• spolehlivost (4)
  • balení (3)
  • nelze platit kartou (4)
  • nakoupil v obchodě amio.cz před 2 měsíci

• Objednané zboží ani po 6 týdnech nedorazilo, obchod nekomunikuje.
  • nakoupil v obchodě amio.cz před 1 měsícem

• stejná firma provozuje dva e-shopy se stejnou adresou provozovny -
    • prodavač to popřel
    • i na amio.cz různé ceny na přehledu a jiné, dražší, na detailu zboží - prý chyba programátora
    • nevýhodné obchodní podmínky - zákazník má víc povinností než práv (např. skladné 30 Kč/den při nevyzvednutí)
    • na webu existují různé verze obch. a reklamačních podmínek vč. poplatku 2 % za platbu kartou (i když někde to už prodejce opravil)
    • reklamační podmínky z roku 2006
    • prodávající slíbil zboží za nižší ze dvou zobrazovaných cen, jakmile programátor chybu opraví, místo toho ještě téhož dne večer bylo zboží nabízeno za novou, nejvyšší cenu (na přehledu stále původní) a má objednávka ve stavu storno
    • prodejce proti mé vůli stornoval objednávku a ani mě o tom neinformoval - domnívám se, že toto je nezákonné

Vybrala jsem si tento e-shop pouze proto, že byl na Heurece jako Ověřený zákazníky a dokonce jako Garantovaný nákup. Bohužel přes Heureku bylo nabízené pouze zboží v jiné barvě, proto jsem musela nakoupit sama.
    Když jsem procházela e-shopy, všimla jsem si podobnosti stránek sunnyshop.cz a amio.cz. Oba provozuje spol. Dasi s.r.o. a oba mají mít provozovnu na stejné adrese. V SUNNYSHOP stálo vybrané zboží 890 Kč, ale nešlo je osobně vyzvednout. Na Amio se na přehledu nebo při vyhledávání zboží zobrazovala také cena 890, ale na detailu zboží byla cena 990 Kč. Zboží jsem tedy objednala s osobním vyzvednutím s tím, že správnou cenu ověřím na prodejně. Prodavač - arogantní pán se žvýkačkou se vymluvil na chybu programátora, přesto slíbil, že mi zboží nechá za nižší cenu, tedy 890 Kč, jakmile programátor druhý den chybu opraví. Ještě ten večer jsem zjistila, že na amio.cz je u zboží nová cena 1049 Kč (na přehledu stále 890) a má objednávka ve stavu Storno! Prodávající tedy bez mého vědomí objednávku zrušil, přestože jsme byli domluveni, že si ho další den vyzvednu, a ani mě o tom neinformoval - nepřišel ani žádný e-mail nebo SMS o změně stavu obj., kdybych si to nezkontrolovala sama, šla bych tam zbytečně. Navíc to bylo v týdnu před vánocemi, naštěstí se mi podařilo sehnat zboží včas jinde a jsem ráda, že už s tímto obchodem nemám nic společného a nebudu muset řešit příp. reklamace. Zvažuji podnět ČOI.

• nakoupil v obchodě amio.cz před 1 měsícem

Amio.cz nedoporučuji.Zboží,které měli skladem,neposlali a objednávku na Heureka.cz stornovali.Vymlouvali se na lokalizaci u dopravce a jiné prý nemají.Emailová komunikace beze jména.

• nakoupil v obchodě amio.cz před 1 měsícem

výhodou je osobní odběr zdarma

• nakoupil v obchodě amio.cz před 1 měsícem

• Objednávku mně zrušili až po několika dnech. Mohli to udělat dříve, objednala bych jinde a přišlo by to do Vánoc!

nakupoval jsem zde poprvé

• nakoupil v obchodě amio.cz před 1 měsícem

• Nejlepší cena a velmi rychlé dodání

Naprostá spokojenost !!!

Sortiment

• Kamenná pobočka v Brně
    • Nedá se zaparkovat

Nemám výhrady

• nakoupil v obchodě amio.cz před 2 měsíci

• Cena + rychlost dodani.
  • nakoupil v obchodě amio.cz před 2 měsíci

Bylo vydáno jiné zboží, naštěstí byly vráceny peníze.

• nakoupil v obchodě amio.cz před 2 měsíci

nákup v domácím prostředí, nízká cena, rychlé doručení

• nakoupil v obchodě amio.cz před 2 měsíci

• Zboží expedováno obratem.

Byl to můj první nákup a byl jsem spokojen. Celkový dojem z nákupu však pokazil přístup dopravce, dlouhá doba doručení a prakticky nulová komunikace..

• nakoupil v obchodě amio.cz před 2 měsíci

Momentálně nemám co hodnotit , jelikož mi zboží zatím nebylo doručeno !!
    Doufám, že to stihnou do vánoc , jinak si to můžou nechat skladem !§

• OK

Komunikace

• Rychlost, spolehlivost
  • nakoupil v obchodě amio.cz před 2 měsíci

spokojenost... jak komunikace,tak dodání zboží--super....doporucuji...

• nakoupil v obchodě amio.cz před 2 měsíci

• V centru města možnost osobního vyzvednutí
    • dobrá cena

Nic

• Rychlost vyřízení
    • Komunikace se zákazníkem
    • Ceny
    • Na pobočce nelze platit kartou

Vše proběhlo tak, jak bych si to představoval. Celý proces od výběru zboží, přes objednání, zpracování a vyzvednutí naprosto v pořádku. Akorát škoda, že tam nejde platit kartou, i když mají přes ulici bankomat ČS