• nakoupil v obchodě APEI.CZ před 2 měsíci

bez probémů

• nakoupil v obchodě APEI.CZ před 2 měsíci

• Rychle vyrizeni objednavky, vse dorazilo bez problemu. Doporucuji
  • nakoupil v obchodě APEI.CZ před 3 měsíci

• Výrobky apei jsou pěkné a výkon odpovídá ceně.
    • Neskutečné množství obalového materiálu. Sice jsem objednala křehký výrobek (sklo na displej), ale i tak myslím, že by k zabalení nebylo potřeba tuny plastu. Pokud se jednalo o recyklaci obalů od dodavatele, pak ok.
  • nakoupil v obchodě APEI.CZ před 3 měsíci

Nakupují druhým rokem. Spokojenost.

• nakoupil v obchodě APEI.CZ před 4 měsíci

Sklo se z displeje po 3 dnech od nalepení odbornou firmou začalo odlepovat. Jedná se již o druhé sklo, které se odlepilo. Reklamaci nechtějí korektně vyřídit.

Reakce obchodu APEI.CZ

Prodáváme stovky skel měsičně a žadné stižnosti zatim nejsou. Reklamace řešime pravidelne a včas. Prosime postupovat dle reklamačního řadu https://www.apei.cz/reklamace/

S pozdravem, Apei.cz

Spokojená doporučuji Všem

Reakce obchodu APEI.CZ

Děkujeme za pozitivní hodnocení a věříme, že si u nás vyberete i další produkty ke své spokojenosti :)

• neseriózní

Po několika dnech po objednání zboží jsem dostal informaci, že zboží je poškozené a jiné nemají. Je to nehoráznost, když nemají jiný kus, tak proč ho nabízejí na netu? Už se nikdy s tímto "obchodem" nechci potkat.

Reakce obchodu APEI.CZ

Je nám lito že jste měl zpatne zkušenosti s obchodem, to je naše chyba a aktualně prochazime cely sklad, bude problem do budoucna vyřešen. Děkujeme za upozorněni.

S pozdravem, APEI.CZ

• nakoupil v obchodě APEI.CZ před 4 měsíci

rychlé jednádní, zásilka došla v pořádku

• nakoupil v obchodě APEI.CZ před 5 měsíci

skvělé jednání

• nakoupil v obchodě APEI.CZ před 8 měsíci

spokojenost

• nakoupil v obchodě APEI.CZ před 8 měsíci

Obchod ok ale powerbanka zklamání. Mobil s kapacitou 3600mA nabije 2x.
    Měl jsem neznačkové a kapacita neodpovídala skutečnosti. Tak jsem si připlatil a přišlo téměř to samé. Na kapacitu 7000mA je dvakrát tak tšžká a velká.

Reakce obchodu APEI.CZ

Prodávame zakoupený model již 2 roky a žadné stižnosti na kapacitu nejsou. Připlatil jste ne za kapacitu ale za vzhled a materialy. Za ty same penize, u nás na webu, mohl byste koupit powerbanku z kapacituou 20.000, ale byl by to standardní plastový bloček.

• nakoupil v obchodě APEI.CZ před 9 měsíci

Rychlé objednání, rychlé doručení. Super ceny. Zboží naprosto v pořádku. Doporučuji

• nakoupil v obchodě APEI.CZ před 9 měsíci

+zbozi ktere je jinde nedostupne

bleskové dodání,balíček vzorně zabalen

• Rychle doručení