• NEŽ SE TO NAČTE USNU.
    • NEPOUŽITELNÉ.

Jak zmrvit něco co fungovalo.

• Teď už nic!
    • Nemožnost se přihlásit,dělá si to co chce!

Dříve spolehlivý,dnes zoufalost! Proboha,vraťte se k původní podobě. Není ostuda přiznat chybu,když se něco nepovede! Ale je blbost na té chybě vytrvat!

• - Kdysi super server na prodání nevyužitých nebo použitých věcí z domácnosti či starožitností.
    • - Dnes je zaplaven přeprodejci braku z Číny a běžný člověk už tam jako soukromá osoba nic moc neprodá.

špatné

• katastrofa: nepoužitelně pomalé, vyhledávání nerespektuje zadání

už snad ne

• Dá se sehnat zboží za dobrou cenu
    • Těžkopádné pomalé načítání
    • Prostředí mi nevyhovuje
    • Zveřejňování než vyplním tak se to odhlásí
    • VYHLEDÁVÁNÍ zadám vyhledat zboží a najde mi to přes 100000 výsledků to je nepoužitelné. Dřív to fungovalo celkem dobře ale dnes

Překousnu nový vzhled i že se to pomaleji načítá, ale to vyhledávání zboží to je strašný. Aby mi to našlo přes 100000 položek, to je snad všechno zboží co tam je vystavené. S takovým vyhledáváním to mohu hledat ručně. A když budu něco prodávat, tak to ten co má o zboží zájem nemusí ani najít pokud nebude hledat v konkrétní kategorii ručně.
    Pokud se to nevrátí alespoň do původního stavu, tak je to o ničem.

• Aktuálně nic zásadního, co by šlo nazvat pozitivem.
    • Po změně majitele bohužel katastrofa. A to jsem čekal půl roku, jestli to " nedoladí". Bohužel nestalo se tak. To co bylo pozitivem na původní aukru, bylo " zmodernizováno" či zrušeno, a kombinace s " ořezanýma" fotkama které jsou pro nákup ZÁSADNÍ a plnohodnotné stejně jako popis k dané aukci, jsou třešínka na dortu.
    • Jsem na Aukru cca 8 roků, a registruji oproti předchozím 7 letům kdy byl postupný nárůst oblíbenosti Aukra, totální propad.
    • A bohužel musím dodat - ani se nedivím.

Prudký sestup, dnes dle mne funguje Aukro jen díky setrvačnosti a chybějícímu podobně " rozjetému" portálu.

• pi,,,,,,,

pi.....

• VŠE

NEFUNGUJE

• dobrý

• Posílat s "přátelským pozdravem" exekuci na svého uživatele kvůli 100 kč a ještě během svátků?! To si děláte legraci, ne?! Nejhorší bazar krámů, jaký jsem zažila z obou stran - jako kupující i prodejce. Prodejci vyhrožují skrz provize z prodeje a kupujícího nechrání, ale na to už žáden metr pro ně není. Jako zprostředkovatel obchodu má Aukro zodpovídat za bezproblémový obchod i případnou reklamaci a domáhání se zboží nebo peněz, místo toho ale řeknou " je to jen mezi váma a prodejcem". Prodejci, co mne okrade byť jen o stovku, pro kterou si Aukro neváhá poslat exekutora (když jde o jejich provize), se max zablokuje účet, který mu po čtvrt roce zase rozjedou. Je třeba na toto komentář?

Nedoporučuji, konkurenční bazary jsou navíc zdarma, využívejte raději ty.

• NIC
    • Vše

Co to má sakra být? Po jejich zavedení ''nového aukra'' prostě nereaguje... Nelze se přihlásit. Posílal jsem potřebné údaje, žádná zpětná vazba, prostě nic. Prostě jedno velké mínus

• Jsem nadmíru nespokojen a aukro asi opustím!!Pomalé načítání,nejde si nastavit prodejce do oblíbených,stránky nejdou vracet.

Nepoužitelné!!

• uplně nepoužitelná nová platforma obchod k ničemu

Na H...o

Telefon Nokia 6303 - zadní kryt telefonu/baterie na telefonu nesedí a vůbec nedrží.
    Prodejce nereaguje.

• Rychlé jednání a i poslání zboží.

S obchodem jsem byla spokojena.

• žádné potvrzení o nákupu, špatná komunikace

• Již nikdy více

• výdejní místo / prodejna - odborníci, kteří poradí

dobrá komunikace s prodejcem, kvalitní zboží, za pěknou cenu

• Prodejce nekomunikuje více jak 3 týdny....
    Voláno 3x a nic... zboží nikde