• nakoupil v obchodě Animod.cz před 2 týdny

bez problémů

• nakoupil v obchodě Animod.cz před 3 týdny

Byla jsem velice spokojená a budu určitě tento obchod doporučovat dále.
    Lucie

Dobry denn Lucie,
    děkujeme moc za Vaši recenzi. Přejeme hezký pobyt.

• nakoupil v obchodě Animod.cz před 2 měsíci

Bezproblémový přístup ze strany Animod.

Rychlé vyřízení

Dobrý den cestovateli,

děkujeme za Vaše hodnocení. Pokud byste měl jakékoliv problémy neváhejte se na nás obrátit.

• nakoupil v obchodě Animod.cz před 2 měsíci

Přehledné, jasné, velmi rychlé.

Reakce obchodu Animod.cz

děkujeme za Vaše hodnocení.

• nakoupil v obchodě Animod.cz před 4 měsíci

• výborný výběr poukazů

Reakce obchodu Animod.cz

Milý cestovateli, rádi bychom Vám poděkovali za Vaše hodnocení. Zároveň nás velmi těší, že jste se zakoupeným poukazem a našimi službami spokojeni. Pevně věříme, že se Vám bude líbit i pobyt v našem partnerském hotelu a že nás v budoucnu opět potěšíte svým nákupem. I nadále budeme zlepšovat kvalitu našich služeb, abychom vám přinesli ještě lepší nákupní zážitek. Přejeme Vám příjemný den, Váš tým https://www.animod.cz

• nakoupil v obchodě Animod.cz před 4 měsíci

• dobré ceny,rychlost vyřízení

• nakoupil v obchodě Animod.cz před 5 měsíci

• Skvěla komunikace, super ceny

Není co vytknout, vse perfektní

• nakoupil v obchodě Animod.cz před 6 měsíci

• Perfektní přístup k zakaznikovi, ochota podat co nejpodrobnější informace a výborná komunikace.

Děkuji za pomoc a za skvělou spolupráci operátorovi/prodejci, s kterým jsem komunikoval 2.1.2018. Byl jsem velice spokojen, jak nákup voucheru proběhl
    Z nákupu voucheru mám velkou radost.

• Roční platnost dárkového voucheru
  • nakoupil v obchodě Animod.cz před 6 měsíci

Vouchery na animod.cz dříve toved.cz kupuji pravidelně a vždy spokojenost.
    Pokud jsem s pobytem nebyl spokojený (1xza celou dobu) tak nestrčí hlavu do písku a problémy řeší.
    Určitě nakoupím znovu.

Reakce obchodu Animod.cz

Milý zákazníku, rádi bychom Vám poděkovali za Vaše hodnocení. Zároveň nás velmi těší, že jste se zakoupeným poukazem a našimi službami spokojeni. Pevně věříme, že se Vám bude líbit i pobyt v našem partnerském hotelu a že nás v budoucnu opět potěšíte svým nákupem. I nadále budeme zlepšovat kvalitu našich služeb, abychom vám přinesli ještě lepší nákupní zážitek. Přejeme Vám příjemný den, Váš tým Animod.cz

• roční platnost voucheru

• ochota

• nakoupil v obchodě Animod.cz před 7 měsíci

velmi rychlá a příjemná zpětná komunikace, velmi ochotný a nápomocný personál :-) děkuji

• nakoupil v obchodě Animod.cz před 7 měsíci

+ ochota
    + rychlost
    + spolehlivost
    - za několik let žádná

• nakoupil v obchodě Animod.cz před 8 měsíci

• dobrá komnikace, rychlost vyřízení

• nakoupil v obchodě Animod.cz před 9 měsíci

samé super zkušenosti a vřele doporučuji

Reakce obchodu Animod.cz

Milý zákazníku, rádi bychom Vám poděkovali za Vaše hodnocení. Zároveň nás velmi těší, že jste se zakoupeným poukazem a našimi službami spokojeni. Pevně věříme, že se Vám bude líbit i pobyt v našem partnerském hotelu a že nás v budoucnu opět potěšíte svým nákupem. I nadále budeme zlepšovat kvalitu našich služeb, abychom vám přinesli ještě lepší nákupní zážitek. Přejeme Vám příjemný den, Váš tým https://www.animod.cz

Vše OK,

Reakce obchodu Animod.cz

Milý zákazníku, rádi bychom Vám poděkovali za Vaše hodnocení. Zároveň nás velmi těší, že jste se zakoupeným poukazem a našimi službami spokojeni. Pevně věříme, že se Vám bude líbit i pobyt v našem partnerském hotelu a že nás v budoucnu opět potěšíte svým nákupem. I nadále budeme zlepšovat kvalitu našich služeb, abychom vám přinesli ještě lepší nákupní zážitek. Přejeme Vám příjemný den, Váš tým www.Animod.cz

• nakoupil v obchodě Animod.cz před 1 rokem

• Výborný servis a skvělá komunikace