Ok

vše v pořádku

• rychlost dodání, poskytnutí informací, dokonalé zabalení
    • o žádné nevím

• Velký výběr zboží, rychlé dodání
    • V tomto případě byla pravděpodobně chybně uvedena velikost podle rozměru.

Vše perfektní, naprostá spokojenost

Skvělÿ obchod a perfektní vyrobky.Objednàvka odpovida velikosti,rychlé dodání, uplna spokojenost,nakupuji u Astratexu často a nikdy jsem nebyla zklamaná.Vsem doporučuji.

naprostá spokojenost

bleskový obchod

• Obchod dobrý, tragicka doprava

Opět vůbec nesedí velikost a střih prádla

Reakce obchodu ASTRATEX a.s.

velice nás mrzí, že Vám zakoupená velikost nevyhovuje.

Zákaznicím doporučujeme pro určení správné velikosti podprsenky využít Poradnu, která je k dispozici na našich internetových stránkách: https://www.astratex.cz/poradna/ .

Díky naší Poradně nosí již 94 % zákaznic správnou velikost podprsenky. Unikátní měřící metoda zohledňuje nejen míry, ale i typ postavy a prsou.

Pokud si však nebudete vědět rady s výběrem správné velikosti, kontaktujte nás na naší zákaznické lince 491 204 304. Rádi Vám s výběrem velikosti poradíme.

Nevyhovující zboží můžete vyměnit nebo vrátit do 30 dnů od převzetí zásilky na adrese.

Pro výměnu a vrácení zboží Vám doporučíme využít náš Online formulář, který naleznete na: https://exchange.astratex.cz/. Zboží můžete bezplatně odeslat prostřednictvím Zásilkovny pod kódem 998 295 00 nebo Balíkovny pod kódem 82009721

Váš Astratex

• výběr
    • kvalita

Bylo mi dodáno zcela jiné zboží než jsem si objednala/značka/!!!!Jsem moc zklamaná !!!

Reakce obchodu ASTRATEX a.s.

velice nás mrzí, že jste obdržela zcela jiné zboží.
    Požádáme Vás o vytvoření online formuláře, který naleznete zde: https://exchange.astratex.cz/.

Ve formuláři zvolte u produktu výměnu za stejnou velikost a barvu, abyste si produkt zarezervovala. O dané skutečnosti nás prosím informujte ještě do poznámky online formuláře. Váš podnět jsme předali na příslušné oddělení, aby se podobné komplikace se zbožím již neopakovaly.

Zboží společně s dodacím listem můžete odeslat zdarma prostřednictvím Zásilkovny na základě kódu 998 29 500. Na balíček není potřeba uvádět žádnou adresu. Vše za Vás vyřídí obsluha Zásilkovny po sdělení kódu.

Věříme, že se tato situace nebude opakovat.

Váš Astratex

Rychlé dodání a s oblečením jsem spokojena. Děkuji.

• Dobre

• Rychlé jednání

• Rychle spolehlive

• pošlou co chci, krátké dodací lhůty

Milá Jitko,

moc Vám děkujeme za hodnocení našeho obchodu.
    Velmi nás těší Vaše spokojenost s rychlostí dodání balíčku.

Vynasnažíme se, aby při Vaší příští objednávce bylo vše na 100 %.

Váš Astratex ♥

• Super