Uvádějí nepravdivé údaje o ceny dopravy. Zboží přivezou a doprava je téměř o 200,- Kč vyšší. Myslím, že tímto způsobem lákají zákazníky, protože ceny výrobku jsou stejné jako u ostatních firem. Kdo by nechtěl "ušetřit" 200 korun, když zboží je za 1 200 korun.

• Nakup jsem zrušil, dlouho trvalo

• Při kalkulaci poskytnuta sleva 1% za platbu předem. Tato sleva ale poskytnuta nebyla.
    • V příslušenství nabízí zboží, které k sobě vzájemně nepasuje
    • Zboží špatně zabalené

Koupil jsem bazénové schůdky a plachtu na bazén. Ke schůdkům doporučovali přikoupit zesílenou ochranu na koncovky. V dobré víře jsem koupil, avšak k těmto schůdkům nepasují. Plachta přišla jen v pytli, po rozbalení měla dvě díry. Těžko dohadovat, kdo to udělal, když při přebírání to nebylo vidět. Zvláště když kurýr by nejraději ani nezastavil a hodil to z okna, jak spěchal. Neposkytnutí slevy, která byla v kalkulaci, ale už ne na faktuře, byl už jen hřebíček nakonec. Je to pár korun, ale pokud něco nabízím, měl bych to dodržet.

• Nekomunikuji, objednavku sice prijali, ale neustale cekaaaam na vyzvu k odberu.
  • nabízené zboží nemají

Při telefonickém dotazu na zboží, zda je na skladě mi bylo sděleno, že samozřejmě je, když je na www stránkách označeno, jako skladem. Následně mi volal sklad, že je s tímto prodejcem problém, že jen přeprodává jejich sortiment a že objednaný kus skladme není. Následně mi přišel e-mail, ať si zboží jedu vyzvednout, že skladem je. Při ověření mi bylo opět sděleno, že skladem není, ale že e-mail chodí automaticky a ať ho ignoruji. Chaos.

• dorazila jen část zásilky, o zbývající není žádné info od eshopu ani od dopravce

• Při objednávce 2 ks zboží ... Jeden kus přišel on jiné firmy, účtováno poštovné. Druhé zboží zaúčtována cena plus pošta 820 Kč a dodán pouze prázdný obal. Takže NEDOPORUČUJI

Nedoporučuji. Reakce na pot rtěnku objednávku až po 14 dnech kdy e mi podařilo dovolat . 2 ks objednané. Jeden dorazil samostatné za cenu i s poštovným, druhý kus dorazil prázdný obal za cenu plus pošta .

• Zboží přišlo velice rychle - o víkendu jsem objednal, v úterý dorazilo
    • Zboží si běžně vozím z vodáren Benešov v 10 l kanystrech. Když jsem si těch objednaných "30 litrů" stočil do těchto kanystrů, v každém chybělo tak 5 - 6 cm, takže odhaduji, že jsem dostal celkově o cca 5 litrů méně!!!
    • Chtěl jsem původně ušetřit pár stovek, ale druhý den mi někdo z obchodu volal (zřejmě majitel) s tím, že mi musí navýšit dopravné oproti ůdaji na internetu téměř na dvojnásobek, protože se jedná o chemikálii, takže jsem nakonec platil víc než ve vodárnách

• není to obchod, pouze překupník.
    • Neskutečně dlouhé dodací lhuty.

Po měsíci mi přišel dotaz, zda mám zájem o vyřízení objednávky. Odpověděl jsem ANO. Na to během hodiny přišlo zrušení objednávky. vystavil jsem novou objednávku, tu obchod zrušil do 5-ti minut.

Co že to chcete ohodnotit??

• Objednáno 20.4 a ihned zaplaceno. Kapkovací hadice a pár spojek.Dnes je 12.5 a zboží nemám. Obchod jsem urgoval ale chodí jen automatické odpovědi jak v této době nestíhají dodávat a že mi vrátí peníze když jim pošlu své číslo účtu. Samozřejmě nic neposlali. Podle čísla účtu jsem zjistil, že obchod aquadoom je jenom nějaký prostředník a skutečný obchod je pretomar.cz (pretomar.sk) Tam mi zdělili ,že obchodník co provozuje aquadoom je dlouhodobě nemocný. Tak nevím kdo tedy -shop aquadoom provozuje. Požádal jsem obchod pretomar.cz aby mi vrátil peníze protože skončily na jejich účtu. 5.5 mi napsali , že to prověří, peníze ale zatím nevrátily. Takže tady určitě nic nekupovat!!

• Výmluvy, že nestíhají, ačkoli jiné zboží během 3 dnů z jiných prodejen okamžitě přišlo, nelze se dovolat, psala jsem opět e-mail, že nastupuji na operaci, že nemá kdo vyzvednout, nereagují! Objednáno 29.4. dodnes ani zpráva.

Zboží objednáno 29.4., dodnes ani zpráva, dovolat se je nad lidský výkon, opakovaný e-mail, kde mám zboží- nereagují.

Naprosto žádná komunikace. Za téměř tři týdny zboží zatím nedoručeno.
    Doporučuji vybrat jiného dodavatele! Opravuji níže uvedenou spokojenost s dodavatelem na nula.

Zbozi ani po 10 dnech nedorazilo a neprisel ani termin, kdy zbozi dorazi. Na telefony ani email nereaguji ...

Obchod komunikuje, ale termín dodání se nedozvíte. Zboží mělo být skladem, při urgenci po 10 dnech dostanete tuto odpověď:
    Vážení zákazníci, omlouváme se, ale přepravní a personální kapacity jsou již na 14 dnů naplněné. Doporučujeme písemně - emailem kontaktovat prodejce o stavu Vaší objednávky.
    Na to odpovíte, že neděláte nic jiného než, že se písemně dotazujete na stav objednávky a dostane se Vám tato odpověď:
    VAŠE OBJEDNÁVKA SE VYŘIZUJE V POŘADÍ,PŘEJETE SI JI ZRUŠIT ?
    *** editováno jméno zaměstnance***
    Takže nedoporučuji.

Reakce obchodu AQUADOM

VÁŽENÝ P.ZÁKAZNÍKU,VY SI ZAKOUPÍTE VYSAVAČ A PŘI SVÉ MOUDROSTI ANI NEVÍTE KDE,MY VÁM V ROCE 2019 A 2020 ZAJIŠTUJEME POZÁRUČNÍ SERVIS ND A DOPLŇKÚ A JEŠTĚ SI STĚŽUJETE,OPRAVDU NEROZUMÍME VAŠEMU CHOVÁNÍ A NETRPĚLIVOSTI.NEJSTE ANI SCHOPEN DOLOŽIT VÝROBNÍ ČÍSLO PRODUKTU ABY JSME DOHLEDALI PRODEJCE ALE JISTĚ SÁM ZNÁTE DŮVODY,PROČ JSTE NÁM JE NESDĚLIL

Dlouhá čekací doba na odeslání zboží.

• Bylo dodáno jiné zboží než bylo zobrazeno v nabídce.

dodací lhůta naprostý propadák, bez komunikace

Reakce obchodu AQUADOM

Zdravíme,vážený pane pokud nám je známo zboží jste dostal kompletně.převzal a uhradil.Objednávka obsahovala 1 produkt který byl na objednávku o čemž jste byl vyrozuměn několikrát.
    AQUADOM

Nedodavaju na Slovensko

Reakce obchodu AQUADOM

Zdravíme vás,o tom že některé zejména chemické látky nedodáváme na Slovensko si lze přečíst v podr.specifikaci produktu.Zřejmě jste tuto informaci ve spěchu opomněl
    AQUADOM