPortal

Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme moc rádi, že vše funguje jak má!
    Přejeme krásný den a těšíme se zase brzy na shledanou.

spolehlivé a rychlé jednání

Reakce obchodu AuPortal

rádi bychom Vám poděkovali za Vaši důvěru a hodnocení. Právě spolehlivost a rychlost jsou jedny z našich priorit. 100% to dle hodnocení sice ještě není ;-), ale doufáme, že budeme mít možnost Vás přesvědčit, že naši práci na 100% děláme a moc nás těší.
    Přejeme krásný den a těšíme se zase brzy na shledanou,
    tým AuPortal

• Dobrý výběr zboží, dobré ceny, rychlost dodání, pečlivé zabalení proti poškození

Určitě zde budu příště nakupovat

Dobrý den, pane Lubomíre,
    děkujeme za velmi milou a potěšující recenzi. Jsme rádi, že jste spokojený se šíří sortimentu a výběrem zboží, jelikož máme nejširší nabídku mincí na trhu a většina je i skladem ihned k dodání. Budeme se těšit zase brzy na shledanou.
    Přejeme krásný den a pohodový víkend,

• velký výběr zboží
    • kvalitní zboží

Jsem již dlouholetým odběratelem mincí a jsem velice spokojená.

Reakce obchodu AuPortal

děkujeme moc za Vaši milou zpětnou vazbu. Udělala nám opravdu velikou radost! :-). Spokojenost našich zákazníků a 100% servis z naší strany je pro nás prioritou a jsme moc rádi, když jsou rádi i naši zákazníci. Moc si toho vážíme, děkujeme.
    Za celý tým AuPortalu Vám přejeme krásný den :-)

Rychlé, korektní jednání.

Reakce obchodu AuPortal

Děkujeme za Vaše 100% hodnocení a doporučení. Důvěra našich zákazníků a jejich spokojenost jsou pro nás prioritou a jsme moc rádi za zpětnou vazbu, kterou nám dáváte.
    Posíláme úsměv a přejeme krásné dny :-).