Dobrá cena a rychlost dodání

V obchodě jsem nakupovala poprvé. Zatím jsem spokojená s doručeným zbožím.

• Musím doporučit kvalitní chytré hodinky pro všechny co jako já sportují.

vše super

• Mám z hodinek radost, jsou velmi pěkné a kvalitní.

• Přehledná nabídka, rychlé a profesionální jednání.

Jsem spokojená..

Vše jak má být

Jsme spokojeni

Hodinky nedoporučuji, to co popisuje prodejce je nesmysl. Vibrace i když je nastavená na nejsilnější, není na ruce cítit. Nepřesné údaje o spánku, EKG nesmysl. Možná pro děti na hraní. Doporučuji nekupovat. Vyhozené peníze.

Reakce obchodu ARMODD.CZ

děkujeme za Vaši recenzi.
    Měření spánku je automatická funkce - zapíná se pouze v nočních hodinách a to automaticky, pokud jsou hodinky na ruce. Měření spánku funguje nejdříve od 18:00 hod. nejpozději do 9:00 hod. Data se zobrazí následující den dopoledne v aplikaci i v hodinkách.
    Měření spánku zaznamenává váš pohyb a vytváří data zapisující odchylky. Zařízení se adaptuje dle nasbíraných dat - zařízení tedy může předpokládat, že nespíte pokud se při spaní více otáčíte či se naopak nehýbete vůbec.
    Záznamy jsou pouze orientační. Zařízení není lékařským přístrojem ani profesionálním sport-testerem.
    Nelze naměřené hodnoty srovnávat s certifikovanými lékařskými zařízeními ani profesionálním sport-testerem. K tomuto účelu doporučuji zakoupit certifikovaný přístroj.

Co se týče měření životních funkcí, veškerá měření jsou závislá na algoritmu naměřeném na základě otřesového a světelného čidla a na datech uvedených v aplikaci a v profilu. Pro co nejpřesnější informace tedy doporučujeme vyplnit si profil (váha, výška, věk).

Hezký den. Sabina za tým ARMODD.CZ

Jsem velmi spokojená..

• Senzační hodinky. Mám radost z toho, že mi vše zaznamenávají do aplikace v telefonu. Mít přehled o svých výsledcích za každý den je perfektní.

Rychlé dodání.

• Velmi luxusní model hodinek jsem si vybrala

• S hodinkami se seznamujeme a vše funguje dobře

spokojenost

• Musím určitě vyjádřit spokojenost, hodinky jsou mým každodenním společníkem

• Rychlé dodání objednaného zboží

• Rychlost doručení