• Rychlé vyřízení objednávky, dobré ceny i produkty.
    • Obchod absolutně nereaguje na e-maily.

S hodinkami jsem spokojen cena/výkon. Pořídím určitě ještě přítelkyni.

• Žádná
    • Špatná komunikace s obchodem, neplní to co mají v obchodních podmínkách

Reakce obchodu ARMODD.CZ

děkujeme za Vaši recenzi.
    Přál jste si odstoupit od kupní smlouvy, byl Vám zaslán formulář pro Odstoupení od kupní smlouvy. Co přesněji tedy neplníme dle Obchodních podmínek?
    Děkujeme předem za odpověď.

Hezký den. Sabina za tým ARMODD.CZ

• Nemají telefonní kontakt, takže ani nechcou se zákazníky komunikovat
    • Příšerná komunikace
    • Reklamace neřeší

Hrozný eshop, domluvit se s nimi na ničem nedá, protože tel. nemají a na meily reagují po dlouhé době nebo vůbec. Katastrofa!

Reakce obchodu ARMODD.CZ

děkujeme za Vaši recenzi.
    Telefonní linka je dočasně nedostupná, tuto informaci uvádíme na webu. Taktéž od Vás neevidujeme žádný email či jakoukoliv komunikaci z Vaší strany.
    Reklamaci zde taktéž neevidujeme, vidíme pouze objednávku, kterou jste si nevyzvedla a byla tedy automaticky stornována a navrácena na naši provozovnu.

Hezký den. Sabina za tým ARMODD.CZ

• Nikdo bohužel nereagoval na poznámku, kterou jsem napsala při objednávce. Prosila jsem, aby mi byl doručen k hodinkám černý náramek.Chapu,ze v krabičce byl originál béžový, ale mimo krabičku byl dodán stříbrný. Stačilo si přečíst poznámku a spojit se se mnou třeba telefonicky a domluvit se. Ale v dnešní uspěchané době 'nikdo nemá čas'. Hodinky jsem měla jako dárek k narozeninám , přišly velmi rychle a v pořádku, ale komunikace nebyla žádná a to mě mrzí. S pozdravem.

• Horší komunikace

Zaslal jsem dotaz k produktu a že 4 otázek zodpověděli jen 1...

• Česká firma
    • kvalitní zboží
    • jednoduchý a přehledný web
    • Komunikace s infolinkou

Na dotazy vznesené na jejich info e-mail nereagovali už déle jak 10 dní