dodací lhůta naprostý propadák, bez komunikace

Reakce obchodu AQUADOM

Zdravíme,vážený pane pokud nám je známo zboží jste dostal kompletně.převzal a uhradil.Objednávka obsahovala 1 produkt který byl na objednávku o čemž jste byl vyrozuměn několikrát.

• vstřícný přístup

Nemam co dodat. Všestranna spokojenost

Nedodavaju na Slovensko

Reakce obchodu AQUADOM

Zdravíme vás,o tom že některé zejména chemické látky nedodáváme na Slovensko si lze přečíst v podr.specifikaci produktu.Zřejmě jste tuto informaci ve spěchu opomněl
    AQUADOM

• Osobní konzultace a poradenství prodejce po telefonu

• Toto zboží pouze přeprodej a musel jsem si pro něj zajet "ke kenkurenci"

Reakce obchodu AQUADOM

Zdravíme Vás,o tom že prodáváme také zboží třetích stran nebo jak je běžné na českém trhu "zboží u dodavatele" , je běžné v ČR již řadu let.Konkurenci vítáme protože nás to nutí neustále se zlepšovat,zlevňovat a zrychlovat
    AQUADOM

Údajně mělo být zboží skladem,ale nebylo.

• Zajímavé produkty
    • Rychlé zaslání za přiměřené náklady
    • Komplikovaná komunikace při problému

Zakoupen specifický ventil, na stránkách byla chyba s náklady na dopravu. Po domluvě předem jsem převzal vyšší dobírku i s náklady o 195,- Kč vyššími s příslibem vrácení obnosu. Po třetí urgenci a cca jednom měsíci obnos vrácen. Doklad sice vydán ale se slovenskou DPH 20%.
    Pokud se nevyskytne nějaká chyba tak obchod asi reaguje pružně a rychle ale v mém případě mám pocit spíše smíšený. Přesto bych asi nakoupil znovu, mohla to být prostě smůla že to nešlo hladce.

Reakce obchodu AQUADOM

Zdravíme,jsme rádi že vše dopadlo OK

• rychlost dodání

• Obchod nekomunikuje
    • Nedovoláte se tam, nezvednou Vám telefon
    • Na zmeškané volání nezavolají zpět
    • Uděláte objednávku, obchod ale nesdělí kdy jí dodá
    • Zboží které uvádějí, že je skladem ve skutečnosti ale nemají
    • Obchod určitě nedoporučuji
    • Neodepisují na e-mailové zprávy

Udělal jsem objednávku číslo 0925204 dne 5.4.2019. Zboží uváděli že je skladem. Na objednávku čekáme již 17 dní a bez reakce obchodu. Nedovoláte se tam, na písemné dotazy nikdo nereaguje. Dělají si ze zákazníku akorát srandu. Určitě obchod nedoporučuji. Martin

Zdravíme Vás,
    jistě jste si spletl internetový obchod....i to se stává
    AQUADOM

• Jednání obchodu lepši, než jsem očekával
    • Rychlost odeslání, kvalitne zabaleno

• Vše v poradku, rychle doruceni, dobra cena. Doporucuji
    • Individuální přístup - vstřícnost a rychlá domluva

• PENÍZE OBDRŽÍ A POTOM UŽ NEKOMUNIKUJÍ-PODVODNÍCI !
    • NEVYSTAVUJÍ DAŇOVÉ DOKLADY !
    • VĚC JSEM PŘEDALA ČOI A FÚ
    • ZÁSADNĚ NEDOPORUČUJI NAKUPOVAT U TOHOTO PODVODNÉHO PRODEJCE

Zakoupila jsem zboží 04.01.2019 za 4.897,-Kč. Do dnešního dne 08.02.2019 nemám ani žboží ani peníze zpět. Nikdo z firmy nekomunikuje.Zboží nemají skladem ale objednávají ho z číny! Důrazně nedoporučuji zde nakupovat PODVOD! Podávám stížnost na ČOI a PČR. Takovéto firmy by vůbec neměli mít možnost provozovat obchodní cinnost.PODVODNÍCI.

Reakce obchodu AQUADOM

Vážená pani,vážený pane,neevidujeme na tuto částku a v tento termín žádnou objednávku.Poprosíme doložit vaše tvrzení,děkujeme
    Poprosíme doložit : objednávku,doklad o zaplacení,jméno a příjmení,sortiment objednaného zboží kterými doložíte svá nehorázná tvrzení.
    Děkujeme

AQUADOM PRAHA

Přikládáme vyjádření HEUREKA.CZ :

děkuji za Vám za e-mail. Daná hodnocení jsem tímto prověřila a z mé strany je možné odstranit pouze recenzi obchodu PONTEC SHOP.

Recenzi udělenou obchodu AQUADOM není možné odstranit. Eshop nedisponuje certifikátem Ověřeno zákazníky, tudíž je na profilu s recenzemi přístupné tlačítko "Přidat recenzi", tudíž daný eshop může v tuto chvíli hodnotit jakýkoliv uživatel, který si jej na Heurece dohledá.

Bohužel recenzi uživatele nelze smazat. Systém recenzí na Heurece je nezávislý a nelze do něj zasahovat na základě žádostí obchodů. Vždy je lépe na situaci pozitivně a klidně zareagovat, vysvětlit důvody a postavit se k reakcím čelem. Na danou recenzi jste reagoval a situaci vysvětlil, věřím, že si z toho každý vezme to pravé. Tato reakce je viditelná i pro další zákazníky, kteří mohou posoudit přístup daného eshopu.

Slova jako "podvodník", "lhář"a podobné, ačkoliv mají negativní význam, nejsou důvodem pro odstranění nebo editování recenze (s výjimkou případu, kdy je soudem shledáno takové jednání jako protiprávní).

Celé stanovisko společnosti Heureka Shopping s.r.o. k odpovědnosti za obsah příspěvků vám zasílám zde: https://im9.cz/iR/adminImages/pravidla-odpovednosti-za-obsah.pdf

Předem děkuji za pochopení.

S přáním krásného dne.

Michaela Havelková
    Podpora pro e-shopy Heureka

příznivé ceny, odborné rady k závlahovému systému kapkovými hadicemi

• Žádná komunikace ze strany obchodu,zboží nedorazilo.

• Nemožnost provést platbu kartou

• Super

rychle jednani

• Rychlý a spolehlivý.

• přístup k zákazníkovi a slušné jednání