• sortiment zboží

Dobrá nabídka zboží, dobré ceny, nutné počítat s delší dobou doručení než se udává ,asi 5-7 dní.Jinak vždy vše v pořádku.

• Bezproblémové, rychlé doručení, zboží bez závad

• ++++++++

Zboží,v mém případě motocyklová pneumatika byla vyrobena víc jak před třemi lety, což prodejce neuvedl a pneu je tímto na hranici životnosti.Příští nákup u prodejce ani omylem.

Všechno v pořádku. Doporučuji

Ceny produktů jsou bezkonkurenční, výběr obrovský, každý si tam najde co hledá:)

Mají za dobré ceny skoro vše

• Dobra cena

Všechno bylo v pořádku děkuji

Výhodná cena,rychlé vyřízení objednávky.

Vše v pořádku.

Obchod asi určitě ok, ale dopravní společnost katastrofální.

Rychlé dodání

• rychlost dodání

Týdenní zpoždění doručení bez oznámení nového termínu.

• kvalitní zboží
    • doručení ve stanoveném termínu
    • pečlivě zabaleno

• Velmi dlouhá dodací lhůta

Objednala jsem si 2 položky v jedné objednávce a bylo dodáno každá položka zvláště a hlavně 4 dny od objednání
    Když se začnete shánět po zboží,tak jsou výmluvy již poněkolikáté: to ne my to Mall,to externí obchodnik,to přepravce,
    Zaplatila jsem si službu SMART (doprava zdarma),ale dopravu stejně zaplatíte, protože vám řeknou že tady na to a tam na to se to nevztahuje.
    Takže prostě použijete portál Allegro,ale za nic nenesou odpovědnost,(to my ne.....) Hlavně že to vše musíte zaplatit při objednání
    Objednání je dobrá úniková hra

• Nedoporučuji tuto podezřelou (asi polskou) firmu, která vůbec neumožňuje standardní komunikaci přes tel.zákaznickou linku, nebo přes e-mail.
    • 17.7.2024 jsem zde provedl první nákup, ale slíbený kupón 300,- Kč ani kupón 250,- Kč za první nákup jsem při nákupu nemohl uplatnit, přesto, že k tomu byly splněny podmínky z mé strany. Nechal jsem se prostě nalákat.

Podezřelá, neseriózní firma.

Celkově Allegro po zaváděcích cenách podstatně zdražilo. Už se to nevyplatí tam nakupovat...