• Rychlá doprava, poměrně snadné zadání vrácení produktu - na vrácení peněz ještě čekám (dnes odesláno).
    • Produkt neodpovídá kvalitě - za danou cenu okolo 1000 Kč byl produkt poškozený (utržené poutko), ale primárně hodně pouští barvu, sám o sobě, ne při praní.

Reakce obchodu ASTRATEX a.s.

velice nás mrzí vzniklá nepříjemnost.
    Na základě Vašeho hodnocení dojde k prověření doručeného zboží na našem příslušeném oddělní, aby se tato situace zákazníkům neopakovala.

Naši nákupčí produkty vybírají osobně a vždy kladou velký důraz na kvalitu a zpracování. Za kvalitu prádla tedy osobně ručíme.
    Na zboží je poskytována záruka 24 měsíců, stejně jako v kamenném obchodě.

K poškozenému zboží přiložte dodací list, popř. průvodní dopis, na který popište reklamovanou závadu a číslo Vaší objednávky.

Zásilku zpět můžete odeslat zcela zdarma prostřednictvím Zásilkovny na základě kódu 99829500. Daný kód sdělte obsluze Zásilkovny, která Vám následně vytiskne štítek a balíček za Vás odešle.

Vaše reklamace bude vyřízena do 30 dnů od odeslání zásilky. O jejím průběhu Vás budeme informovat prostřednictvím e-mailové zprávy.

Věříme, že nám přízeň zachováte.
    Váš Astratex

Bohužel vůbec nesouhlasí velikost u jednodílných plavek. Měřila jsem se a objednala dle jejich tabulky velikostí a bylo mi to hodně malé. Dala jsem plavky nakonec sestře, které byly dobře. Proto bych v Astratexu už nenakoupila.

Reakce obchodu ASTRATEX a.s.

velice nás mrzí, že Vám objednaná velikost zboží nevyhovuje.
    Velikostní tabulku, kterou uvádíme u zboží máme přímo od výrobce. Na základě Vašeho upozornění dojde k prověření, aby se tato situace neopakovala.

Nevyhovující zboží můžete vyměnit nebo vrátit do 30 dnů od převzetí zásilky na adrese.
    Pro výměnu a vrácení zboží Vám doporučíme využít náš Online formulář, který naleznete na: https://exchange.astratex.cz/.

Zboží můžete bezplatně odeslat prostřednictvím Zásilkovny pod kódem 998 295 00 nebo Balíkovny pod kódem 82009721.

Nekvalitní zboží. Fotky jsou zavádějící

Reakce obchodu ASTRATEX a.s.

vaše zkušenost nás velice mrzí. Neustále se snažíme kontrolovat kvalitu dodaného zboží. Pokud jste přesto obdržel prádlo, které nemělo dostatečnou kvalitu, rádi bychom ji prošetřili na příslušném oddělení.
    Poprosíme Vás o bližší informace, o jaký produkt se jedná na [email protected].

Váš požadavek bude zpracován do 5 pracovních dnů od obdržení zpětné zásilky na naší adrese.

Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu k nákupu.

Váš Astratex

• Chytrý průvodce velikostí nefunguje.

S vaším chytrým průvodcem velikostí jsem si našla "správnou" velikost. Bylo to obrovské zklamání, podprsenka mi vůbec nesedí. Byla to moje první a zároveň poslední objednávka.

Reakce obchodu ASTRATEX a.s.

velice nás mrzí, že Vám doporučená velikost podprsenky nevyhovuje.

V případě určení vhodné velikosti Vám doporučíme navštívit naše Poradenské centrum.
    V Poradně si můžete vyzkoušet různé modely a střihy podprsenek. Máte možnost si zakoupit podprsenku, která Vám perfektně sedne. Postará se o Vás proškolený personál, který se bude věnovat pouze Vám.

Pro návštěvu je zapotřebí si vytvořit rezervovaný termín, který naleznete na: https://www.astratex.cz/poradna-praha/.

Váš Astratex

• velikost košíčků absolutně neodpovídá velikostem dle tabulek.

Reakce obchodu ASTRATEX a.s.

velice nás mrzí, že Vám velikost nevyhovuje.

Pro naše zákaznice, které si nejsou jisti se správnou velikostí nabízíme Poradenské centrum v Praze, kde Vás naše proškolené kolegyně přeměří a doporučí Vám vhodnou velikost a typ podprsenky, kterou si lze v poradně zakoupit.

Váš Astratex

Obchod znám už léta, ale poslední nákup jsem vrátila kvůli poškození zboží. Loni jsem si koupila pidorsenku, která po pár vypráních začala škrábat, takže nešla nosit,

Reakce obchodu ASTRATEX a.s.

velice nás mrzí vzniklá situace.
    Podprsenky doporučujeme prát do 30°C pouze v ruce. V případě praní v pračce je zapotřebí použit prací sáček, aby nešlo k poškození.

Zboží můžete reklamovat do 24 měsíců od jeho zakoupení.
    Poškozený produkt společně s dodacím listem nám můžete bezplatně odeslat prostřednictvím Zásilkovny, kde obsluze sdělíte kód 998 295 00.
    Vaše reklamace bude vyřízena do 30 kalendářních dnů. O průběhu Vás budeme informovat prostřednictvím e-mailové zprávy.

Reklamované zboží necháme prověřit příslušným oddělením, aby se tato situace neopakovala.

Velikosti neodpovídají.

Reakce obchodu ASTRATEX a.s.

velice nás mrzí, že s velikostí nejste spokojená.
    Z důvodu materiálového složení jsou velikosti kalhotek lehce odlišné. U zboží naleznete velikostí tabulku, kde si dle Vašich mír můžete dohledat vhodnou velikost.

Můžete nás kontaktovat na zákaznické lince 491 204 304, která je v provozu každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin. Rádi Vám s výběrem vhodné velikosti poradíme.

Váš Astratex

Zboží (punčochy)skončily v odpadu, po deseti minutách jsem je měla shrnute u kotníků, švy na špičce tlačí k ničemu

Reakce obchodu ASTRATEX a.s.

velice nás nastalá situace mrzí.
    Zboží můžete reklamovat do 24 měsíců od jeho zakoupení.

Punčochy společně s dodacím listem nám můžete bezplatně odeslat prostřednictvím Zásilkovny, kde obsluze sdělíte kód 998 295 00.

K reklamovanému zboží přiložte dodací list nebo průvodní dopis, který bude obsahovat číslo objednávky, vzniklou závadu a preferovaný způsob vyřízení reklamace.

Reklamované zboží necháme prověřit příslušným oddělením, abychom předcházeli těmto komplikacím.

Váš Astratex

Zboží bylo uvedeno nepřesně, přímo matoucí popis neodpovídající popisu.
    Nejsem spokojena poněkolikáté. Už si nic neobjednám.

Reakce obchodu ASTRATEX a.s.

velice nás mrzí, že s objednaným zboží nejste spokojená.

Poprosíme Vás o bližší informace, o jaký produkt se jedná na [email protected]. Na základě Vašeho upozornění prověříme Vámi objednané zboží.

Věříme, že se tato situace nebude opakovat.

Zboží neodpovídalo velikosti

Reakce obchodu ASTRATEX a.s.

velice nás mrzí, že Vám zakoupená velikost nevyhovuje.

Můžete kontaktovat na zákaznické lince 491 204 304, která je v provozu každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin. Rádi Vám s výběrem vhodné velikosti poradíme.

Váš Astratex

Ve ctvrtek 7.3. jsem hovorila s operatorkou, slibila mi informaci o moznosti vymeny meho zbozi. Rekla, ze mi da vedet v patek 8.3., nedala. Nebudu doporucovat vas obchod.
    Nozickova

Reakce obchodu ASTRATEX a.s.

omlouváme se za pochybění z naší strany.
    Na příslušném oddělení prověřujeme doplnění skladových zásob u produktu spodní díl tankin Fantasie Swim Beach Waves ve velikosti M.

Poté, co obdržíme bližší informace, kolegyně ze zákaznického centra Vás budou telefonicky kontaktovat.

Věříme, že se tato nepříjemnost nebude opakovat.

• hezké zboží
    • Poněkolikáté objednané podprsenky ,poctivé měření podle návodu i typů-nesedí.

Váš Astratex

Za tu cenu si myslím že kvalita výrobků neodpovídá. Kupovala jsem již 2 kojící podprsenku, jednu klasickou. A nesedí i když velikostně odpovídá a vždy mě někde něco škrábe nebo dráždí. Po třetí už zde nenakoupim.

Reakce obchodu ASTRATEX a.s.

velice nás mrzí Vaše hodnocení.
    Pro naše zákazníky se snažíme vybírat zboží v co nejvyšší kvalitě. Neustále dochází ke kontrole dodaného zboží. Za kvalitu dodaného prádla ručíme.

Pokud jste obdržela prádlo, které nemělo dostatečnou kvalitu, rádi bychom ji prošetřili na příslušném oddělení. Poprosíme Vás o zaslaní bližších informací na naši e-mailovou adresu [email protected].

Poškozené zboží nám můžete zaslat na reklamaci. Na produkty je poskytována záruka 24 měsíců, stejně jako v kamenném obchodě.

Ke zboží přiložte dodací list, popř. průvodní dopis, na který popište reklamovanou závadu a číslo Vaší objednávky.

Fotky neodpovídají skutečnosti.

Reakce obchodu ASTRATEX a.s.

velice nás mrzí, že s objednaným zboží nejste spokojená.

Váš Astratex

• došlo mi zbozi ktere jsem si objednala v jine kvalite v bavlne ne v umele látce a menší velikost nez jsem si zmeřila budu vracet

Reakce obchodu ASTRATEX a.s.

velmi nás mrzí Vaše negativní hodnocení nákupu.
    Pro naše zákazníky se snažíme vybírat zboží v co nejvyšší kvalitě.

Pokud produkty nesplňují Vaše požadavky, máte nárok na bezplatnou výměnu nebo vrácení zboží ve 30 denní lhůtě.
    Je možné i vyměnit za jiné zboží, které bude splňovat Vaše požadavky.

Doporučíme Vám využít náš Online formulář, který naleznete na: https://www.astratex.cz/refund-order/.

Váš Astratex

Dobrý obchod ,ale oblečení i tak větší ,ikdyz objednán tak je to moc malé .Problém je,tě většina nabízených produktů jsou strašně malé ,a větší se nedají sehnat .Nebo jsou vyprodané a nové větší jsou stále nedostupné .Takže jsem zkusila tu největší co měli a zas malé i kalhotky a podprsenka .v případě kalhotek je problém,že větší velikosti ani nenabízí jak kdyby nebyly ženy co tu velikost nosí ...

Reakce obchodu ASTRATEX a.s.

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu k nákupu na našem e-shopu.
    U konkrétního zboží vedle volby velikostí naleznete tabulku přímo od výrobce, kde si můžete vybrat vhodnou velikost dle Vašich rozměrů.

Z důvodu velkého zájmu o naši nabídku, dochází k rychlému vyprodání zboží v určitých velikostech.
    Můžete kontaktovat na zákaznické lince 491 204 304, která je v provozu každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin. Rádi s Vámi prověříme doplnění skladových zásob u požadovaného zboží a doporučíme Vám vhodnou velikost.

Váš Astratex ♥

Bohuzel, ani jedna z objednanych podprsenek nesedela. Prestoze jsem vyuzila sizeguide.

Reakce obchodu ASTRATEX a.s.

velice nás mrzí, že Vám doporučená velikost nevyhovuje.

Váš Astratex

• Přišla mi nekvalitní silikonová podprsenka kde se hned při oblečení odtrhlo ramínko. Vracím.

Reakce obchodu ASTRATEX a.s.

velice nás nastalá situace mrzí.

Poprosíme Vás o vytvoření online formuláře, který naleznete zde: https://exchange.astratex.cz/. Ve formuláři zvolte u poškozeného produktu výměnu za stejnou velikost a barvu, abyste si produkt zarezervovala.

O dané skutečnosti nás prosím informujte ještě do poznámky online formuláře. Váš podnět jsme předali na příslušné oddělení, aby se podobné komplikace se zbožím již neopakovaly.

Poškozené zboží společně s dodacím listem můžete odeslat zdarma prostřednictvím Zásilkovny na základě kódu 998 29 500. Na balíček není potřeba uvádět žádnou adresu. Vše za Vás vyřídí obsluha Zásilkovny po sdělení kódu.

Věříme, že nám i přes vzniklé nepříjemnosti zachováte Vaši přízeň.

• Rychlá a snadná komunikace
    • Vrácení zboží bez komplikací
    • Rozmanitost zboží
    • Problém s velikostí

Dříve jsem zde nakupovala ráda, podprsenky jsou krásné a kvalitní. Ovšem poslední dva nákupy mne trochu zklamaly. I přes několik přeměření (pro jistotu) dle návodu na stránkách mi podprsenky zrovna moc neseděly. Ze čtyř jsem musela tři vrátit, tu jednu i přes stejnou velikost jako ostatní, jsem sotva zapnula. Stejnou zkušenost z posledních nákupů před pár týdny mají i mé dvě kolegyně. Tak nevím, kde je chyba.

mrzí nás, že Vám objednaná velikost nevyhovuje.
    Děkujeme za Vaše kladné hodnocení výměny zboží a kvalitu komunikace.

Váš Astratex

• Obchod reaguje rychle ditaz položený e-mailem.
    • Obchod má uplně jinak číslované podprsenky, než v jiných eshopech, kde vždy seděly. Stejná velikost u Astratexu neseděla vůbec. Košíčky místo vel. D byly tak B, ramínka extrémně krátká.

Kdo nakupuje poprvé, doporučuju se změřit a vyhledat svou velikost podle velikostní tabulky Astratexu.

mrzí nás, že Vám objednaná velikost nevyhovuje.
    Nevyhovující zboží máte možnost vrátit, popřípadě vyměnit do 30 dnů bez udání důvodu.

Našim zákaznicím doporučujeme pro určení správné velikosti podprsenky využít Poradnu, která je k dispozici na našich internetových stránkách: https://www.astratex.cz/poradna/ .

Díky naší poradně nosí již 94 % zákaznic správnou velikost podprsenky. Unikátní měřící metoda zohledňuje nejen míry, ale i typ postavy a prsou.

Věříme, že s doporučenou velikostí budete spokojená.