vše OK

• není to obchod, pouze překupník.
    • Neskutečně dlouhé dodací lhuty.

Po měsíci mi přišel dotaz, zda mám zájem o vyřízení objednávky. Odpověděl jsem ANO. Na to během hodiny přišlo zrušení objednávky. vystavil jsem novou objednávku, tu obchod zrušil do 5-ti minut.

+ ochota
    + rychlost
    + přístup k zákazníkům

Co že to chcete ohodnotit??

• příznivé ceny
    • o žádné nevím

• Objednáno 20.4 a ihned zaplaceno. Kapkovací hadice a pár spojek.Dnes je 12.5 a zboží nemám. Obchod jsem urgoval ale chodí jen automatické odpovědi jak v této době nestíhají dodávat a že mi vrátí peníze když jim pošlu své číslo účtu. Samozřejmě nic neposlali. Podle čísla účtu jsem zjistil, že obchod aquadoom je jenom nějaký prostředník a skutečný obchod je pretomar.cz (pretomar.sk) Tam mi zdělili ,že obchodník co provozuje aquadoom je dlouhodobě nemocný. Tak nevím kdo tedy -shop aquadoom provozuje. Požádal jsem obchod pretomar.cz aby mi vrátil peníze protože skončily na jejich účtu. 5.5 mi napsali , že to prověří, peníze ale zatím nevrátily. Takže tady určitě nic nekupovat!!

• Výmluvy, že nestíhají, ačkoli jiné zboží během 3 dnů z jiných prodejen okamžitě přišlo, nelze se dovolat, psala jsem opět e-mail, že nastupuji na operaci, že nemá kdo vyzvednout, nereagují! Objednáno 29.4. dodnes ani zpráva.

Zboží objednáno 29.4., dodnes ani zpráva, dovolat se je nad lidský výkon, opakovaný e-mail, kde mám zboží- nereagují.

Naprosto žádná komunikace. Za téměř tři týdny zboží zatím nedoručeno.
    Doporučuji vybrat jiného dodavatele! Opravuji níže uvedenou spokojenost s dodavatelem na nula.

Zbozi ani po 10 dnech nedorazilo a neprisel ani termin, kdy zbozi dorazi. Na telefony ani email nereaguji ...

Obchod komunikuje, ale termín dodání se nedozvíte. Zboží mělo být skladem, při urgenci po 10 dnech dostanete tuto odpověď:
    Vážení zákazníci, omlouváme se, ale přepravní a personální kapacity jsou již na 14 dnů naplněné. Doporučujeme písemně - emailem kontaktovat prodejce o stavu Vaší objednávky.
    Na to odpovíte, že neděláte nic jiného než, že se písemně dotazujete na stav objednávky a dostane se Vám tato odpověď:
    VAŠE OBJEDNÁVKA SE VYŘIZUJE V POŘADÍ,PŘEJETE SI JI ZRUŠIT ?
    *** editováno jméno zaměstnance***
    Takže nedoporučuji.

Reakce obchodu AQUADOM

VÁŽENÝ P.ZÁKAZNÍKU,VY SI ZAKOUPÍTE VYSAVAČ A PŘI SVÉ MOUDROSTI ANI NEVÍTE KDE,MY VÁM V ROCE 2019 A 2020 ZAJIŠTUJEME POZÁRUČNÍ SERVIS ND A DOPLŇKÚ A JEŠTĚ SI STĚŽUJETE,OPRAVDU NEROZUMÍME VAŠEMU CHOVÁNÍ A NETRPĚLIVOSTI.NEJSTE ANI SCHOPEN DOLOŽIT VÝROBNÍ ČÍSLO PRODUKTU ABY JSME DOHLEDALI PRODEJCE ALE JISTĚ SÁM ZNÁTE DŮVODY,PROČ JSTE NÁM JE NESDĚLIL

Dlouhá čekací doba na odeslání zboží.

• rychlost, vstřícnost

• rychlá dodávka , vše bez komplikací

• pestrá nabídka
    • výborná domluva

Spolehlivý prodejce, výborná domluva, extra rychlé jednání

• Dobré ceny
    • Bohužel část zboží přišla poškozena, poškození způsobeno neodborným a nedostatečným zabalením.

Doufám, že akvárium nebude také rozbité, dnes ho dcera rozbalí pod stromečkem. Nemohla jsem vybalit, protože už bych ho nikdy nesložila tak, aby se krabice dala zavřít, tak uvidíme.

Velké náklady na dopravu

• Rychlé dodání zboží

Vstřícné lidské jednání

Vše v naprostém pořádku. Bleskové doručení. Děkuji.

• Bylo dodáno jiné zboží než bylo zobrazeno v nabídce.