• nakoupil v obchodě Antošmobil před 2 týdny

Dobrá poloha, velmi rychlé obsloužení

• nakoupil v obchodě Antošmobil před 3 týdny

• Dobré ceny, kvalitní zboží, ochota, spolehlivost

Dobrý eshop

dobrý obchod

• nakoupil v obchodě Antošmobil před 1 měsícem

• Zboží mi dorazilo v pořádku a dokonale zabalené.
  • nakoupil v obchodě Antošmobil před 1 rokem

• Dobre ceny, spolehlivost
  • nakoupil v obchodě Antošmobil před 1 měsícem

Rychlé a vstřícné jednání. Zboží přijde vždy v bezvadném stavu.

• nakoupil v obchodě Antošmobil před 2 měsíci

Nabídka zahrnuje i použité zboží ve velmi slušném stavu za rozumnou cenu a se zárukou.

• nakoupil v obchodě Antošmobil před 3 měsíci

Super domluva a rychlé dodání.

• nakoupil v obchodě Antošmobil před 2 měsíci

• super rychlý a kvalitní

Bez problémů

• nakoupil v obchodě Antošmobil před 3 měsíci

K iPhonu by mohla být dodávána i krabička i když by byla neoriginální. Alespoň by byla nižší šance na poškození běhěm dopravy.

• nakoupil v obchodě Antošmobil před 4 měsíci

Rychlé vyřízení objednávek, na požádání zaslány detailnější fotky použitého telefonu, zboží naprosto v pořádku za pěknou cenu.

• nakoupil v obchodě Antošmobil před 4 měsíci

• Na webu maji realne fotografie zarizeni, což velmi cením, vím pro co si jdu a jak to vypada
    • Příjemná komunikace s obchodem, okamžitá odezva
    • Příjemná obsluha a umístění obchodu

• Výborná komunikace
    • Skvělé ceny
    • Zboží odpovídá popisku
    • Rychlá doba doručení

V obchodu jsem nakupoval poprvé, trošku jsem se bál, ale mé obavy se rozplynuli v momentě kdy zboží došlo. Zboží došlo v perfektním stavu, přesně jak uváděl popisek. Funguje perfektně. Objednával jsem iPhone 6s. Jediné co bylo, že došla vadný kus nabíjecího adaptéru (přehříval se). Napsal jsem e-mail a P. Antoš se mi hned za den ozval, že pošle nový adaptér. Adaptér mi došel hned nasledující den po e-mailu. Což už svědčí o kvalitě obchodu. Komunikace s obchodem je vyníkající, zboží přesně odpovídá popisku mají super ceny. A p. Antoš psala působil velmi mile. Rozhodně nenakupuji naposledy. Tady jsou zákazníci na prvním místě. Obchod mohu jedině doporučit !

• Vstřícnost
    • Ochota

S obchodem jsem spokojený. Výborné jednání a domluva. Zboží také odpovídá popsaným skutečnostem.

• rychlé jednání

• Cena produktu

Velmi mile mě překvapila rychlost dodání objednaného telefonu. Objednáno o víkendu, platba převodem na účet, očekávala jsem dodání tak koncem týdne - a přišel 2. pracovní den. :)

• nakoupil v obchodě Antošmobil před 5 měsíci

• Je to jednička v použitých mobilech. Ani na inzerci jsem nenašel takové nabídky. Navíc poskytují 6 měsíců záruku.

Doporučuji.

• nízké ceny
    • rychlé odeslání
    • komunikace
    • široký výběr zboží
    • balení zásilek - pochopil bych, že mobil nepřijde v originální krabici, ale on nepřišel v žádné krabici, pouze z jedné strany zabalený do kartonového papíru, zamotaný v bublinkové fólii a vložený pouze do obálky
    • neoriginální nabíječka - z popisu u prodeje se nedozvíte, že k mobilu pošlou neoriginální nabíječku, tu originální si asi nechají a prodají jinde. A protože je dodaná neoriginální nabíječka pouze na nabíjení ze sítě a telefon má nový konektor USB-C, nemůžu na připojení k PC ani starší nabíječky, musím koupit nový konektor - výdaj navíc
    • poškrábaný zadní kryt telefonu - u popisu bylo uvedeno, že mobil má na displeji škrábanec, ale o dost poškrábaných zádech nebyla ani zmínka, což mě osobně nevadí, ale někomu by mohlo

Za tu cenu mobilu, která je bezkonkurenční na netu, se dají ty nedostatky prominout.

Reakce obchodu Antošmobil

Dobrý den pane Janek, mobily se snažíme fotit hlavně s jejich nedostatky, abychom se vyhnuli potížím, případně vracením zboží ve 14-ti denní ochranné lhůtě, máme u každého mobilu 20 - 30 reálných fotek a v popisu již přesný stav (když se nejedná o zásadní věci) dále neuvádíme.
    Někdy bohužel vlásečnicové škrábance nejdou dost dobře nafotit, ale vždy určujeme cenu dle stavu telefonu tak, aby zákazník nebyl zklamaný.
    Za nabíječku se moc omlouváme, občas se paní, která posílá balíčky splete a pošle starý typ (Micro-USB), místo USB-C, cpž májí novější typy.
    Ale když se nám toto stane, vždy zákazníkovi dodatečně zašleme správný typ.
    Bohužel k většině použitých mobilů nemáme původní balení a příslušenství, tak zasíláme naše, které je ale také kvalitní a plně funkční, se starým - použitým příslušenstvím neobchodujeme, prodáváme jen nové.
    Omlouváme se a děkujeme za pochopení.
    S pozdravem Antoš.

• nakoupil v obchodě Antošmobil před 5 měsíci

Maximální informace o zboží, včetně reálných fotek, slušné ceny a rychlost dodání.
    Rozhodně při příštím nákupu obchod znovu navštívím.