• Dobré ceny, rychlost vyřízení

• vše ok

vše v pořádku

V v nej pořádku

Vstřícní, operativní, zboží dorazilo podle objednávky. Příjemné překvapení bylo, že i zboží označené jako použité se škrábanci bylo naprosto v pořádku a z mého pohledu bez škrábanců.

Rychle doruceni.

• záruka
    • možnost vrácení ve 14 denní lhůtě

Celkově obchod doporučuju, ceny mají dobré, komunikace a ochota řešit problémy také. (jeden telefon vrácen ve 14 denní lhůtě kvůli vadnému 5G modulu - restartování telefonu při provozu na data).
    Další telefon již bez problémů. Lepší situace než při koupě bazarového telefonu od soukromé osoby.

Rychlé doručení výborná komunikace

• Mobil jako nový

• Obchod neexistuje majitel to rozesílá ze svého bytu přes kurýrní službu PPL

Objednávku sem musel vrátit zpět majiteli důvod nedostatek financí na zaplacení objednávky

• Fajn komunikace.

• Fotodokumentace nabízených telefonů

• super jako vždy

• Komunikace,
    • Přesný popis výrobku s dodanym produktem

• Telefon který jsem, zakoupil u tohoto prodejce, iPhone 12 Mini 128Gb. Je skutečně pravý originál. A původem EU. i iOS je v pořádku. Za ty peníze slušný kup.
    • Určitě bych zde co se koupě iPhone asi možná znova zavítal.. A to především z důvodu, že vás chrání zákonná lhůta na vrácení zboží. Protože jinde ''Koupě od obyčejné osoby např.. Marketplace'' Nemáte záruku ničeho. Kromě slova prodávající osoby. :D :) A padělků nebo lidí co tají původ, na iPhony je mnoho.
    • Obchod sám o sobě vypadá celkem zajímavě, a ceny iPhonů jsou slušné.
    • Nepříjemná obsluha po telefonu i poněkud drzá
    • Neuvádí pravé fotografie všech telefonů.
    • ''Udávají pouze fotografie stažené internetu''
    • e-shop uvádí ZÁNOVNÍ stav.. Ale neodpovídá tomu. ''Telefon který jsem zakoupil, má na fotoaparátu (čočky) drobné sekance, i jeden malý drobný ťukanec u reproduktoru. A dle systému iOS, byl telefon zakoupen roce 2020 tudíž (POUŽÍVANÝ !)
    • U iPhonů u toho to prodejce, si dávejte celkem pozor.. ačkoli se celkem jedná o drobné věci..
    • U iPhone 12 Mini 128Gb, prodejce nedodal originální, USB‑C/Lightning kabel. ''Tuto skutečnost ani neuvádí na svoje stránky. !'' Originální USB‑C/Lightning kabel stojí cca 600,- včetně dopravy. ''Pro některé to může být investice navíc..'' Což o to.. Ten kabel je pevná součást prodeje každého iPhone. A pokud bazar či obchod toto zatají.. Měl by dát slevu 600,- Automaticky. ''Tak trochu se dá říct poškození zákazníka'' Především to poškozuje důvěryhodnost obchodu. ''A pokud si obchod či bazar, myslí že dodají obyčejný kabel za cca 80,- a tím se vše vyřeší? řekl bych sprostost..'' Ono prodejce uvádí na svých stránkách, sice -Datový kabel ale už vám nenapíše jaký :) To přece také není TŔEBA. :)
    • Jako posledním snad záporem nebo kladem ??.. Bylo v jakém balení dorazil iPhone
    • S obchodem se my podařilo domluvit, a nakonec od nich získat nafocený, iPhone jak vypadá, následně my zaslali fotografie do e-mailu. Avšak fotografie byly poněkud špatné.. ''Dalo by se snad říct Průměrné'' Nebyly vidět zmíněné kosmetické vady.

• Dobrý sortiment a skvělé ceny
    • Dobrá komunikace
    • Nedá se platit kartou

• Vše proběhlo jak bylo domluveno po telefonu.

Doporučuji .

• rychlost,serioznost

foto odpovídá skutečnému stavu

• Nakoupil jsem již po několikáté , vždy bez problémů.Rychle vyřízeni a doručení.Děkuji.

Kupoval jsem použitý Samsung Galaxy S20 FE 5G.Telefon je jako nový.Cena v podstatě poloviční než se aktuálně prodává nový.Naprosto dokonale zabalený(dvojí bublinkový obal).Maximální spokojenost

• Popis odpovida stavu telefonu.Super obchod

Jeden z malq online obchodu ktery prodava co nabizi