• Skvělý pobyt. Doporučuji

Reakce obchodu Animod.cz

MIlý cestovateli, dekujeme za Vaši recenzi. Pokud byste měl jakékoliv dotazy neváhejte se na nas obrátit.

Je běžné, že si objednám služby a komunikaci mezi vybraným zařízením a klientem zařídí cestovka. Animod si nechá zaplatit, ale komunikaci s hotelem si zákazník musí zajistit sám.

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za Vaši recenzi a ceníme si Vašeho času, který jste věnoval jejímu sepsání. Mrzí nás, že Vaše zkušenost s naší službou nebyla zcela podle Vašich představ. Chceme Vám ujistit, že nám na spokojenosti našich zákazníků velmi záleží.

Rozumíme, že někdy může být pro klienty překvapením, že komunikaci s hotelem si musí zajistit sami. Toto rozhodnutí jsme učinili, abychom udrželi naše služby co nejvíce cenově dostupné a efektivní. Díky tomu mohou naši klienti využívat výhodné nabídky a zároveň si užívat flexibilitu při plánování svých cest.

Je pro nás důležité zdůraznit, že rezervační proces na naší platformě je navržen tak, aby byl co nejjednodušší a nejrychlejší. V průměru trvá rezervace méně než 1 minutu. Cílem je poskytnout klientům pohodlí a snadný přístup k rezervaci z pohodlí jejich domova či kanceláře.

Rádi bychom Vám nabídli pomoc s jakoukoli budoucí rezervací nebo odpověděli na případné otázky týkající se našeho rezervačního procesu. Naše zákaznické centrum je Vám k dispozici a uděláme vše pro to, abychom zajistili, že Vaše příští zkušenost s námi bude příjemnější.

Ještě jednou děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a těšíme se na možnost sloužit Vám v budoucnu.

S pozdravem,

Jednatel
    Volek Andrzej

Vše rychle, v pořádku. Voucher přišel okamžitě po zaplacení.

vše obratem vyřízeno

Reakce obchodu Animod.cz

• nechápu, pobyt byl zaplacen 22.10. a k dnešnímu dni mi nebyl vystaven voucher, i když platba proběhla ihned a online.
    Chodí mi hodnotící dotazníky, ale odpověď mi nepřišla

Reakce obchodu Animod.cz

Dobrý den, je nám líto, že jste neobdržela email. V systému evodujeme, že poukaz byl zaplaceno 22.10.2023, 13:50:08 a poukaz Vámbyl automaticky odeslán na Váš email 22.10.2023, 13:50:11. Byl Vám taky odeslán email, že poukaz Vám byl odeslán a pokud ho nevidíte v emailu tak je třeba se podívat i do složky SPAM.. V minulostijste udělal již 2 objednávky. Je nám to velice líto, že nám dáváte negativní hodocení. Pokud jste poukaz neobdržela stačilo napsat email nabo nás kontaktovat na chatu. Poukaz by Vám byl zmovu odeslán.

• Vše lze vyřídit online na pár kliknutí
    • Nemůžete si předem ověřit, zda je v hotelu volno
    • Není na koho se obrátit

Přijde mi hloupé, že si na stránkách Animod nemohu ověřit volné termíny ubytování, ke kterému si kupuji voucher. Je to tak trochu jako kupovat zajíce v pytli. Ve finále jsem si koupila voucher, který sice platí rok, ale já jsem měla dopředu vybrané pouze dva termíny, kdy jsem voucher chtěla a mohla uplatnit. Oba přitom byly až za 5 měsíců, nicméně, když jsem si chtěla termín rezervovat, z hotelu přišla odpověď, že již nemají místo.
    Komunikace je taky řešená špatně, protože po prvním zamítnutí (odpovědi na poptávkový formulář), jsem tedy volala na Animod, abych se domluvila osobně, přičemž mi bylo řečeno, že daný termín musím řešit přímo s hotelem, že to není v jejich kompetenci. Když jsem ale následně volala do hotelu, řekla mi slečna, že objednávky přes Animod jdou mimo ně a musím to tedy řešit výhradně s poskytovatelem voucheru. Obě strany tak odkazovaly jedna na druhou a ani jedna mi nebyla schopná a ochotná pomoc. Voucher jsem tedy nakonec díky možnosti bezplatného vrácení do 10 dnů vrátila a následně si pobyt objednala jinde.
    Za mě tedy velké zklamání z celého postupu a přístupu. Příště již přes stránky nenakoupím.

Reakce obchodu Animod.cz

Ahoj! Díky za tvou recenzi. Chtěl bych ti poděkovat za zájem o naše poukazy. Jsou cenově příznivé a skvělé pro ty, kteří mají flexibilní plány. Pokud máš však pevný termín v hlavě, bylo by nejlepší rezervovat si přímo přes stránky hotelu. Snažíme se být co nejtransparentnější v tom, jak naše poukazy fungují, takže doufám, že to bude pro všechny jasné. Díky za tvou zpětnou vazbu a přeji krásný den! Odstoupila jste od smlouvy do 14 dnůa peníze Vám byli vráceny.

• Nákup voucheru proběhl v pohodě. Nakonec platí do celé sítě hotelů a nejen do jednoho konkrétního. Platnost 3 roky se mi zdá fajn, když to máte jako dárek.
    Zatím jsme neprováděli rezervaci, což je asi zásadní, takže nemůžu hodnotit.

Reakce obchodu Animod.cz

• Dobrá a vstřícná komunikace, rychlost vyřízení a reagování

Reakce obchodu Animod.cz

Animod je dobrý portál na prodej pobytů, jen by si měl čas od času reálně ověřit stav hotelů.

Vše bylo super

Reakce obchodu Animod.cz

Všechno proběhlo dle domluvy. Zatím jsem dovolenou nevyužil

Reakce obchodu Animod.cz

• Skvělá cena za welness pobyt, všechno vyřízeno během pár minut. Určitě využijeme znovu.

Reakce obchodu Animod.cz

vybrala jsem si pobyt v Brně, rychlé vyřízení, příznivá cena. Už se těším na srpen

vše ok.

:-D

• rychlé vyřízení
    • nejsou

dobrá spolupráce.

• Vždy super

• vyšší cena

Tak jsem si myslel(omylem)že je ANIMOD nejlacinější a včera jsem našel ten samý pobyt o něco lacinější.