Přihlásit se a přidat příspěvek
 • Letní pneumatika Hankook K120 Ventus V12 evo 2 235/50 R18 101Y podle mých představ, nadprůměrné jízdní vlastnosti, atraktivní design. Koupena u Alukola.com, sice delší dodací lhůta, ale super komunikace, super cena a žádné staré DOT.

 • Firma ALUKOLA.COM není seriözní firma, obchody dělá tak, jak vyhovují jí. Potvrzením o akceptování objednávky mají napsáno ve všeobecných podmínkách, že je objednávka oboustranně závazná. Pokud zjistí, že je pro ně obchod nevýhodný, zruší objednávku kvůli změně v ceně, pokud to nepřijmete, napíše, že zboží není již dostuné, ale další den stejné zboží kupíte, zboží na skladě je v desítkách kusů.
  Pro mě podvodníci, nikdy bych již nic nekoupil a souhlasím s recenzemi ostatních uživatelů. P.

 • Objednal jsem po prvé a absolutní spokojenost

 • Po telefonickém dotazu na alukola se ozval velmi neochotný,jakoby otrávený chlap působící arogantním dojmem,atest na alu (který jiní prodejci nabízejí) nedávají,tož co s takovými obchodníky? Asi nic,zkrátka nakoupit jinde...

 • ALUKOLA.com s.r.o již NIKDY. Absolutně souhlasím s Jan, stejně negativní zkušenost. Objednávka z 3.11.2018 4xalukola, dodání 19.11.2018. Po řádném odstoupení od smlouvy na jejich formuláři a odeslání přepravní službou 26.11.2018 pan Krupar nepřevzal zpět (1Xpoškozený disk). Vše poslal zpět ať si řeším škodu já. Odmítl jsem převzít - odesláno zpět do Alukola p.Krupar - výsledek 3xpoškozený disk. reklamace probíhá ještě dnes 14.3.2019!!! Pan Krupar opět neodpovídá na e-mail ani po upozornění ať dodržuje své obchodní podmínky. Vše negativní v jednom "obchodníkovi" - usiluje snad o medializaci?

 • PŘÍŠERNÝ OBCHOD !!! Nejhorší zkušenost za posledních 10let. Vidím, že zde nejsem sám: 1. absolutně příšerný přístup jednání (neochota, forma emailů, neprozákaznický přístup). 2. Pan jednatel se dokola ohání, že poslal zdravé disky, ale nezajímá ho, zda je v pořádku i dostanete. Totální nespolupráce se spediční firmou na vyřízení reklamace, dokonce jednání se snaží přehodit na vás. Viz. info od spedice, alukola nerespektují přepravní podmínky, čili je jim úplně jedno jak zboží dostanete, oni přeci odeslali vše v pořádku. 3. Hned druhý den po obdržení jsem deklaroval fotkami i možností svědectví z pneuservisu, že disky jsou poškozené. V průběhu jednání ze strany pana jednatele překrucování faktů, že reklamuji po měsíci. Souhrnem kup a už neotravuj. Ostatně očividně nejsem sám, kdo negativně hodnotí komunikaci a ochotu. PŘÍŠERNÝ !!! Podnikatele roku asi nevyhrají, ruce pryč !!!

 • Protože nelze na vaši odpověď reagovat v sekci Recenze, píši zde. Snažíte se překroutit realitu, proto budu podrobnější.

  V dotazníku recenze jsem uvedl, že jsem objednávku zrušil, ne že jsem si pneu koupil.

  Samozřejmě, že mi pneu 2013/14 staré nepřipadají, ale ty jste ani po dvou týdnech komunikace nebyli schopni dodat. Jen neustálé výmluvy na komunikaci se zahraničními dodavateli a měnění dříve řečeného.

  1. Objednal jsem si pneu v rokem výroby 2014. Sdělili jste mi, že 2014 nezaručíte, ale dodáváte pneu do roka stáří.

  2. Udělal jsem si tedy novou objednávku s poznámkou pneu do roku stáří. Sdělili jste mi, že do roku stáří (od 9/2013) negarantujete, že rokem stáří myslíte r.v. 2013.

  3. Souhlasil jsem tedy v celým rokem výroby 2013 (v mailu 21/10 jsem napsal, že pokud pneu budou DOTxx13 vezmu si je). Následně jste mi sdělili, že nedokáže zaručit ani toto a pokud mi jde o rok výroby ať si pneumatiky objednám u jiného prodejce, který ví, jak staré pneu dodává.

  Objednal jsem si tedy pneu jinde, kde mi obratem sdělili, kdy jsou pneumatiky vyrobené a kdy mi je dodají.

  Napsali jste, že musíte zákazníky upozorňovat nad 3 roky stáří. Na celém je zarážející přístup, prodáváme, ale nevíme, jak je to staré. A kdybych se neptal, dostal bych, co zrovna bylo. Domnívám se, že jako zákazník mám za obvyklou cenu nárok za výrobek z aktuální produkce. Když si budu kupovat předloňské auto, bude to vědomě a bude tomu odpovídat cena...

 • - dobrá cena, rychlost dodání
  - nesedí datum výroby, než uvádí na stránkách a jestě nahoru ze čtyř pneu dají novější a dolu starší tři pneu.

 • Bože lidi, nejdříve se zeptejte zdali zboží je skladem a pak si stěžujte že nedorazilo včas,je jasné že pokud se musí kola nebo pneu objednat ze zahraničí,tak to nějakou dobu potrvá..

  A p.Richtr kdyby hloupost bolela,tak se svíjíte v křečích..vy si dáváte asi i oběd na fakturu.

  Obchod doporučuji ,jen tak dál chlapci :-)

 • Objednal jsem si Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 2 225/45R17 91Y 4 ks . Dodávka do 24 hodin. Cena, stáří rok 2013 pneumatik vše OK . Doporučuji a hodnotím maximální spokojenost .

 • Dodanie pneumatik prebehlo O.K. ale beriem ako zavadzanie zakaznika obiednal som si pneu Pneumatika Pirelli P7 CINTURATO 205/55 R16 V 91 všetko bolo v poriadku až na to že išlo o stare zásoby pneu boli rok staré takže tovar som si nechal ale viac krat už neobjednam s WWW.alukola.com asi preto bola cena taka dobrá

 • Protože nelze na Vaši odpověď reagovat v sekci Recenze, učiním tak zde.
  Zboží sice zadarmo nedáváte, ačkoliv to po Vás nikdo nechtěl, zato Vám jde velmi dobře a zadarmo lhát, škoda, že z toho nejde udělat živnost, možná byste pak byli podnikatelé roku. V emailové komunikaci jsem několikrát avizoval, že fakturu uhradím ihned poté, co mi nepoškozené zboží dorazí. Pokud neumíte číst, milerád zde zmíněné emaily zveřejním. Pokud zde tvrdíte, že byste objednávku hned zrušili jedná se o jasnou lež.
  Několikrát jsem se také dotazoval na stav objednávky. Bohužel jste to byli Vy, kdo přestal komunikovat! Poté, co z Vaší strany nedošla 5 dní žádná reakce, musel jsem zvolit telefonický kontakt, aby mi bylo velmi neochotně až nepříjemně sděleno, že jste v dané věci ani nehnuli prstem. Navíc jste neprojevili jediný náznak snahy o nápravu. Ostatně očividně nejsem sám, kdo negativně hodnotí Vaší komunikaci a ochotu.