• Ochota

Reklamace vyřešena k mé spokojenosti

Dne 8.1.2019 jsem byl reklamovat novou baterii do telefonu, protože ta měla ještě podstatně nižší kapacitu než stará baterie, kterou jsem chtěl nahradit. Od přijetí k reklamaci jsem od prodejce nedostal žádnou zprávu, nereaguje na maily a na telefonáty, prodejna je zavřená (nejdříve "z důvodu malování" a později "z důvodu nemoci") a nyní už nefunguje ani web. Myslím, že peníze ani baterii už nikdy neuvidím - rozhodně nedoporučuji zde cokoliv kupovat.

• Recenze byla odstraněna - nejedná se o hodnocení nákupu.

• tak to fakt netusim
    • vyhnete se velkym obloukem

telefony neberou, na email bez reakce, reklamace neřeší, ale vesele se prodava jak na amio tak na sunnyshop, oboje patří Dasi sro. Tak bacha na to!!!

Reklamace fitness náramku hned v prvním lednovém týdnu 2019 byla přijata. V době, kdy měla být reklamace vyřízena už byl obchod zavřený (první týden v únoru 2019), nejprve dovolená a poté pro malování. Nyní už se jedná o nemoc. Obchod nekomunikuje ani po telefonu, ani nereaguje na emaily.

Naprosto nedoporučujeme

• zakoupeno v amio.cz před 3 lety

• Člověk na chvíli ušetří peníze, protože tady si to nekoupí...
    • Obchod nekomikuje. Prodejna je zavřena.

Jeden velkej průser....

• BEZ možnosti reklamace

Už půl roku nedodané zboží z reklamace, v současnosti řeším přes ADR České obchodní inspekce, ale asi také bez výsledku. Budu podávat před-žalobní výzvu a následně celou záležitost řešit soudně. Rozhodně nedoporučuji!

• POZOR NEOBJEDNAVAT!!!

Obchod nereaguje na telefonaty, maily. Mam u nich hodinky Garmin na zaručne reklamaci od 19.11.2018.
    Bohuzel zadne zpravy! Budu určite resit formou ADR:

• zakoupeno v amio.cz před 3 lety

• Reklamace, která trvá již víc než dva měsíce není stále vyřízena a obchod nereaguje na maily ani telefony, kamenná prodejna uzavřena

Nedoporučuji nákup žádného zboží, záruka nemůže být poskytnuta v zákonem daném rozsahu.

• rozumné ceny
    • celkem dobrý sortiment
    • velmi dobře dostupné výdejní místo v Brně
    • přívětivost personálu

Vše proběhlo v pořádku jako obykle. Byť jsem měl (také jako obvykle) na výdejním místě dojem, že jsem tam tak trochu na obtíž.

• zakoupeno v amio.cz před 3 lety

Dodaná baterie do telefonu se bohužel ukázala jako vadná. Na dotaz jak postupovat při reklamaci nepřišla žádná odpověď. Zásilka s reklamací nebyla převzata a byla vrácena zpět. Nedoporuči.

• zakoupeno v amio.cz před 3 lety

Objednal jsem sklo na mobil. Dostal jsem automatické potrvrzení.. ani po týdnu se nikdo neozval. Psal jsem mail bez odpovedi.. Sklo bylo dle webu skladem. Kopil jsem už jinde. Naštestí je hodně konkurence...

• zakoupeno v amio.cz před 3 lety

• Objednané zboží ani po 6 týdnech nedorazilo, obchod nekomunikuje.
  • zakoupeno v amio.cz před 3 lety

• stejná firma provozuje dva e-shopy se stejnou adresou provozovny -
    • prodavač to popřel
    • i na amio.cz různé ceny na přehledu a jiné, dražší, na detailu zboží - prý chyba programátora
    • nevýhodné obchodní podmínky - zákazník má víc povinností než práv (např. skladné 30 Kč/den při nevyzvednutí)
    • na webu existují různé verze obch. a reklamačních podmínek vč. poplatku 2 % za platbu kartou (i když někde to už prodejce opravil)
    • reklamační podmínky z roku 2006
    • prodávající slíbil zboží za nižší ze dvou zobrazovaných cen, jakmile programátor chybu opraví, místo toho ještě téhož dne večer bylo zboží nabízeno za novou, nejvyšší cenu (na přehledu stále původní) a má objednávka ve stavu storno
    • prodejce proti mé vůli stornoval objednávku a ani mě o tom neinformoval - domnívám se, že toto je nezákonné

Vybrala jsem si tento e-shop pouze proto, že byl na Heurece jako Ověřený zákazníky a dokonce jako Garantovaný nákup. Bohužel přes Heureku bylo nabízené pouze zboží v jiné barvě, proto jsem musela nakoupit sama.
    Když jsem procházela e-shopy, všimla jsem si podobnosti stránek sunnyshop.cz a amio.cz. Oba provozuje spol. Dasi s.r.o. a oba mají mít provozovnu na stejné adrese. V SUNNYSHOP stálo vybrané zboží 890 Kč, ale nešlo je osobně vyzvednout. Na Amio se na přehledu nebo při vyhledávání zboží zobrazovala také cena 890, ale na detailu zboží byla cena 990 Kč. Zboží jsem tedy objednala s osobním vyzvednutím s tím, že správnou cenu ověřím na prodejně. Prodavač - arogantní pán se žvýkačkou se vymluvil na chybu programátora, přesto slíbil, že mi zboží nechá za nižší cenu, tedy 890 Kč, jakmile programátor druhý den chybu opraví. Ještě ten večer jsem zjistila, že na amio.cz je u zboží nová cena 1049 Kč (na přehledu stále 890) a má objednávka ve stavu Storno! Prodávající tedy bez mého vědomí objednávku zrušil, přestože jsme byli domluveni, že si ho další den vyzvednu, a ani mě o tom neinformoval - nepřišel ani žádný e-mail nebo SMS o změně stavu obj., kdybych si to nezkontrolovala sama, šla bych tam zbytečně. Navíc to bylo v týdnu před vánocemi, naštěstí se mi podařilo sehnat zboží včas jinde a jsem ráda, že už s tímto obchodem nemám nic společného a nebudu muset řešit příp. reklamace. Zvažuji podnět ČOI.

• zakoupeno v amio.cz před 3 lety

Amio.cz nedoporučuji.Zboží,které měli skladem,neposlali a objednávku na Heureka.cz stornovali.Vymlouvali se na lokalizaci u dopravce a jiné prý nemají.Emailová komunikace beze jména.

• zakoupeno v amio.cz před 3 lety

výhodou je osobní odběr zdarma

• zakoupeno v amio.cz před 3 lety

• Objednávku mně zrušili až po několika dnech. Mohli to udělat dříve, objednala bych jinde a přišlo by to do Vánoc!

nakupoval jsem zde poprvé

• zakoupeno v amio.cz před 3 lety

• Nejlepší cena a velmi rychlé dodání

Naprostá spokojenost !!!

Sortiment