• Poplatky

Minulý týden jsem prodal zboží na Aukru za 977 Kč . A zvolil jsem platbu přes Aukro.
    Včera mi od nich přišel email,že platbu od kupujícího posílají na můj účet . Ale z těch 977 Kč si strhli 75,40 Kč .

• vysoká provize aukra
    • zcestné poplatky

Vystavil jsem inzerát. Předem jsem byl seznámen pouze s provizí Aukra z prodaného předmětu. Jakmile vypršela platnost inzerátu a smazal se, dostal jsem upozornění na zaplacení faktury za využití služeb Aukra. Ačkoliv jsem předmět neprodal, a nevyužil žádnou nadstandardní službu, nechápu za jaké služby bych měl zaplatit. Pokud fakturu platit nechcete, vyvrcholí to až do toho okamžiku, kdy vám Aukro začne vyhrožovat vymáháním částky za neuhrazenou fakturu (ačkoliv se jedná pouze o pár korun a vymáhání tak nedává žádný smysl). Jsem velmi nespokojený a Aukro opravdu NEdoporučuji využívat!

• Bezpečné platby
    • Vysoké poplatky
    • Poplatky

Aukro.cz se tváří jako hrozně přátelský portál. Dříve tomu možná tak bylo. Dnes, když chcete něco na Aukru prodat, vystavíte to a oni Vám automaticky za přátelskou částku 0 korun prodlužují nabídku, tudíž se o to nemusíte starat. Problém však začíná ve chvíli, kdy danou položku prodáte. Nejenže Vám naúčtují tzv. "Souhrnný daňový doklad - předplatba", poté Vám naúčtují znovu "Souhrnný daňový doklad". Všechno je to za využívání Služeb portálu Aukro.cz. Rozumím tomu, že z něčeho musí hradit náklady na provoz stránek, ale jako člověka, který se tam rozhodl prodat nepotřebnou věc - nebo jí jen poslat dál - tak na tom v podstatě sedřou z kůže. Když něco prodáte za 50,- korun, zaplatíte 42,- korun jako již výše zmíněnou "předplatbu", a poté Vám naúčtují onen "souhrnný daňový doklad" za 75,- korun (částky se mohou lišit). Tudíž budete -67 korun. Výhodný portál!
    Abych však jen neházel kolem sebe výkaly jako opice, najde se i pozitivní věc a tou je bezpečný prodej. Za ten musím dát aukru palec nahoru. Zato mají ode mě půl hvězdičky. Asi na tolik si cením této služby :)
    Sečteno, podtrženo,
    VŘELE NEDOPORUČUJI!

• Velká nula
    • nezájem o prodejce , špatná komunikace , vysoká provize , neoprávněné zasahování do aukcí/ neuvěřitelná drzost , nevyžádané maily , lži , nevracení peněz

Nestačilo , že posílají nevyžádané maily , abych snížila cenu zboží , dnes mailem další šok , že si dovolili šáhnout na moje aukce , zaškrtnutím nabídnout cenu , obrana je nulová.
    Kdybych se nestěhovala do ciziny a nepotřebovala bych věci prodat , tak s aukro nikdy !! jsem zvědavá co bude příště. Jinde se to prodat nedá , hned se na vás sesypou podvodné maily.

• Zadna vyhoda
    • Vysoke poplatky,nefunkcni sluzby
    • Vysoke poplatky

Aukro garance vraceni penez mefunguje,pozor.
    Nefunguje prednostni vyhledavani za poplatky!
    Velmi dlouhe cekani na reseni problemu ze strany aukra a stejne se nakonec nevyresi.
    Pozor…

• Garance vrácení peněz je výsměch, to funguje pouze v případě, že je prodávající slušný.
    • Nulová komunikace, stupidní automat nebo retardovaný zaměstnanec "Lenka" posílá měsíc v kuse stejnou odpověď.

Pokud obchodujete se slušným prodejcem je garance vrácení peněz zbytečná, jen prodlužuje obchod. Pokud narazíte na zmrda, jako já na jistého Lukaše Vincourka z Olomouce, tak vám tzv. garance vrácení peněz nepomůže, sice nedostane platbu prodejce, ale nechá si ji aukro a kupující je tak jako tak okraden.
    Nakupování má smysl jen od zavedených prodejců s desítkami výhradně kladných hodnocení.
    A hlavně od aukra za jejich 10% provize nic nechtít!

VAROVÁNÍ!!!!! Nevěřte ani slovo tomu, co vám Aukro slibuje!!!!!! Má zkušenost. Prodávající nám zaslala poškozený, nefunkční kávovar. Po společnosti Aukro jsme požadovali vrácení platby s tím, že chceme poškozené zboží vrátit. Aukro nás odkázalo na prodávající. Po půlročním dopisování s fotodokumentací mezi Aukrem (domnívám se, že to byl automat, jelikož to byly stále stejné nesmyslné otázky) a prodávající, nám Aukro oznámilo, že peníze poslalo prodávající, jelikož jsme zboží nereklamovali u dopravce. Podotýkám, že zboží nebylo poškozené dopravcem. Za mě Aukro napomáhá tak zvaným šmejdům a kdo pomáhá šmejdům je ..........

Mirek

To co vidíte občas v TV, ( reklama ) že nakupovat přes Aukro je bezpečné je jen ZDÁNÍ, SEN, LEŽ a PLKÁNÍ .
    To, jak tvrdí, ................ že vás nikdo nepodvede a když k tomu dojde, že se za vás postaví, tak to ani náhodou !!!!!!!!!!! Ihned vás ODPÁLKUJOU. Odkáží vás na policii, soud , nebo inspekci......... a postarej se sám !! Když chcete danému podvodníkovi z AUKRA dát NEGATIVNÍ HODNOCENÍ, tak vás AUKRO vůbec NENECHÁ napsat text a ani poslat žádnou hvězdičku. Vyplňoval jsem hodnocení na jistého PODVODNÍKA a vůbec se NIC NA HODNOCENÍ NEZOBRAZÍ.

• AUKRO garantovaný nákup s vracením peněz je ve skutečnosti garantovaný podvod s NEVRACENÍM peněz. Pokud dostanete např. rozbité a nefunkční zboží, které neodpovídá tomu co bylo nabízeno v aukci, tak Aukro nejprve chce aby jste se sám dohodl s prodávajícím. Pokud k dohodě s prodávajícím nedojde tak vás Aukro účelově s velkým zpožděním (což trvá klidně i 2 měsíce) pouze informuje, že případ řeší a nakonec bez vašeho vědomí uvolní peníze prodejci. Vás jakožto poškozeného kupujícího ex-post pouze informují, že jste řádně nereklamoval a máte si "políbit šos". Považoval jsem AUKRO za dobrý obchod, ale dnes je považuji za obyčejné podvodníky pro které je prioritou pouze provize z prodejů. Další zde uvedené negativní reakce od jiných nakupujících se stejným scénářem potvrzují, že garantované platby jsou jen nefungujícím reklamním podvodem na kupující.

AUKRO garantovaný nákup s vracením peněz je ve skutečnosti garantovaný podvod s NEVRACENÍM peněz. Nic vám nevrátí.

• Výhoda je, že mě nepodvede kupující/prodávající, ale následně až Aukro!!
    • Nevyplácí peníze
    • Nekomunikují

Půl roku po prodeji Aukro neposlalo peníze a na emaily nereaguje.

Potvrzuji negativní zkušenosti ostatních zákazníků aukra, neoprávněně zadržuje platby kupujících z neuskutečněných obchodů. Nevím, zda se lidem platby, o kterých zde píší, již vrátily, pokud ne, mohou zkusit tento způsob:
    oslovit aukro prostřednictvím datové schránky
    IDschránky.: 2gk2jtx
    Každý, kdo má elektronické bankovnictví, se může přihlásit jako občan do datové schránky (stejné přihlášení jako do banky, jen na www.mojedatovaschranka.cz, jiný způsob přihlášení: identita občana, následný výběr bankovní identita. Poslání zprávy stojí 10 Kč a komunikace prostřednictvím datové schránky je případně použitelná pro soud.
    Jinak se lze dopátrat i emailových adres,
    formát emailu na jednatele bude asi stejný: křestní jméno tečka příjmení @aukro.cz

Na stránkách jsem se nedopátrala smluvních podmínek aukro platby. To, zároveň s nemožností aukro kontaktovat, je pravděpodobně v rozporu se zákonem, podám podnět k prošetření k ČOI.

Potvrzuji vrácení peněz z více aukcí, dvakrát jsem částky urgovala prostřednictvím datové schránky.

• AUKRO nabízí garantovaný nákup s vracením peněz, ale je to garantovaný nákup s NEVRACENÍM peněz. Pokud po vás něco chtějí, tak to chodí jeden mail za druhým, ale jak chcete vrátit peníze za zrušený nákup, tak se už neozvou.
    • Žádný telefonický kontakt a pokud napíšete přes jejich formulář na stránkách, nikdo neodpoví !

Považoval jsem AKRO za dobrý obchod, ale dnes je považuji za podvodníky. Další zde uvedené negativní reakce jiných nakupujících, se stejným scénářem garantované platby, to jen potvrzují.

• široká nabídka
    • nevrací peníze za neuskutečněné obchody
    • nekomunikují

Zboží jsem koupila 29.11.23 a peníze platila přes Aukro.Prodejce měl údajně zboží již vyprodané, a nové pořád neměl,tak jsem transakci zrušila.
    Napsali,že prodejci vrací kauci a od 18.12.23 se snažím o vrácení peněz . Pokud se ozvou, tak mi napíšou,že jsem neodpověděla,tak případ neřešilli.
    Peníze stále nemám.

• "Garantovaný nákup" - aukro si nechá peníze na svém účtu a už Vám je nevrátí!

Udělal jsem stejnou zkušenost s "Garantovaným nákupem" jako předchozí recenzenti. Dne 8.12.2023 jsem složil peníze na účet aukra (k čemuž Vám aukro napíše "nyní jsou peníze v bezpečí na našem účtu". Protože zboží bylo nefunkční, reklamoval jsem. Prodejce mi uznal reklamaci bez problémů 9.12. a 14.12. mne aukro vyzvalo, abych potvrdil zrušení obchodu, neboť prodejce požádal o vrácení provize. 15.12. mi aukro napsalo, že vrátilo provizi prodejci, což mi tento potvrdil, ale platbu mi nevrátilo. Několikrát jsem aukro urgoval přes jejich formuláře i mailem, doložil jsem jak komunikaci s prodejce (přestože ji mají na své serveru !) a doložil jsem vrácení zboží. Naposledy se aukro ozvalo 28.12.2023 se slibem, že vyzvali prodejce znovu k potvrzení zrušení (přestože mu již 15.12. vrátili na jeho žádost provizi!), ale pokud by i neodpověděl, že nejpozději do dvou dnů, tedy do 30.12. peníze vrátí. Dnes je 8.1.2024, tedy aukro má mé peníze měsíc "v bezpečí na svém účtu", peníze nevrátilo a neodpovídá. Z toho usuzuji, že aukro si peníze ze zrušených obchodů nechává a nevrací je.

• Jednotlivcům nabízím půjčku ve výši 000 až 25 000 000 Kč komukoli, kdo ji může splatit s úrokovou sazbou 3 % z libovolné požadované částky. Dělám to v terénu.
    • - hypotéka.
    • - Investiční úvěr.
    • - Půjčka na auto.
    • - Konsolidace dluhu.
    • - Splácení dalších menších úvěrů.
    • - Osobní půjčka.
    • Pokud nutně potřebujete půjčku, jsem vám k dispozici pro všechny vaše finanční problémy.
    • Pro více informací nás prosím kontaktujte: [email protected].
    • - hypotéka.
    • - Investiční úvěr.
    • - Půjčka na auto.
    • - Konsolidace dluhu.
    • - Splácení dalších menších úvěrů.
    • - Osobní půjčka.
    • Pro více informací nás prosím kontaktujte: [email protected].

- hypotéka.
    - Investiční úvěr.
    - Půjčka na auto.
    - Konsolidace dluhu.
    - Splácení dalších menších úvěrů.
    - Osobní půjčka.
    Pro více informací nás prosím kontaktujte: [email protected].

• nevyhledává co napíšu

chci vyhledat lyže 150cm a vyhledá my klidně i lyže 97cm

• Arogance
    • Zadna ochrana
    • Neserioznost

Ruce pryc

• Velký sortiment zboží
    • Komunikace žádná.
    • Po dvou letech po mně chtěli znovu ověřit účet ,z kterého zároveň vyplácím Aukru provize.
    • Žádný kontakt.
    • Nefungující Aukro garance

Nejsem spokojeny se službami. Konkrétně, komunikace se zákazníkem Zboží prodáno přes Aukro garanci, a peníze se asi záhadně ztratily.

• Bohužel jediný aukční portál pro soukromníky
    • Nemají zde žádnou podobnou konkurenci, čehož bohuzel využivají

Vysoké poplatky a nulové služby pro zákazníka. Všechny jejich garance jsou k ničemu jako kupující ani jako prodejce se ničeho nedomůžete. Kupující koupí zboží které si prokazatelně převzal, ale jelikož nekomunikuje a převzetí nepotvrdil, Aukro již měsíc a půl peníze zadržuje. Na zákaznické podpoře téměř žádná komunikace, odpoví vám klidně až za 14dnů a někdy vůbec.

• Ignorance zakaznika
    • Nulová podpora
    • Lživé tvrzení Garance vrácení penez
    • Neochota řešit problém

Tomuto zkrachovalemu portálu se vyhnete širokým obloukem pokud nechcete přijít o nervy. Zákaznikovi odpovídají po 14 dnech. Drží Vaše peníze a nechcou je vrátit. Ohání se bezpečným a garantovaným obchodem, ale opak je pravdou. Zakoupil jsem díky tvrzení , že garantují vrácení peněz předmět v hodnotě 11tis od neověřeného uživatele a měsíc se už nic neděje. Budu podávat trestní oznámení přímo na tuhle zpropadenou společnost. Absolutní dno v podnikatelském prostředí. TFUJ