• posílají spamy

Jakmile něco nakoupíte, začnou vám AUTOMATICKY chodit nabídky, i když jste se nepřihlásili k jejich odběru. V e-mailu je sice odkaz na zrušení, ale stává se mi to poslední dobou čím dál častěji (u více a více obchodů). Zboží přišlo, je pěkné, ale tenhle přístup, vzít zákazníkovi možnost volby odmítnout spamy, už mě fakt štve.

• Vše dorazilo vpořádku

Velká spokojenost,rychlá dodací lhůta, dobře padnoucí prádlo

• Prádlo mi padne a je doručeno včas

• Rychlé doručení

• Možnost platby až po vyzkoušení,výborná komunikace.

• rychlé dodání, kvalitní zboží

jsem spokojena s nákupem

Výborná komunikace, velký výběr, možnost vrácení zdarma když věc nesedí. Rychlost dodání i rychlost vrácení peněz. Všem doporučuji.

rychlé a bezproblémové vyřízení objednávky

Vše ok, děkuji a doporučuji.

• Rychle vyrizeni objednavky a dodani

Rychle vyrizeni a dodani

• Kvalita , rychlost dodání

rychlé spolehlivé dodání, prádlo pěkně sedí

Rychlost, spolehlivost.

Vzdy perfektni kvalita

• přehled, rychlost, dobrá komunikace

mohly by být větší slevy, cena prádla je dost vysoká, ale musím podotknout že sedí perfektně

V Astratexu nakupují pravidelně, vždy jsem spokojená s výběrem, kvalitou, cenou i rychlostí dodání.

Vše v poradku

• Doprava zdarma i při vracení výrobku, rychlé navrácení peněz
    • Žádná

Vynikající, rychlé a hlavně skvělé padnoucí zboží. Nenakupuji na internetu, ale tentokrát jsem to zkusila a paráda. Už jsem si nakoupila 3x, velmi jsem spokojená a všude ezi známými jen chválím a doporučuji. Děkuji vám za to, že jste. Právě očekávám třetí zásilku *****
    Jen s lítosti likviduji krabičku, kartonový obal, je po dodání v perfektním stavu a dala by se ještě využít. Nechcete je vracet zpět ? Nakupuji na Rohlíku a ten si vezme papírové tašky zpět. Nechci vám radit, ale škoda kartonu. Nestálo by to za úvahu ? Děkuji vám a přeji hodně spokojených zákazníků, jako jsem já *****