• přehlednost

Reakce obchodu APEI.CZ

Děkujeme za pozitivní hodnocení a věříme, že si u nás vyberete i další produkty ke své spokojenosti :)

• Výborné ceny
    • U mnou vybraného zboží poštovné zdarma
    • Zboží skladem
    • Doručení do 2 dnů

Za mě samé přednosti. Rychlé doručení za rozumné ceny, pokud se bavíme o cenách, tak jednoznačně na přídi prodejců s nejlevnějšími cenami, často u produktů akce i s poštovným zdarma. Jednoznačně doporučuji. Doporučil jsem i kolegovi v práci a také spokojenost.

• Ceny
    • Doprava zdarma
    • Na zboží jsem čekal déle
    • Dříve jsem vytvořil objednávku než jsem byl upozorněn, že zboží dorazilo

Vaš APEI.CZ

Kupovala jsem si kartovy mobil jako náhradní mobil...takže jsem docela spěchala...Všechno proběhlo v pořádku , rychle a spolehlivě ...příjemný nákup

Velice spokojena

Vaš APEI.CZ

Vše OK, Víc takovýchto IT obchodů.

Vaš APEI.CZ

Obchod funguje tak, ako sa od profesionálneho predajcu online očakáva :)

Vaš APEI.CZ

Moznost pkatby predem, ulozenka.prehledne stranky, dobra komunikace s obchodem.

• Dárek k nákupu potěšil

Vaš APEI.CZ

První nákup v tomto obchodě - neměl jsem příliš důvěru, proto jsem koupil zprostředkovaně přes heureku s "garancí nákupu" a nakonec vše bylo v pořádku, takže mohu tento obchod doporučit.

• Přehlednost
    • Rychlost komunikace
    • Příjemné ceny

Vaš APEI.CZ

• Rychlá reakce a dodací doba

byla jsem spokojená

• Vše OK

Vaš APEI.CZ

• Objednávka v klidu domova.

• pohoda

Vaš APEI.CZ

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Nejsem spokojená s cenou dodání - za zboží v hodnotě 69,- Kč jsem zaplatila celkem 183,- Kč.

Reakce obchodu APEI.CZ

Zaplatila jste 99kč za dopravu, což odpovídá průměrně ceně za podobně služby po cele republice. Jinak cenu dopravy vždy vidíte během založení objednávky, taky je určena v popisu e-shopu na heurece.

Vaš APEI.CZ

• Nepodařilo se mi zadat platbu v hotovosti při osobním vyzvednutí.

Reakce obchodu APEI.CZ

Můžeme garantovat ze všechny dopravní a platební systémy jsou na našem webu funkční.

Vaš APEI.CZ

• Pro mě to byla hlavně dostupnost a pak také cena produktu. Dárek byl jen příjemný bonus. Ten se nakonec nepovedl podle deklarované nabídky.
    • Nabízí zboží s dárky, které potom nepřidá, resp. změní za jiné. Je to zcela neprofesionální přístup. Pokud máte položku rovnou s dárkem uvedené v názvu položky měli byste ho i obdržet. Následná komunikace nebyla velmi prozákaznická. Dále mi nešla zadat jiná dodací adresa, což jsem vyřešil poznámkou. Ale když dorazila faktura byla na ni dodací adresa místo fakturační, která byla vyplněna. Oprava po upozorneni byla rychlá.

Nemyslím si, že by eshop byl špatný nebo nepoctivý, jen mají nedokonalé řešení a je potřeba si pečlivě dávat pozor jaký dárek si vyberete a kde ho vyberete, protože i když je jasně + uveden u položky co kupujete a i v objednávce, mě dodán nebyl. Místo toho mi dodali něco jiného a ani jim to nepřijde špatné!! Nejde ani o ten dárek, bylo to jen pro syna, ale spíš o tu zbytečnou komunikaci potom.

Reakce obchodu APEI.CZ

Dobrý den, žádné dárky na jiné neměníme, jen umožňujeme klientům nechat stávající nebo vybrat dražší dárek dle hodnoty objednávky, ale stejně děkujeme za upozornění, změnili jsme nastavení systému, ted již to nikoho nezkláme :)

Co se tyče fakturační adresy, to je naše chyba, ještě jednou se omlouvame.