• Rychlé dodání, vše v pořádku

Reakce obchodu APEI.CZ

Děkujeme za pozitivní hodnocení a věříme, že si u nás vyberete i další produkty ke své spokojenosti :)

Vaš APEI.CZ

• K power bance mělo být pribaleno zdarma pouzdro, nestalo se, chápu ,chybu muže udělat každý. Při třech urgentncich (jednou webový chat e-shopu, kde jsem byl ujisten, ze se me někdo ozve a dvakrát e-mail) tohoto nedostatku me nikdo po dvou týdnech neodpověděl. Pouzdro zaslali až na popud heureky (byl to garantovány nákup).

Reakce obchodu APEI.CZ

Ano, chyba byla na naši straně. Je nam lito že byl jste nespokojen z obchodem. Doufame že pouzdro jste vpořadku obdržel.

S pozdravem, APEI.CZ

Maji kamennou prodejnu v OC "Flora", takze maji otevreno i o weekendech. Dobry vyber stavebnic pro deti. Objednavka byla velmi rychle vyrizena.

Rychlé dodání

Vaš APEI.CZ

• i když bylo zboží objednáno cca týden před vánočními svátky, balíček byl doručen do 2 dny na odběrové místo

velký výběr, rychlé dodání

Vaš APEI.CZ

Super rychle zpracovani obednavky. Po prijeti platby bylo zbozi odeslano. Za tri dny od odeslani platby bylo doruceno, podotykam ze obednano bylo 19.12. Spokojenost!!!

Vaš APEI.CZ

rychlé vyřízení objednávky, výborná komunikace s obchodem

Celková spokojenost

Vaš APEI.CZ

Dostal jsem e-maily v ten samý čas - 1. objednávka byla stornována; 2. objednávka byla vyřízena. Naštěstí byla

• Ceny
    • Přehledný obchod
    • Velký výběr

Velký výběr zboží
    Nízké ceny
    Rychlost dodání
    Nízká cena dopravy (Zásilkovna)

• ZBOŽÍ ZASLÁNO V BUBLINKATÉ OBÁLCE A U VŠECH OBJ.HRAČEK PONIČENÝ OBAL

VELICE ŠPATNĚ ZABALENÝ BALÍČEK S VÁNOČNÍM DÁRKEM A TÍM PÁDEM U VŠEHO PONIČENÝ OBAL!!!

Reakce obchodu APEI.CZ

Děkujeme za informaci, situaci proveřime a zjistíme kde se stala chyba. Standardně vždy posíláme v tvrdém obalu.

S pozdravem, APEI.CZ

Všechno bezproblémově proběhlo.

• Velmi dobrá komunikace
    • Rychlost vyřízení objednávky

Nemohu hodnotit zboží, to leží již 9 den někde v depu dopravce.

• rychlost dodání

• Rychle vyrizeni

Doporučuji.Profi služby.

• Kamenná prodejna

Vaš APEI.CZ

• vše ok, rychlé dodání zboží

• spokojenost maximální
    • nemám

Vaš APEI.CZ

• zboží dorazilo rychle - 2 dny, což třeba u jiných obchodu slibovali do 3 dnů a pak napsali, že se dodávka zdrží o 10 dnů a to tvrdí zboží skladem. viz ALZA.cz

NIC