• stránka
    • NEOCHOTA ŘEŠIT PROBLÉM, MÍSTO TOHO BLOKACE!

Tato stránka je něco neuvěřitelného ! Arogance od AUKRO PODPORY je něco nevýdaného. Namísto řešení mého problému, jakož to dlouholetého uživatele jsem dostal BAN - BLOKACI.

test

• Asi už nic
    • Všechno

Poslední dobou se přes počítač na aukro nedá vůbec přihlásit a pokud se mi to povede tak to zase spadne a ta telefonu to zatím trochu funguje ale nevím jak to bude dále čím dál tím horší.

• Přidávám se k dalším nespokojeným uživatelům tohoto podplaceného portálu plného korupce
    • Bylo mi zodpovězeno po 1 týdnu
    • Účet mi nebyl otevřen z důvodu: Váš uživatelský účet jsme odstavili z preventivních důvodů v souladu s bodem 10.1.1 našich obchodních podmínek. Při bližším dotazu mi bylo odmítnuto cokoliv sdělit a komunikace skončila. Navíc si vyžádali můj občanský průkaz a zasílají mi skoro každý den reklamy. NEPOSÍLEJTE OBČANSKÝ PRŮKAZ TÉTO FALEŠNÉ SPOLEČNOSTI, BUDE ZNEUŽIT 3. STRANOU PRO MÍŘENÍ CÍLENÝCH REKLAM!

• Nic, odpad spollečnosti
    • Při kontaktování zákaznické podpory mi bylo odpovězeno za 1 týden!
    • Diskriminace osob, které žijí na úřadě. Aukro se odkazuje na nesmyslný a univerzální bod 10.1.1 který se mnou nemá nic společného.
    • Nemožnost vyhledává věcí na Aukru, najde mi to úplně něco jiného + miliony braků z číny, který si můžu na Aliexpressu koupit 3x levněji.

• NAPROSTO ŽÁDNÁ
    • Portál Aukro jako celek je zde pouze od toho, aby inkasoval peníze za poplatky z prodaných Aukcí, o nic víc se zde nejedná. Falešná reklama ve formě vrácení peněz jako ´´ochrana kupujících´´ tj. pokud obchod neproběhne, tak jak má údajně vám vrátí peníze včetně poštovného. Rozhodně ne! Několikrát jsem špatně nakoupila a jediné odpovědi co se mi dostalo (po 1 týdnu) bylo to ať si to jdu ohlásit na policii. Když jsem se dotázala na jejich ochranu kupujících, tak Aukro přestalo reagovat. Inu, je to slušná firma :) Divím se, že portál Aukro má zde (jenom) 4000 negativních hodnocení, vše pozitivního na tomto portále již před mnoha lety vymizelo a uživatelé s prodejem skončili, nebo se přemístili na zahraniční portály.
    • Nefungující web, náhodné odhlášení, nefunkčnost výběru kategorie zboží u prodeje, nesmyslné vyhledávání výsledku, které nemají vůbec s klíčovým slovem nic společného. Nemožnost se na stránku Aukra vůbec dostat z důvodu údržby klidně i několikrát denně, což zmaří Vaše příhozy a zničí tím i Váš prodej.
    • Ochota týmu Aukro: Ochota nulová, zaměstnanci jsou pouze roboti a melou si svou, bez ohledu na Váš obsah zprávy. Vždy vás pouze odkáží na nějaký bod z jejich pravidel. Doba odezvy na Váš email je běžně 3 dny až 1 týden! Na telefon v Aukru se nelze vůbec dovolat, je obsazený, nebo nefunguje i když mají pracovní dobu. Tak rozumím tomu, že za mizerné služby odpovídající servis :)
    • Můj účet mi byl zablokován z důvodu ´´nevyřešeného problému na jiném spojitém účtu´´. Za 1) Uživatele vůbec neznám. Za 2) žádný druhý účet nemám! Při dotazu proč tomu tedy tak je, jsem obdržela velice milou odpověď a to, ´´Nalezené spojitosti však považujeme za prokazatelné a naše interní záležitosti vám sdělovat nebudeme´´ tečka. K tomu si navíc vyžádali občanský průkaz k tomu, aby mohli využít mé vlastní informace. Domnívám se k nekalým praktikám.
    • Kvůli dlužné částce 1kč jsou schopni vám rovnou do domu zaslat exekuci.
    • Přeji tomuto portálu mnoho štěstí a mnoho peněz, které dozajista potřebují. Poplatkové prázdniny to nezachrání.
    • Mažou si vlastní negativní recenze i když Heureka s nimi již nadále nepracuje kvůli negativnímu ohlasu. Ale je to všechno jenom otázka peněz.

• akce 5 aukcí měsíčně zdarma
    • pomalé
    • špatně funkční
    • amatérský přístup adminů naprosto neprofesionální

Byl jsem u začátku Aukra , nyní je to opravdu někde úplně jinde příšernost. ( hlavně jako prodejce)
    Pomalé nefunkční, člověka to 10x odhlásí při zadávání atd... fůra věcí nefunguje.
    Nyní je vrchol kdy jsem jako prodejce neobdržel platbu z několika desítek věcí ani po měsíci a několika urgencích- doložil jsem to adminům, včetně zmateného komentáře od kupujícího že nezaplatil...- a výsledek, Vrácení provizí za nezaplacené aukce zamítnuto- protože to kupující nepotvrdil. To je báječné kdokoli u vás může koupit cokoli nezaplatit a pak jim napíše že to není pravda a utřete nudli a přijdete o peníze je dnak za vložení a druhak za provizi Aukru.
    Holt peníze vládnou světu i Aukru , a proč by měli někomu něco vracet...?
    Tímto končím s Aukrem a zvu všechny sběratele postupně do svého e-shopu- protože takovou bandu amatérů , opravdu nehodlám podporovat.

• Bohužel už nic
    • Vše

Na Aukru obchoduji od roku 2008 a s politováním musím říct že po deseti letech končím.Je vidět že spousty prodávajících ale i kupujících z Aukra odchází protože dříve jen nářadí mělo přes tisíc stran nabídek teď je to pod 300 stran.Není divu že lidí ubývá když to po technické stránce nestojí za nic a z vlastní zkušenosti vím že jejich slavný slogan Aukro vás ochrání,nakupujte bez obav také nefunguje.Po cca čtrnácti dnech komunikace s paní či slečnou Sandrou D. z Aukra týmu nedokázala vyřídit naprosto nic a to přesto že dostala přeposlanou emailovou komunikaci kde prodejce slíbil zaslat zboží nové za to špatné co mě poslal a následně si to rozmyslel a ještě mě poslal můj první negativ po deseti letech jako odvetu za ten můj a na odpověď jsem čekal i tři dny.Zřejmě tam "pracují''lidi co je jim to jedno a asi i tohle moře špatných recenzí a divím se majiteli že s tím nic nedělá.Myslím že je tu prostor pro konkurenci.

• Banda amatérů

Ko

Po nákupu zboží klient dostává nejasné informace. Kde má uhradit platbu, kdy mu zboží dorazí atd...

• Už nic
    • Zpzněný interface, který je až neuvěřitelně pomalý

Aukro je se zbožím.cz nádherný příklad, jak se něco vylepšuje čím dál hůř... Aukro dosáhlo absolutního dna. Záplava kravstev z číny a naprosto neuvěřitelně zprasený interface. Je utrpení tam něco hledat!!!!

• cast objednavek prisla
    • posledni objednavka neprisla vubec, ale proslo mi podekovani za spokojeny nakup ( ktere si asi Aukro samo doplnilo)

dfg

• Aukro si neověřila u kupujícího, zda mu byl produkt dodán nebo ne a hádejte co.
    • Aukro po 5 letech napíše že jim dlužím 3600 za to, že jsem okradl kupujícího, že jsem mu nic neposlal a že on mi zaplatil.

Největší hovno portál na internetu, kež by to zrušili.

• VŠECHNO

KDYSI DÁÁVNO se tam super prodávaly a nakupovaly použité věci z domácnosti a starožitnosti. Poslední dobou už je to samý brak z Číny a soukromé aukce už jsou jen minimálně. To můžu jít zrovna na Aliexpress a bude to levnější a rychlejší. A tím novým Aukrem to dovedli k totální záhubě. Je to až k pláči pomalé, vyhledávání prakticky nic nevyhledá (nebo spíš vyhledá všechno). Od nového spuštění je to už (ne)pěkných pár měsíců, ale že by to nějak zlepšilo – to tedy ani náznakem. Na Aukro už nikdy !!!

• VYNIKAJÍCÍ způsob jak zcela zlikvidovat funkční a oblíbený server.
    • Většina osvědčených a "vychytaných" způsobů vyhledávání i zveřejňování je nenávratně pryč. Aukro kráčí mílovými kroky vzad a ani aktuální bezpoplatkové "prázdniny" to nezachrání.
    • Upřednostňování mobilních aplikací pro zveřejňování inzerce je chyba - tyto již na trhu jsou a Aukro je určitě nenahradí, spíš odradí skalní příznivce, kteří mají v PC připraveny šablony ... atd. atd. ... škoda slov.

?

• Teď už nic
    • neskutečně pomalé

Dřive jsem rád nakupoval na Aukru, ale po změně se to nedá používat!

• Už žádné pro neexistuje
    • Dříve jsem hodně nakupoval a když jsem chtěl po pár letech začít opět byl to šok co se z aukra stalo.Cena poštovného ůplně zabíjí aukce.Zkoušel jsem vyhrát na dvou aukcích playstation a xbox os nějakého,, RomanKral80,, a ten zrušil obě aukce těsně před koncem takže jsem čekal týden uplně zbytečně.To nemluvím o těch ultra pomalých stránkách.Takže za mě konec

Konečná aukro.Škoda ale vašim hrobem jsou podvodní prodejci a Česká pošta

• přihlášení bez problému
    • ů, nic víc
    • Naprosto nepoužitelný, zažádám o vrácení peněz a končim. Hnus!

Nechte Aukro Aukrem, konkurence nespí!

• už nevím.
    • nic nefunguje jako dříve problémy s vystavováním aukcí někdy se nepovede vystavit aukci a musím vše zadávat znovu nebo mám na obrazovce vašeho JĚŽKA atd. , a poslední dobou i prohlížení je problém pomalé , používám od začátku aukra ale ted je to opravdu hnus.
    • dnes jsem 1 aukci zadával 30 minut než se mi to povedlo.

Škoda - dříve to bylo dobré .

• Dříve se tam dalo super nakupovat i prodávat. Ale to už je minulost.
    • "Nový vzhled" je nepoužitelný
    • Záplava komerčních věcí, soukromé nabídky se už ztrácí

Dříve bylo Aukro super, ale nový vzhled(nejen) ho zabil. Dynamické stránky jsou tak pomalé, že se s tím nedá pracovat. Spoustu věcí nefunguje správně: nechodí některé důležité maily, jako třeba odpoveď na výhru v aukci, teď mi nejde odeslat kompletně vyplněná nabídka aniž by to cokoliv hlásilo, apod.
    A v záplavě komerčních věcí se už těžko hledají normální nabídky. Nemluvě o tom, že každý obchodník má zvlášť nabídku na úplně každý prd a náhradní díl k tomu, takže si prostě projít třeba nové nabídky nemá absolutně smysl.

Tohle fakt ne, teď už to nemá smysl. Zlatý Bazoš, LetGo a jiné inzertní aplikace.