ok

Hezký den Furt se posouvá termín dodání a furt nic. Kdybych to věděl tak to objednám jinde

• Velmi rychlé doručení

Dobrý den, Alza je super, doporučuji obchod po všech stránkách.

• spolehlivost
    • nízké poštovné do Alzaboxů

obchod doporučuji

• Rychlost dodání zboží. Komunikace.
    • Nic.

Cena. Rychlost dodání.

SPOKOJENOST

Rychlé dodani

• široký sortiment, rychlé dodání

Skvělá cena a rychlost dodání zboží.

• .

rychlé dodání

I presto ze sem to naposled resil jako reklamici mi Opet byli drahy boostery nahazeny do pytle..presne 7 kusu...

Nad míru spokojená. Nad očekávání a to jsem s vysokou úrovní počítala. Takovou pomoc, obsluhu jen tak někde nedostanete.

Zkušenosti máme dobré. Zboží zatím vždy bylo připraveno k vyzvednutí po včasném oznámení. Velká výhoda. Děkujeme !!!

• Rychlost, spolehlivost, sortiment
    • Drobnou nevýhodu vidím v tom, že když si chci vyzvednout zboží osobně ve vaší prodejně/výdejně musím stejně doplatit jakési "dopravné " jen proto že zboží přesunujete z jedné prodejny, kde zboží zrovna máte,, na druhou kterou jsem si vybral. To nemám zrovna za fér. Jedinou výjimkou je, pravda, vaše hlavní prodejna v Holešovicích

Můj celkový názor na Alzu je stále pozitivní a jsem rád že ji máme. Tedy hlavně – dokud ji máme – pevně doufám že i ji nepohltí zahraničí chamtivec.

S Vasi spolecnostiam ty nejlepsi zkusenosti. Avsak ne uz tak s prepravcem WE DO. Vzdy jsou s nim problemy. Na zasilce je jasne vyznacen muj mobil a chlapec mi tvrdi,ze jsem ho zadal spatne. Zas az takovy blb nejsem,v dokumentu vsechno sedi. Prvni zasilku mi ulozil na odberni misto a tim padem jsem platil doruceni na adresu zbytecne,dnes to bylo podobne a aby se nestalo to co minule,cekal jsem tri hodiny u okna a vyhlizel ho. S jinymi prepravci zady problem nikdy nebyl .

Jednoduché a snadné objednání a opravdu druhý den v AlzaBoxu.

Vše v pořádku...