• Dlouhá doba dodání, zboží obědnat raději u jiného obchodu, u některých bylo dodání již druhý pracovní den a tady vůbec nevím kde je!!!

Obědnat u jiného obchodu!!!

• Levnější ceny o par procent oproti konkurenci
    • Nedodržení lhůty
    • Pozdní komunikace
    • Lžou, že je zboží na cestě a pak najednou, že není, že na moje vozidlo kola nevejdou přes brzdy …
    • Amaterismus, když ani nevědí, ze velké brzdy jsou jako doplňková výbava nikoliv základní výbava vozu.

Kdybych několikrát neurgoval pozdní dodání ani bych se nedozvěděl, že kola ani nejsou na cestě …
    Jednoduše ztráta 15 dni a nemám nic …

Reakce obchodu ALUKOLA.COM

Dodaní na sklad v momentálni sezóní špičce u těchto disků je o 3 dny delší, než bylo uvedeno v objednávce ( v situaci, kdy DPD nebere zasilky do přepravy i několik dní kvůli kapacitě ).
    Psal jste, že kola chcete na toto auto: " Kola pro formentor cupra 2023 Barva šedá! " Musíme přiznat, že podle barvy bohužel neumíme určit výbavu auta.
    Výrobce nás upozornil, že kola nepasují na toto auto, pokud má velké brzdy. Amatérismus by byl kola dodat a toto neřešit a pak čekat, až po nazutí pneu budete volat, že se kola nevejdou přes brzdy.

• Dobré ceny
    • Dodací lhůta jim nic neříká

Zboží, které uvádí, že mají skladem a je u vás do ŠESTI dnů, dorazilo přesně po 14! dnech od objednání...

Reakce obchodu ALUKOLA.COM

U objednaných pneu je uvedena dostupnost na sklad 7 prac. dnů.
    Platba přišla na účet v úterý 31.10.

31.10.2023 15 700,00 CZK ALUKOLA s.r.o. (2200274451 - CZK) 1044521xx / 2250 VS: 20233926

Expedice byla přesně 7 prac. dnů ve čtvrtek 9.10. a v pátek doručení.

Continental WINTER CONTACT TS 870 P 235/55 R18 104V TL XL M+S 3PMSF FR, koupeno 15.10.2023

1. pneu DOT2521
    2. pneu DOT2621
    3 pneu DOT nema - Made in Germany
    4. pneu DOT nema - Made in Romania

Proste smeska pneumatik vyhrabana buhvi kde...

Pred rokem jsem kupoval (u konkurence) na druhe auto naprosto stejne pneumatiky a jsou O ROK MLADSI nez vyse uvedene... Letos mela konkurence vyprodano a byla chyba ze jsem nepockal na naskladneni u nich.

Pneu za plnou cenu, bez slevy. Nejsem spokojen a priste v tomto obchode nenakoupim.

Reakce obchodu ALUKOLA.COM

Pneu jsou posilane primo od vyrobce. Neni problem pneu vratit nebo vymenit.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• přišly mi pneumatiky o nižším hmotnostním indexu, naštěstí jsem si toho všiml a dodávku jsem nepřevzal. Na pneu jsem čekal týden(věděl jsem předem), ale potřeboval jsem vše svižně vyřešit. Správné pneu by mi ale do týdne nepřišly. Navíc mi bylo řečeno, že pneu by byly dražší. Důvod prý byl špatně zadaná položka na webu nebo tak nějak. Objednávku jsem zrušil a objednal jinde.

Reakce obchodu ALUKOLA.COM

U těchto pneu byla dostupnost 7 dnů. Žádal jste nás o co nejrychlejší doručení. Abychom urychlili dodání, nechali jsme poslat pneu od dodavatele přímo k Vám, takže pneu neprošly přes náš sklad a nemohli jsme je zkontrolovat. Bohužel byly poslané pneu s jiným indexem zatížení.

Myslím si, že obchodník zodpovídá za dopravce, kterého použije. Čekat od rána na zásilku, ke které nedostanu žádné info na telefon, jen v 15:53 email že bude doručováno je dost mizerná komunikace. Když navíc řidič v 16:16 zazvoní u domu a já ho vidím jet se otočit na konec ulice když vyjdu ven po cca 15 vteřinách od zvonění je divné. řekl jsem si, asi se jede otočit. Ne nejel se otočit, on i závozník se podívali za jízdy na mě a odjeli. To není služba, to je humus.

pneu objednány 3/2023, při doručení externím dopravcem je na pneu DOT 1220 tzn. že pneu jsou 3 roky staré. U inzerátu toto nebylo uvedeno, standard je prodej pneu max do 2 let stáří dle DOT. Při DOT starším než 2 roky většina prodejců informuje před vyexpedováním. Ano mohu pneu ve lhůtě 14 dní vrátit ale 300kč za dopravu mi už nikdo nevrátí a pneu zřejmě stejně sjedu dřív než je udávaná životnost 6let od DOT. To však prodejce ALUKOLA.cz nemohl vědět.

Reakce obchodu ALUKOLA.COM

Yokohama ADVAN SPORT V105 275/35 R19 100Y. Tyto pneu se v tomto rozměru již nevyrábí, nejsou u výrobce k dispozici s novějším DOT, takže je nedostanete s novějším DOT ani od jiného prodejce.
    Letní pneu jsou dodavané od výrobce Yokohama do 3 let staří. Samožrějmě, že ty pneu můžete vrátit a peníze vrátíme včetně dopravy.

Nevím co bych vlastně měl hodnotit. Po jedenácti dnech mně ještě nikdo ani nekontaktoval. Stále čekám jestli se někdo ozve. Vydržím ještě týden a objednávku zruším.

Reakce obchodu ALUKOLA.COM

Objednávka přišla v sobotu 18. 2. 11:31.
    I přesto, že byla sobota, jsme Vás kontaktovali během 15 minut ( so 18. 2. 11:45 ) emailem:
    "Dobry den,
    foto kol posilam v priloze, dodani cca 7 dnu.
    Chcete je tedy poslat?
    S pozdravem..."

Odpověď od Vás nemáme ještě ani teď.

• Nerelevantní informace k dodání

Reakce obchodu ALUKOLA.COM

Objednávka přijata v úterý 13.12. s dostupností 7 dnů. Podle pravidel heureky je zboží do 7 prac. dnů naskladněno ( čvrtek 22.12. ) a následující prac. den ( pátek 24.12. ) odesláno. Předně tak to bylo. Chyba je žrejmě jinde, než u nás.

• Špatné jednání zaměstnance obchodu.

Reakce obchodu ALUKOLA.COM

Mohl jste si dát více práce s vysvětlením, co považujete za špatné jednání. Uděláme to za Vás. V době vrcholu prodejní špičky zimních pneu jste si objednal letní pneu. Dovolili jsme si Vás dotázat, zda chcete opravdu poslat letní pneu. Podle Vás špatné jednání, podle nás snaha předejít problému, ušetřit zákazníkovi starosti, čas a peníze s vrácením zboží.
    Jestě jsme Vám nabídli slevu 1000Kč ( 4924Kč místo 5924Kč ), ale to už tady nepíšete.

NORDEXX NS9000 215/55 R16 97W 5705050001629 5705050001629 1331.00,– 4 5324,– T100
    doprava 600.00,– 1 600,–
    Hotově dobírkou 0.00,– 1 0,–
    Celkem k úhradě (s DPH): 5924.00,–

Alukola.com s.r.o. <[email protected]>

Přílohy so 19. 11. 9:51

komu: josef.hlsk
    Dobry den,

toto jsou letni pneu, foto v priloze. Dodani cca 7 prac. dnu.
    Chcete je tedy poslat?

• Co mam hodnotit kdyz mi jeste nic neprislo!!!
    Janku

Reakce obchodu ALUKOLA.COM

Objednávka přišla v uterý 15.11. s expedicí 7 prac. dnů. Odeslaná byla v pondělí 21.11. ( čvrtý prac. den ).

Zásilky : Historie - 70822111900751
    Datum a čas Status Depo

22.11.2022 07:09:13 Příjem na sklad OVA - 09
    21.11.2022 21:21:08 Příjem na HUB JIH - 16
    21.11.2022 16:49:15 Příjem na sklad PLZ - 08
    21.11.2022 15:25:02 Připravena na svoz

• Doručení do týdne a jde o 11 den a kola stále nemam

Reakce obchodu ALUKOLA.COM

Pokud nedovedete spočítat dobu dodání 7 dní, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám to pomůžeme spočítat. Objednal jste si pneu s dostupností 7 dnů. Platba od Vás přišla v pátek 30.9.2022.
    30.09.2022 41 960,00 CZK ALUKOLA s.r.o. (2200274451 - CZK) KS: 0308, VS: 20224783
    Expedice 7 prac. dnů je v úterý 11.10.2022 a Vy nám napíšete v neděli 9.10. 2022, že 11 den nemáte kola?

• nabízí expedici do 3 dnů, po týdnu bez jakékoli zprávy o vysskladnění

Reakce obchodu ALUKOLA.COM

Objednávka přišla v pátek odpoledne ( takže v pondělí ) s dostupností 3 dny. Pokud využíváte pro nákup Heureku, bylo by dobré respektovat její dodací podmínky. Obchod do 3 prac. dnů zboží naskladní ( čtvrtek ) a následující prac. den odešle ( pátek ). Pneu byly odeslané prěsně podle objednávky. Chyba zrějmě neni na naši straně.

• kominkace po telefonu vázne
    • firma vyuziva 123kurýr u kterého vazne doprava kurýr má zboží od 22.4 je 28.4 a stale nic

příště určitě objednám u jiné společnosti s větší spolehlivosti..

a vám milá firmo bych doporučila vyměnit přepravce.

Reakce obchodu ALUKOLA.COM

Omlouváme se, od nás to bylo odeslané včas, přepravce to bohužel zpozdil.

Zásilky : Historie
    25.04.2022 11:11:04 Zásilka v sklade PHA - 07
    25.04.2022 06:53:27 Příjem na sklad PHA - 07
    22.04.2022 22:50:38 Příjem na HUB BRN - 10
    22.04.2022 16:41:55 Příjem na sklad PLZ - 08

• Je vtipné, že se vás někdo ptá na nákup na e-shopu, ze kterého jste zatím za 6 dní neobdrželi zboží, ani zprávu o expedici zboží... Psali tedy cca 5 dní, tak ještě 2 dny počkám a pak objednávku zruším.

Reakce obchodu ALUKOLA.COM

Objednávka přišla ve čtvrtek 14.3. Dostupnost 5 dnů. Je vtipné, že druhý den od objednávky někdo toto napíše. Ano pátek a pondělí byl svátek.

Obchod uvádí vědomě spotřebitele v omyl. 3.3.22 při objednávce uvedl: Zboží je skladem, bude u Vás 8.3.22. Když jsem 8.3. položil dotaz, dostalo se mi 9.3. odpovědi, že dnes dorazí na sklad a bude obratem expedováno. Večer 9.3. jsem tedy položil další dotaz a dnes je 10.3. a obchod přestal komunikovat. Z toho vyplývá, že žádné zboží skladem nemají a marně ho (možná) kdesi teprve shánějí. Za mne již nikdy víc.

Reakce obchodu ALUKOLA.COM

Zboží bylo odeslané prěsně podle objednávky, ani o den pozdeji, tak že u nás chyba není. Pokud nakupute na heurece, bylo by asi dobré se seznamit s dodacími podmínkami heureky. Dostupnost 3 dny, znamená podle heureky, naskladnění zboží do 3 prac. dnů. a následující prac. den expedice.
    Objednávka přijata ve čtvrtek 3. 3. 2022 16:29 ( po pracovní době, takže pro nás v pátek ). 3 prac. dny naskladnění je středa.
    Ve čtvrtek odesláno, prěsně podle pravidel heureky.
    Píšete, Obchod přestal komunikovat. To že jsme Vám volali a řekli to samé, co tady píšete, na to si už asi nepamatujete.

OBJEDNAVKA 4XPNEU , 4X AL DISK 3MESIACE ZIADNA SPRAVA KOMUNIKACIA PROSTE NIČ

Reakce obchodu ALUKOLA.COM

Jsme ceska firma, do zahranici zbozi bez platby predem neposilame. Do ted platba nebyla provedena.