• Garance vrácení peněz je výsměch, to funguje pouze v případě, že je prodávající slušný.
    • Nulová komunikace, stupidní automat nebo retardovaný zaměstnanec "Lenka" posílá měsíc v kuse stejnou odpověď.

Pokud obchodujete se slušným prodejcem je garance vrácení peněz zbytečná, jen prodlužuje obchod. Pokud narazíte na zmrda, jako já na jistého Lukaše Vincourka z Olomouce, tak vám tzv. garance vrácení peněz nepomůže, sice nedostane platbu prodejce, ale nechá si ji aukro a kupující je tak jako tak okraden.
    Nakupování má smysl jen od zavedených prodejců s desítkami výhradně kladných hodnocení.
    A hlavně od aukra za jejich 10% provize nic nechtít!

VAROVÁNÍ!!!!! Nevěřte ani slovo tomu, co vám Aukro slibuje!!!!!! Má zkušenost. Prodávající nám zaslala poškozený, nefunkční kávovar. Po společnosti Aukro jsme požadovali vrácení platby s tím, že chceme poškozené zboží vrátit. Aukro nás odkázalo na prodávající. Po půlročním dopisování s fotodokumentací mezi Aukrem (domnívám se, že to byl automat, jelikož to byly stále stejné nesmyslné otázky) a prodávající, nám Aukro oznámilo, že peníze poslalo prodávající, jelikož jsme zboží nereklamovali u dopravce. Podotýkám, že zboží nebylo poškozené dopravcem. Za mě Aukro napomáhá tak zvaným šmejdům a kdo pomáhá šmejdům je ..........

Mirek

To co vidíte občas v TV, ( reklama ) že nakupovat přes Aukro je bezpečné je jen ZDÁNÍ, SEN, LEŽ a PLKÁNÍ .
    To, jak tvrdí, ................ že vás nikdo nepodvede a když k tomu dojde, že se za vás postaví, tak to ani náhodou !!!!!!!!!!! Ihned vás ODPÁLKUJOU. Odkáží vás na policii, soud , nebo inspekci......... a postarej se sám !! Když chcete danému podvodníkovi z AUKRA dát NEGATIVNÍ HODNOCENÍ, tak vás AUKRO vůbec NENECHÁ napsat text a ani poslat žádnou hvězdičku. Vyplňoval jsem hodnocení na jistého PODVODNÍKA a vůbec se NIC NA HODNOCENÍ NEZOBRAZÍ.

• AUKRO garantovaný nákup s vracením peněz je ve skutečnosti garantovaný podvod s NEVRACENÍM peněz. Pokud dostanete např. rozbité a nefunkční zboží, které neodpovídá tomu co bylo nabízeno v aukci, tak Aukro nejprve chce aby jste se sám dohodl s prodávajícím. Pokud k dohodě s prodávajícím nedojde tak vás Aukro účelově s velkým zpožděním (což trvá klidně i 2 měsíce) pouze informuje, že případ řeší a nakonec bez vašeho vědomí uvolní peníze prodejci. Vás jakožto poškozeného kupujícího ex-post pouze informují, že jste řádně nereklamoval a máte si "políbit šos". Považoval jsem AUKRO za dobrý obchod, ale dnes je považuji za obyčejné podvodníky pro které je prioritou pouze provize z prodejů. Další zde uvedené negativní reakce od jiných nakupujících se stejným scénářem potvrzují, že garantované platby jsou jen nefungujícím reklamním podvodem na kupující.

AUKRO garantovaný nákup s vracením peněz je ve skutečnosti garantovaný podvod s NEVRACENÍM peněz. Nic vám nevrátí.

• Výhoda je, že mě nepodvede kupující/prodávající, ale následně až Aukro!!
    • Nevyplácí peníze
    • Nekomunikují

Půl roku po prodeji Aukro neposlalo peníze a na emaily nereaguje.

Potvrzuji negativní zkušenosti ostatních zákazníků aukra, neoprávněně zadržuje platby kupujících z neuskutečněných obchodů. Nevím, zda se lidem platby, o kterých zde píší, již vrátily, pokud ne, mohou zkusit tento způsob:
    oslovit aukro prostřednictvím datové schránky
    IDschránky.: 2gk2jtx
    Každý, kdo má elektronické bankovnictví, se může přihlásit jako občan do datové schránky (stejné přihlášení jako do banky, jen na www.mojedatovaschranka.cz, jiný způsob přihlášení: identita občana, následný výběr bankovní identita. Poslání zprávy stojí 10 Kč a komunikace prostřednictvím datové schránky je případně použitelná pro soud.
    Jinak se lze dopátrat i emailových adres,
    formát emailu na jednatele bude asi stejný: křestní jméno tečka příjmení @aukro.cz

Na stránkách jsem se nedopátrala smluvních podmínek aukro platby. To, zároveň s nemožností aukro kontaktovat, je pravděpodobně v rozporu se zákonem, podám podnět k prošetření k ČOI.

Potvrzuji vrácení peněz z více aukcí, dvakrát jsem částky urgovala prostřednictvím datové schránky.

• AUKRO nabízí garantovaný nákup s vracením peněz, ale je to garantovaný nákup s NEVRACENÍM peněz. Pokud po vás něco chtějí, tak to chodí jeden mail za druhým, ale jak chcete vrátit peníze za zrušený nákup, tak se už neozvou.
    • Žádný telefonický kontakt a pokud napíšete přes jejich formulář na stránkách, nikdo neodpoví !

Považoval jsem AKRO za dobrý obchod, ale dnes je považuji za podvodníky. Další zde uvedené negativní reakce jiných nakupujících, se stejným scénářem garantované platby, to jen potvrzují.

• široká nabídka
    • nevrací peníze za neuskutečněné obchody
    • nekomunikují

Zboží jsem koupila 29.11.23 a peníze platila přes Aukro.Prodejce měl údajně zboží již vyprodané, a nové pořád neměl,tak jsem transakci zrušila.
    Napsali,že prodejci vrací kauci a od 18.12.23 se snažím o vrácení peněz . Pokud se ozvou, tak mi napíšou,že jsem neodpověděla,tak případ neřešilli.
    Peníze stále nemám.

• "Garantovaný nákup" - aukro si nechá peníze na svém účtu a už Vám je nevrátí!

Udělal jsem stejnou zkušenost s "Garantovaným nákupem" jako předchozí recenzenti. Dne 8.12.2023 jsem složil peníze na účet aukra (k čemuž Vám aukro napíše "nyní jsou peníze v bezpečí na našem účtu". Protože zboží bylo nefunkční, reklamoval jsem. Prodejce mi uznal reklamaci bez problémů 9.12. a 14.12. mne aukro vyzvalo, abych potvrdil zrušení obchodu, neboť prodejce požádal o vrácení provize. 15.12. mi aukro napsalo, že vrátilo provizi prodejci, což mi tento potvrdil, ale platbu mi nevrátilo. Několikrát jsem aukro urgoval přes jejich formuláře i mailem, doložil jsem jak komunikaci s prodejce (přestože ji mají na své serveru !) a doložil jsem vrácení zboží. Naposledy se aukro ozvalo 28.12.2023 se slibem, že vyzvali prodejce znovu k potvrzení zrušení (přestože mu již 15.12. vrátili na jeho žádost provizi!), ale pokud by i neodpověděl, že nejpozději do dvou dnů, tedy do 30.12. peníze vrátí. Dnes je 8.1.2024, tedy aukro má mé peníze měsíc "v bezpečí na svém účtu", peníze nevrátilo a neodpovídá. Z toho usuzuji, že aukro si peníze ze zrušených obchodů nechává a nevrací je.

• Jednotlivcům nabízím půjčku ve výši 000 až 25 000 000 Kč komukoli, kdo ji může splatit s úrokovou sazbou 3 % z libovolné požadované částky. Dělám to v terénu.
    • - hypotéka.
    • - Investiční úvěr.
    • - Půjčka na auto.
    • - Konsolidace dluhu.
    • - Splácení dalších menších úvěrů.
    • - Osobní půjčka.
    • Pokud nutně potřebujete půjčku, jsem vám k dispozici pro všechny vaše finanční problémy.
    • Pro více informací nás prosím kontaktujte: [email protected].
    • - hypotéka.
    • - Investiční úvěr.
    • - Půjčka na auto.
    • - Konsolidace dluhu.
    • - Splácení dalších menších úvěrů.
    • - Osobní půjčka.
    • Pro více informací nás prosím kontaktujte: [email protected].

- hypotéka.
    - Investiční úvěr.
    - Půjčka na auto.
    - Konsolidace dluhu.
    - Splácení dalších menších úvěrů.
    - Osobní půjčka.
    Pro více informací nás prosím kontaktujte: [email protected].

• nevyhledává co napíšu

chci vyhledat lyže 150cm a vyhledá my klidně i lyže 97cm

• Arogance
    • Zadna ochrana
    • Neserioznost

Ruce pryc

• Velký sortiment zboží
    • Komunikace žádná.
    • Po dvou letech po mně chtěli znovu ověřit účet ,z kterého zároveň vyplácím Aukru provize.
    • Žádný kontakt.
    • Nefungující Aukro garance

Nejsem spokojeny se službami. Konkrétně, komunikace se zákazníkem Zboží prodáno přes Aukro garanci, a peníze se asi záhadně ztratily.

• Bohužel jediný aukční portál pro soukromníky
    • Nemají zde žádnou podobnou konkurenci, čehož bohuzel využivají

Vysoké poplatky a nulové služby pro zákazníka. Všechny jejich garance jsou k ničemu jako kupující ani jako prodejce se ničeho nedomůžete. Kupující koupí zboží které si prokazatelně převzal, ale jelikož nekomunikuje a převzetí nepotvrdil, Aukro již měsíc a půl peníze zadržuje. Na zákaznické podpoře téměř žádná komunikace, odpoví vám klidně až za 14dnů a někdy vůbec.

• Ignorance zakaznika
    • Nulová podpora
    • Lživé tvrzení Garance vrácení penez
    • Neochota řešit problém

Tomuto zkrachovalemu portálu se vyhnete širokým obloukem pokud nechcete přijít o nervy. Zákaznikovi odpovídají po 14 dnech. Drží Vaše peníze a nechcou je vrátit. Ohání se bezpečným a garantovaným obchodem, ale opak je pravdou. Zakoupil jsem díky tvrzení , že garantují vrácení peněz předmět v hodnotě 11tis od neověřeného uživatele a měsíc se už nic neděje. Budu podávat trestní oznámení přímo na tuhle zpropadenou společnost. Absolutní dno v podnikatelském prostředí. TFUJ

• Nekomunikují či komunikují s obrovským zpožděním.
    • Komunikují vždy zcela anonymně.
    • Nejsou prakticky kontaktovatelní jinak, než přes vlastní formulář, na který neodpovídají.
    • Vědomě a záměrně zadržují peníze zákazníka.

Špína, jaká nemá na českém trhu obdoby.

• nemá žádné výhody
    • vysoké poplatky
    • komunikace aukra
    • nevracení provize za neuskutečněný obchod
    • ignorace ze strany aukra

nedoporučuji prodávat zde, aukru jde jen o profit. Pokud zaplatíte za jejich služby a obchod nebyl uskutečněn peníze vám nevrátí a budou váš ignorovat. proto na aukru končím, z provizí si berou 6% na poplatcích jsem zaplatil už víc jak 2000 vtipné

• Bezpečí
    • Arogantní komunikace ze strany Aukro
    • Pokus o zneužití osobních údajů

POZOR, AUKRO.cz nemá právo pro ověření Vašeho účtu požadovat zaslání ofoceného občanského průkazu. Zdá se mi, že se v Aukro.cz zbláznili a bezpečnost jde stranou, tohle už je trestné ! Navíc Aukro.cz, hrající na bezpečnost je plné fungujících ukradených profilů, které nikdy neověří. Už sami poznáte, že profil který prodával naposled někdy 2018 a teď píše větu ve smyslu: " pošli mi na sebe email a číslo tvé platební karty, ať mohu provést platbu za zboží..." je asi PODVOD a co na to Aukro.cz? Nic, ani na základě oznámení neblokuje!!!

• Velká databáze produktu
    • Aukční platforma fungující
    • Žádný telefonní kontakt
    • Odpovědi většinou přes Aukro robota
    • Dlouhodoba odezva Aukra
    • Neradi něco řeší...
    • Velmi vysoké provize a poplatky
    • Z Aukra účtu vyplacení až 9 den

Pokud přes všechny negativy Aukro preferujete,je přínosné se ohlédnout po konkurenčním portále,nebo vlastním e-shopu.Cenově je to srovnatelný nebo i levnější varianta s lepšími službami a přístupem.

• Pri problemu vam nijak nepomuze
    • Nic jako Garance vraceni penez neexistuje, Aukro se odmlci a mate smulu
    • Zadna telefonicka linka
    • Odpoved pres formular chodi ve dnech, pokud po Aukru neco chcete, neodpovi uz nikdy
    • Aukro se zda jako jeden velky podvod a nechapu, ze tam jeste nekdo prodava, nakupuje

Na Aukru jsem vydrazil predmet za cca 30 tisic. Prodejce prestal komunikovat, zbozi neposlal. Aukro mi nijak nepomohlo, neporadilo, vlastne po par zpravach at vyckam na dodsni prestalo komunikovat a vse nechalo na mne. Zadne Garance vraceni penez, overeny uzivatel, atd. nema zadny smysl, protoze Aukro se zda jako firma o par lidech, ktera jen inkasuje prachy za ruzne poplatky, ale sama o sobe vam nikdy nijak nepomuze.