• OK

Jednání
    Rychlost

Ochotné a rychlé vyřízení mojí objednávky, dodané výborné zboží, děkuji.

• Rychlé

Nakupovala jsem poprvé. Zatím žádný klad ani zápor.

Dobrý den, Táníku,

děkujeme za doporučení obchodu. Doufáme, že to nebyl Váš poslední nákup u nás a že s námi budete jen a pouze spokojená.

tým Alkohol.cz

• I pres odskratni "nesouhlasim se zasilanim otazniku heureka" jsem tento email dostal.

Reakce obchodu ALKOHOL.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Je nám to líto, dotazník spokojenosti však zasíláme vždy a možnost, kterou uvádíte, v v tuto chvíli nenabízíme. Děkujeme za pochopení.

• Vše ok

+++++

• Spolehlivý eshop
    • Rychlé vyřízení objednávky

Dobrý den, Aleno,

velmi děkujeme za Vaší recenzi. Máme radost, že objednávka brzy dorazila, na rychlé expedici zásilek si zakládáme, aby byla zákazníkovi objednávka doručena co nejdříve po jejím vytvoření. Věříme, že Vás nezklameme ani příště a již nyní se na Vás těšíme.

tým Alkohol.cz

• Dobré ceny i výběr sortimentu a rozvoz po kurýrem Praze s výběrem času.

Reakce obchodu ALKOHOL.cz

děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Náš sortiment pravidelně rozšiřujeme nejen o různé druhy lihovin, vín či piv, ale také o spoustu druhů nealkoholických nápojů, aby si u nás vybral opravdu každý. Mimo to nabízíme i spoustu produktů ve slevách a akčních nabídkách. Máme velkou radost, že Vám vyhovuje rozvoz objednávek po Praze v předem určeném časovém okně. Těšíme se na Vás u příští objednávky.

Rychlost dodání zásilky

Reakce obchodu ALKOHOL.cz

děkujeme za doporučení obchodu. Na rychlé expedici zásilek si totiž zakládáme tak, aby byla zákazníkovi objednávka doručena co nejdříve po jejím vytvoření. Těšíme se zase příště.

• rychlost doručení

Reakce obchodu ALKOHOL.cz

děkujeme Vám za pochvalu rychlosti dodání. Každou jednotlivou objednávku se snažíme expedovat co nejdříve, abyste měli její obsah brzy doma.

tým Alkohol.cz

Super obchod velmi dobře zabalené rozumné ceny velký vyber

Reakce obchodu ALKOHOL.cz

děkujeme Vám za hezkou recenzi. Těší nás, že jste spokojen s naším sortimentem. Ten totiž neustále rozšiřujeme tak, abychom uspokojili chutě i těch nejnáročnějších zákazníků. Nabízíme i spoustu lahví ve slevě či akčních nabídkách. Budeme se těšit na Váš příští nákup.

tým Alkohol.cz

Láhve vždy dorazí v pořádku.Takže za mne spokojenost.

Dobrý den, Karle,

vážíme si Vaší pozitivní recenze. Je pro nás důležité, aby objednávka dorazila k zákazníkovi co nejrychleji a v pořádku. Tomu pomáhá i pečlivé balení každé lahve tak, aby nedošlo k poškození při přepravě zásilky. Věříme, že jste si obsah náležitě vychutnal i nyní a budeme se na Vás těšit zase příště.

tým Alkohol.cz

Promptní vykrytí objednávky a prakticky okamžité zadání k přepravě, po nevýhodě pátrám marně.

Reakce obchodu ALKOHOL.cz

děkujeme Vám za Vaše hodnocení. Na rychlé expedici zásilek si zakládáme tak, aby byla zákazníkovi objednávka doručena co nejdříve po jejím vytvoření. Máme radost, že vše proběhlo bez problémů a budeme se těšit na Váš příští nákup.

• Široká nabídka, výborné ceny

Dobrý den, Richie,

těší nás, že jste spokojen s naším sortimentem. Ten totiž neustále rozšiřujeme tak, abychom uspokojili chutě i těch nejnáročnějších zákazníků. Také pro Vás připravujeme slevy a akční nabídky. Děkujeme a těšíme se na Váš další nákup.

• Nabídka
    • Ceny
    • Reklamní emaily

Dobrý den, Dejve,

děkujeme Vám za udělené hodnocení. Máme radost, že jste spokojen s naším sortimentem. Ten totiž neustále rozšiřujeme tak, abychom uspokojili chutě i těch nejnáročnějších zákazníků. Navíc je pro nás důležité, aby objednávka dorazila k zákazníkovi co nejrychleji a bezpečně. Tomu napomáhá i naše pečlivé balení. Pokud nemáte zájem o náš newsletter, odhlásit ho můžete v zápatí daného e-mailu. Případně nás kontaktujte a odběr Vám zrušíme.

tým Alkohol.cz

Bylo mi oznámeno, že zásilka se rozbila a dodnes jsem nic nedostal, ani peníze.

Dobrý den, Důšo,

mrzí nás Vaše negativní hodnocení. K poškození Vaší objednávky došlo v den udělení této recenze. Po informaci od dopravce jsme Vás neprodleně kontaktovali a domluvili se s Vámi na expedici nové objednávky. Netušíme tak, proč nám bylo toto hodnocení uděleno.

tým Alkohol.cz

Jako obvykle vše v pořádku.

Dobrý den, Dano,

děkujeme Vám za doporučení obchodu. Jsme rádi, že Vám byla objednávka v pořádku doručena a jste spokojená. Budeme se na Vás těšit u budoucí objednávky.

tým Alkohol.cz

Snadná orientace v e-shopu, rychlé dodání.

Reakce obchodu ALKOHOL.cz

máme radost, že je pro Vás náš e-shop snadný na orientaci a lehce se Vám u nás nakupujeme. Je pro nás velice důležité, aby objednávka dorazila k zákazníkovi co nejrychleji. Expedujeme je tudíž co nejrychleji. Těšíme se na Vás u příští objednávky.