• Ukládají si veškerá IP a osobní data
    • Výhoda neexistuje
    • Je to velice nekorektní společnost
    • Okrádají lidi !
    • Mají podvodnou jakoby vymáhací agenturu která ve skutečnosti je AUKRO
    • Nevrací provize za neuskutečněný obchod

Dobrý den , nevěděli jsme zpočátku jak dražby na Aukru fungují , vše mělo být zdarma a bez poplatků . Samozřejmě to nebyla pravda , vznikl nám poplatek 1817,- Kč za “neprodané” věci . Když jsme se chtěli kamkoliv dovolat a reklamovat není žádný telefonický kontakt , ani se nelze nikam domailovat . Posléze nám začala vyhrožovat Východoevropská inkasní společnost což jsou jejich jakoby poskoci neboť webovka patří jim . Nedoporučuji nikomu aby s nimi obchodoval než si vše ověří ! Dřív to byla solidní firma , nyní jsou to podvodníci kteří jen hrabou peníze i za to co nemají nárok . Prosím berte toto upozornění vážně , jsme obchodní společnost tak máme právníky , ale pro každého člověka je to nepříjemné pokud Vás někdo schválně okrádá .

• Možnost se obrátit na PČR a další instituce či média, když Aukro kryje podvodníky
    • Nesolidní

Aukro maže negativní recenze na prodejce, podporuje jejich nekalé obchodní taktiky, klamání spotřebitele a mafiánské jednání, příhozy jsou zmanipulované. Pozor na prodejce 1starožitnosti - Starožitnosti Hostivař, dále na obchodníky se zlatem, jsou tam často také podvodníci a mafiáni.

• Pozor na podvodné reklamy na webu

• Nic!
    • Vše

Přidám se s negativním názorem na Aukro a jeho ochranu kupujících. Zakoupen kazetový magnetofon, prý 100 % funkční, ihned po obdržení telefonát prodejci že nefunguje. Prodejce mě obvinil že jsem ho rozbil a že odmítá převzít zpět i když jsem nabízel že dopravu zaplatím. (Doufám že takhle nedávám návod jiným šmejdům.) Přes reklamační formulář Nahlášen na Aukro, no a to mi oznámilo že se do sporu míchat nebude že si to mám vyřešit sám. Takže ochrana kupujícího ala Aukro ČR, zinkasovat provizi a papa. Podvodník má moje peníze, aukro svoji provizi a já který mám být podle aukro chráněn , nefunkční tape deck a bez peněz! .Takže přátelé varuju nekupujte tam nic! Já s Aukrem končím a toho šmejda hlásím na PČR!

• Občasná komunikace
    • předstíraná ochrana prodejců(kupujících)
    • zdražení % z poplatků prodeje
    • Vzdělanost při jednání (chápu vás,rozumím Vám-nic neřeší)

Proč jde Aukro touto cestou?Samodestrukce????

• Neskutečný podvod při aukci OD KORUNKY
    • Tak zvaný Lumpereich vyrazit poplatky i spodvodem

Tak zvaná výhoda bez poplatků.Při vydražení postrčí výherci emailem k platbě číslo Aukra ,na které má zaplatit a z kterého tu částku v hodnotě 1 koruny spoplatní prodejci dokonce i s poštovným,přesto,že v inzerátu stojí číslo prodejce a podmínkou prodeje byla platba předem na účet prodejce

Na Aukru jsem dřív nakupoval rád. Bohužel to co se teď stalo z Aukra je hrozné! Spostu podvodníků co buď prodávají padělky, nebo ještě lip co zboží vůbec nepošlou! Pomoc ze strany aukra žádná, i kvůli tomu, aby vám vrátili třeba jen 50 korun musíte prodávajícího co vás okrade nahlásit na policii! Spousta kecu okolo jak si zákazníků váží ale jejich činy tomu moc neodpovídají!

• Nic výhoda žádná
    • Výhoda neexistuje
    • Je toho hodně aukro češi zničili škoda

Většina prodejců po převzetí novým majitelem postupně odešla nabídka se snížila tak o 90% a kdo má odvahu tam něco koupit velice často je problém nebo přímo podvod....jo zákaznická podpora nic určitě nedoporučuji.

• domluvení s prodavačem
    • rychlost (kontaktování o objednávce)
    • přehled
    • jednoduchost
    • doprava
    • BEST OBCHOD!

Na Aukru jsem si objednal v Pátek plazmovou lampu,(ale přes jiný účet, nevím proč to píšu z tohohle) v pondělí přišla zpráva že objednávka jede, další den přišla... prodejce GradamSweet je spolehlivý, Aukro, nej obchod, budu nakupovat dále, jen a jen aukro, mohu VŘELE doporučit. KUPUJTE! MOC MOC DOBRÝ OBCHOD!<3

• není

• Telefon podporou zrusily, podporui uchyly kere v komentarich pisou hrozne veci.
    • Koncim z nidy nic nekoupim
    • Ne skutecne urazky

Ne doporucui pravdu ne dohledate.
    Podporui rasizmus a lidi z seksualnymy uchylkamy.Radse kupit inde.

• V současné době jediná aukce tohoto typu na našem trhu.
    • Systém hodnocení prodávajících a kupujících (samozřejmě s plně ověřeným účtem) s možností platby přes aukro bezpečný nákup je velmi odolné proti podvodníkům.
    • Velmi zvedli provizi za prodané zboží na 7% (kterou platí prodávající, bývalo 1,5%)!!!
    • Místo aby se přehlednost stránek a funkce vyhledávání zvyšovala tak se snižuje.

Kontakt s aukrem jen přes webový kontaktní formulář, ale dotaz zodpovězen do 1 dne.

• Pokud se chcete obrat o peníze, čas a nervy tak neváhejte, je to pro vás ideální možnost
    • Nepřehledná mobilní aplikace
    • Nesmyslne poplatky
    • Pro klientský přístup nula
    • V případě nouze vám nepomůže vůbec nikdo
    • Kontakt na aukro ani nehledejte, neexistuje
    • Ze všeho co tam děláte je jasné ze uz jim jde jen o vydělávání peněz, klient až na druhem miste
    • Doporučuji jako poslední možnost, raději bych sel do místního bazaru jim to tam věnovat, než jeste jednou někdy něco prodat pres aukro

• Jednou za čas překvapivě nízká vydražená cena, to je tak vše
    • Jde zrušit účet.
    • Neuvěřitelné poplatky, prodám věci doslova za par korun a pak se nestačím divit, kolik ve finále zaplatím na poplatcích.
    • Nechápu lidi, proč tam cpou tolik zboží a pak ochotně platí poplatky, máme tady snad i jiné prodejní portály, né ?
    • Komunikace o ničem, pomoci skrýnšotu řeším problém a ani po dvou mailech jsem se ničeho nedopátral.
    • Nepředstavitelná komunikace s prodejcem ohledně zboží, doslova psát zašifrované tel čísla, aby jsme se mohli pobavit .
    • Aukru jde především o peníze, prodávající a kupující nenechají volně dýchat.

Zastávám názor, že jen špatná firma musí mít reklamu v televizi.

• Prý napište výhodu. Žádná není
    • Drahé
    • kontakt nemožný
    • ochrana kupujícího nulová

Tomu jak vás aukro ochrání nevěřit ani vteřinu.

• V současné době to, že je to jediná aukce tohoto typu na našem trhu.
    • Žádná jiná není
    • Na to ,že si zvedli provize, nic nepřidali. Naopak ubrali.
    • Absolutně není možná komunikace mezi obchodníkem, kupujícím s aukro.
    • Neodpovídají na dotazy.
    • Chybí adresy kupujících.
    • Pokud se kupující neozve sám , není možno mu odeslat zásilku přesto že zaplatil. Nikde není jeho adrasa a aukro dělá mrtvého brouka.
    • Jsou ziskuchtiví a arogantní. Zákazník jim nestojí ani za odpověď
    • Zhoršili se o 100%

Pokud můžete zkuste EBAY, nebo když to risknete na aukru může vám to i vyjít bez problémů. Já jejich jednání považuji za aroganci a neochotu něco dělat. Na provize nikdy nezapomenou ani se neošidí.
    To není v současné době solidní firma. Divím se že ještě nezkrachovali.
    Nejsem zaujatý. Chodil jsem na aukro rád. Vždy vyšli vstříc. Dnes nezájem.

• Žádná už není. Aukro je k ničemu a kór na ovládání v telefonu děs.
    • Tragédie ovládání v telefonu. Nepřehledné, nesmyslné. Myslím, že tím si to celé zkazilo a proto vede bazoš. Je daleko jednodušší. Aukro neposlouchá je nepřehledné neintuitivní. Měl jsem přes tisíc obchodů, teď už jsem rok neudělal ani jeden.

Už ho nehodlám využívat. Není to aukční portál. Už je to jen stránka pro ostatní prodejce, kteří nasekají stovky nesmyslů za prodej teď, jen aby utržili korunu. Aukro. Zklamali jste.

• Dostává se do pozadí - ztrácí konkurenceschopnost
    • Poplatky zaplať včas jinak běda ti !
    • Máš problém s prodávajícím - vyřeš si sám a nazdar
    • Peníze a zboží nikdy neuvidíš

Přidám se i já s negativní zkušenosti. Prodávající mi neposlal zboží. Postoj Aukra zarážející. Nejdřív tě prolustrujou jestli náhodou nejsi podvodník sám. X krát se tě zeptají jestli si to opravdu nevymýšlíš. Snaží se tě přesvědčit o tom, že ty jsi viník, a pokud tenhle nátlak nějakou dobu vydržíš, tak stejně přijde ortel....vyřeš si to sám a čau. Aukro tu už před léty bylo, teď je to banda. Zbytečné nervy, pro klid raději smazat účet a zapomenout.

Aukro je čím dále horší, strhne si provizi, aniž by kupující podvodník zaplatil, dovolat se do Aukra není možné, je možný pouze kontaktní formulář, na který Vám neodpoví, nebo se nijakou odpověď dozvíte za řadu dnů, je to prakticky "superpřeprodejce", který si s vámi může dělat co chce, z hlediska současných styků a vazeb prakticky nepostižitelný

• je to přehledné, někdy se povede dobře koupit, jindy prodat
    • Naprosto minimální ochrana kupujícího před nepoctivostí některých prodejců

Názor ? Je to taková imitace Ebaye, ale jo, jsme v Čechách...
    Problém vidím v té ochraně kupujících, i když se Aukro prsí, jak je obchod bezpečný. Je opravdu dost důležité se rozmyslet komu posílám peníze, pokud má někdo pod 95 % hodnocení, neobchodovat...
    Ono...někomu pošlete za zboží pár stovek, nic nepřijde a vy požádáte o pomoc Aukro, které vás pošle na policii ČR a teprve poté vám možná dá 50% vaší ztráty. Už vidím, jak se na vás budou koukat četníci, když jim řeknete, že chcete podat trestní oznámení kvůli pár stovkám...takže tak...určitě by mohli tenhle problém nějak vyladit, ale to by se jim muselo nejdřív chtít