• Dobrá cena

• Je v Praze, ušetřím na dopravě.
    • A také si mohu zboží prohlédnout a zkusit. Pomůže mi to i v případě, že nemají moji velikost nebo požadovanou barevnou variantu

• Dobré

• Vždy rychlé a solidní jednání

• Není to poprvé, co od vás nakupuji. Vždy vše dopadlo výborně.
    • spolehlivost a také diskrétnost
    • nemám, co bych vytknul

• Rychlost a výborná komunikace.

• Dobrý, široký a kvalitní sortiment
    • Fajn akce na poslední kusy
    • Popisky a videa u produktů
    • Komunikace směrem k zákazníkovi
    • Špatně nastavený e-shop - výpočet data dodání

Zbraň jsem měla vyhlédnutou už nějakou dobu. Byla posledním kouskem, takže na ni e-shop udělal akci a přidal k ní 250 ks nábojů zdarma. Což je super! Zbraň jsem objednala ve chvíli, kdy na ni, jako na poslední kus, padla ještě navíc sleva 1500,- Kč. Slíbené datum vyzvednutí na prodejně v Praze 9 bylo následující den. Čekala jsem tedy, že se následující den (čtvrtek) budu moci pro svou objednávku zastavit. Bohužel systém neumí počítat s nedostupností "dárku" a tedy objednávku nebylo možné vyzvednout kvůli chybějícím nábojům. Ovšem co mě zarazilo nejvíce byla absence komunikace ze strany e-shopu. Kdybych si sama nezavolala, oni by se neobtěžovali mě informovat. Tady vidím velký prostor pro zlepšení. Ve čtvrtek kolem půl páté jsem si tedy volala o informaci, proč ještě není objednávka připravená. Dostala jsem vysvětlení, že náboje nejsou, převáží se z jiného obchodu, a možná zítra. V pátek opět nic, tedy opět jsem si musela zavolat a sama vyzjistit informace. Opět náboje nejsou a budou možná v úterý. Naštěstí v úterý jsem již obdržela kýženou zprávu o tom, že je objednávka připravená a můžu ji vyzvednout. Trochu mi to narušilo plány z hlediska následné registrace zbraně a budu si muset vzít dovolenou v práci, abych mohla jet jiný den, než jsem původně zamýšlela. Ale celkově bych obchod spíše doporučila, než nedoporučila. Jednalo se o takovou vlastně drobnost, ale dokáže to ztrpknout celý nákupní zážitek.
    Abych ale e-shopu úplně nekřivdila, když jsem volala podruhé (v pátek) bylo mi nabídnuto, že se můžu stavit pro zbraň a následně pro střelivo, až bude skladem. Vzhledem k tomu, že to ale nemám na výdejní místo zrovna nejblíž, byla by ta cesta pomalu větší náklad, než samotná hodnota střeliva, takže jsem volila spíše vyčkat. Doporučila bych, jako bývalá pracovnice zákaznické péče, v případě, kdy je chyba na straně prodejce, zkusit vyjít zákazníkovi něčím vstříc, a ne mu sdělit, že pokud na naskladnění dárku nechce čekat, tak jej můžou klidně zrušit. Ovšem to je jen a čistě můj názor.

Vše proběhlo bez problémů. Doporučuji a těším se na další spolupráci.

Rychlost , kvalitní zboží za dobrou cenu

Super, děkuji

Všechno v pořádku a pohodě.

• Pohodový přístup k zákazníkovi.

Vše o.k.

• Naprostá spokojenost.. Doporučuji!

• Parkoviště pro zákazníky
    • Kvalitní obsluha

• Rychlost dodání a skvělá komunikace

• dobrý výběr
    • objednáno 17.4. dodáno 22.4.

Vše došlo v pořádku.

Samí pozitiva vše super

• Dobrá cena zboží
    • Rychlost odeslání

Funguje jak má.
    Zákazník zaplatí za zboží + službu, tedy oprávněně očekává že zboží bude funkční a dorazí mu v brzké době - přesně tak se stalo.
    Hodnotím kladně :-)

• Sortiment