• Dobrá cena, okamžité dodání - méně než 24 hod od objednávky!

Šílený obchod. Objednal jsem zboží, které bylo /aspoň jak měli uvedeno/ ihned k odeslání. Doposud nic nepřišlo, volal jsem tam a bylo mě sděleno, že ho převzal kurýr GLS. Dnes jsem opět volal a paní mě řekla, že to prověří a zavolá. Nic se nestalo, zítra budu volat opět. Pravděpodobně si z lidí dělají prdel, nevím. Nebo je to banda diletantů. Proto před nimi ostatní kupující musím varovat!!!!!!!!!!!!!!

vše OK

• Ceny

• POZOR - je to jako nákup z číny na "aliexpres" - prodávají zboží které sice podle fotek vypadá OK, ale ve skutečnosti je to nejhorší možná kvalita, vyrobeno pomalu z papíru (nějaký "bláto-ZetAl") kroutí se to jen co to nasadíte na normální nářadí, kromě toho je to vyrobeno tak špatně, že se to ani nedá použít k určenému účelu.
    • Ani když jsou na výše uvedené upozorněni, tak to nijak neřeší, produkt prodávají dál a nespokojený zákazník ať to (na vlastní náklady!) vrátí nebo reklamuje! Takže je to ze strany obchodu vědomé klamání zákazníka.
    • Dodané zboží neodpovídá fotografii v eshopu!!!

Nedoporučuji a tento pochybný shop hlásím na ČOI.

Rychlost dodání, komunikace.

• Velký výběr zboží

První nákup

• Dlouhá dodací doba, do dnes mi nebyla dodána faktura , urgoval jsem jeji dodání několikrát, ale marně.
    Jsem hodně nespokojen
    Filip

Reakce obchodu amio.cz

vážený zákazníku, proč zde neuvedete, že jste uvedl chybné fakturační údaje (uvedl jste neplatné IČ a z tohoto důvodu vám faktura ještě nebyla vystavena a byl jste o této skutečnosti informován). Na vystavení faktury je ze zákona lhůta 15. dní. Vše máme také napsáno v obchodních podmínkách, se kterými jste souhlasil.

• Dobrá cena
    • Skvělá komunikace
    • Rychlé doručení

Reakce obchodu amio.cz

děkujeme za kladné hodnocení a Vaši zpětnou vazbu. Budeme se těšit na případný další nákup.
    Přejeme Vám hezký den.

• Rychlé dodání a kvalitní zboží

Přejeme Vám hezký den.

Nákup a doprava až do domu aniž vstanu z gauče.

• doporučuji
    • o žádné nevím

spokojen doporučuji nákup

Vše OK

Přejeme Vám hezký den.

Rychlé a bezproblémové vyřízení objednávky.

• rychlé jednání
    • -

Rychle jednání.

• rychlost dodání

nic

Přejeme Vám hezký den.

• Velká spokojenost vše proběhlo v pořádku

rychlé dodání, skvělá cena