• Box je drahý a kvalita žádna. (Připadá mi, že je to objednané z Číny a tady u nás nastrkané do krabiček). Nelíbí se mi to. Zbytečně vyhozené peníze.

Nic nepřišlo...žádná sms pro výběr do zásilkovny.A to jsem platil kartou takže nemám ani peníze

Reakce obchodu APEI.CZ

Nemohlo se vám nic přijít jelikož poprosil jste poslat zboží které nemáme v nabídce, peníze byli již vrácené, prosíme ověřit bankovní účet.

S pozdravem, APEI.CZ

Sklo se z displeje po 3 dnech od nalepení odbornou firmou začalo odlepovat. Jedná se již o druhé sklo, které se odlepilo. Reklamaci nechtějí korektně vyřídit.

Reakce obchodu APEI.CZ

Prodáváme stovky skel měsičně a žadné stižnosti zatim nejsou. Reklamace řešime pravidelne a včas. Prosime postupovat dle reklamačního řadu https://www.apei.cz/reklamace/

S pozdravem, Apei.cz

• neseriózní

Po několika dnech po objednání zboží jsem dostal informaci, že zboží je poškozené a jiné nemají. Je to nehoráznost, když nemají jiný kus, tak proč ho nabízejí na netu? Už se nikdy s tímto "obchodem" nechci potkat.

Reakce obchodu APEI.CZ

Je nám lito že jste měl zpatne zkušenosti s obchodem, to je naše chyba a aktualně prochazime cely sklad, bude problem do budoucna vyřešen. Děkujeme za upozorněni.

S pozdravem, APEI.CZ

Obchod ok ale powerbanka zklamání. Mobil s kapacitou 3600mA nabije 2x.
    Měl jsem neznačkové a kapacita neodpovídala skutečnosti. Tak jsem si připlatil a přišlo téměř to samé. Na kapacitu 7000mA je dvakrát tak tšžká a velká.

Reakce obchodu APEI.CZ

Prodávame zakoupený model již 2 roky a žadné stižnosti na kapacitu nejsou. Připlatil jste ne za kapacitu ale za vzhled a materialy. Za ty same penize, u nás na webu, mohl byste koupit powerbanku z kapacituou 20.000, ale byl by to standardní plastový bloček.

Vaš APEI.CZ

• K power bance mělo být pribaleno zdarma pouzdro, nestalo se, chápu ,chybu muže udělat každý. Při třech urgentncich (jednou webový chat e-shopu, kde jsem byl ujisten, ze se me někdo ozve a dvakrát e-mail) tohoto nedostatku me nikdo po dvou týdnech neodpověděl. Pouzdro zaslali až na popud heureky (byl to garantovány nákup).

Reakce obchodu APEI.CZ

Ano, chyba byla na naši straně. Je nam lito že byl jste nespokojen z obchodem. Doufame že pouzdro jste vpořadku obdržel.

• ZBOŽÍ ZASLÁNO V BUBLINKATÉ OBÁLCE A U VŠECH OBJ.HRAČEK PONIČENÝ OBAL

VELICE ŠPATNĚ ZABALENÝ BALÍČEK S VÁNOČNÍM DÁRKEM A TÍM PÁDEM U VŠEHO PONIČENÝ OBAL!!!

Reakce obchodu APEI.CZ

Děkujeme za informaci, situaci proveřime a zjistíme kde se stala chyba. Standardně vždy posíláme v tvrdém obalu.

ZBOŽÍ DOSUD NEDOŠLO

Reakce obchodu APEI.CZ

Objednavky vzdy posilame bud ten samy nebo nasledujici den, jelikož jako oficialní dovozce, všechno mame skladem.

Pro rychle dodani vzdy doporučujeme používat kuryrní službu, která byla ve vašem připadě zdarma.

Jinak vaš balik bude vpořadku doručen.

S pozdravem, APEI.CZ

po objednání jsem zaplatila do půl hodiny a čekala na rychlé vyřízení,ale po 10ti dnech stále zboží nemám,i když mi obchodem bylo napsáno,že zboží bylo odeslané.Na poště však pod podacím číslem balík nemají a ani neměli.......

Reakce obchodu APEI.CZ

Jinak vaš balik určite najdeme a bude vpořadku doručen.

S pozdravem, APEI.CZ

Nejsem spokojená s cenou dodání - za zboží v hodnotě 69,- Kč jsem zaplatila celkem 183,- Kč.

Reakce obchodu APEI.CZ

Zaplatila jste 99kč za dopravu, což odpovídá průměrně ceně za podobně služby po cele republice. Jinak cenu dopravy vždy vidíte během založení objednávky, taky je určena v popisu e-shopu na heurece.

Vaš APEI.CZ

• Nepodařilo se mi zadat platbu v hotovosti při osobním vyzvednutí.

Reakce obchodu APEI.CZ

Můžeme garantovat ze všechny dopravní a platební systémy jsou na našem webu funkční.

• Špatné dopravce

Reakce obchodu APEI.CZ

Dobrý den. Používáme jen ty nejlepší dopravce. 100% zboží máme skladem a ve většině případů odesíláme ten samý den.

Ve vašem připadě se jedna o špatnou adresu doručení, která byla chybně zadána při vyplnění objednavky na straně zákazníka.