• ..rychlá dodávka,,,křehké zboží
    • pečlivě zajišteno proti nárazu....

Dobrý den, Rossi,

vážíme si Vaší recenze. Na rychlé expedici zásilek si zakládáme, aby byla zákazníkovi objednávka doručena co nejdříve po jejím vytvoření. K tomu se vztahuje i balení – každou lahev pečlivě balíme tak, aby k zákazníkovi dorazila v pořádku. Budeme se těšit na Váš příští nákup.

tým Alkohol.cz

• Rychlé dodání a dobré ceny
    • Jedna mini Jack Daniels lahvička z celkových 13 objednaných kusů mi přišla plastová, vypadá na pohled i mešní takže bohužel nebudu moct použít, na stránce navic není uvedeno zda vám přijde plast či sklo

Reakce obchodu ALKOHOL.cz

děkujeme za Vaší zpětnou vazbu. Na rychlé expedici zásilek si totiž zakládáme tak, aby byla zákazníkovi objednávka doručena co nejdříve po jejím vytvoření. Pokud si před objednáním nejste jistí velikostí/hmotností/vzhledem produktu, stačí vždy kontaktovat naši zákaznickou podporu, produkt pro Vás rádi prověříme. Budeme se těšit u některé z příštích objednávek.

Vše o.k.

• Rychlé a bezproblémové vyřízení objednávky, dobrá cena.

Dobrý den, Miloši,

vážíme si Vaší hezké recenze. Každou objednávku se snažíme expedovat co nejdříve po jejím vytvoření nejen proto, abychom dosáhli naprosté spokojenosti zákazníka, ale také, aby mohl její obsah vychutnat co nejdříve. Mimo to nabízíme i spoustu produktů ve slevách a akčních nabídkách. Těšíme se zase příště.

• Rychlost dodávky!
    • Žádná

Reakce obchodu ALKOHOL.cz

děkujeme za Vaší pozitivní recenzi. Máme velkou radost, že objednávka brzy dorazila, na rychlé expedici zásilek si zakládáme, aby byla zákazníkovi objednávka doručena co nejdříve po jejím vytvoření. Těšíme se zase příště.

• Sortiment

Reakce obchodu ALKOHOL.cz

děkujeme Vám za doporučení obchodu. Máme velkou radost, že jste vybral lahev, která vyhovuje Vaším chutím. Náš sortiment pravidelně rozšiřujeme nejen o různé druhy lihovin, vín či piv, ale také o spoustu druhů nealkoholických nápojů, aby si u nás vybral opravdu každý. Objednávku se také snažíme co nejdříve doručit.

Vše super

Dobrý den, Vladimíre,

máme radost, že jste byl s nákupem u nás spokojený. Věříme, že se s Vámi brzy uvidíme u nějaké další objednávky a již nyní se na Vás těšíme.

tým Alkohol.cz

• Velký výběr a rychlost dodání zboží

Reakce obchodu ALKOHOL.cz

děkujeme za Vaší recenzi. Těší nás, že jste spokojen s naším sortimentem. Ten totiž neustále rozšiřujeme tak, abychom uspokojili chutě i těch nejnáročnějších zákazníků. Na rychlé expedici zásilek si navíc zakládáme tak, aby byla zákazníkovi objednávka doručena co nejdříve po jejím vytvoření. Těšíme se zase příště.

tým Alkohol.cz

Od objednání k vyzvednutí vše proběhlo velice rychle a bez žádných problémů.

Dobrý den, Ireno,

vážíme si Vaší recenze. Jsme rádi, že se vše povedlo na jedničku a věříme, že budete spokojená i příště. Těšíme se u některé z budoucích objednávek.

Plus je velký výběr.
    Mínus je např. tak malý kousek horca v borovičke.

Dobrý den, Zdeno,

děkujeme za Vaší zpětnou vazbu a pochvalu velikosti výběru, náš sortiment se snažíme pravidelně rozšiřovat, abych uspokojili chutě co největší spousty našich zákazníků. Borovičku však ve Vaší objednávce neevidujeme a tak usuzujeme, že se jedná pouze o omyl.

tým Alkohol.cz

Rychlá dodávka zboží,perfektně zabalená proti rozbití.

Reakce obchodu ALKOHOL.cz

vážíme si Vaší recenze. Naší prioritou je naprostá spokojenost zákazníka, a tak každou jednotlivou zásilku a lahve z ní balíme pečlivě tak, aby zákazníkovi objednávka dorazila v pořádku a co nejrychleji. Budeme se těšit u některé z příštích objednávek.

• Kvalita

S menšími problémy s doručovací službou nakonec vše na výbornou.

Reakce obchodu ALKOHOL.cz

děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu. Máme radost, že lahev byla nakonec v pořádku doručena i přes prvotní komplikace. Těšíme se na Vás u příští objednávky.

tým Alkohol.cz

• Opět vše rychle a bez problémů vyřízeno

Dobrý den, Luďku,

děkujeme za pěknou recenzi. Na rychlé expedici zásilek si zakládáme tak, aby byla zákazníkovi objednávka doručena co nejdříve po jejím vytvoření. Máme radost, že vše proběhlo bez problémů a budeme se těšit na Váš příští nákup.

Nemohu hodnotit, zboží na trase Praha 3 - Praha 15 po 7 dnech nedorazilo

Reakce obchodu ALKOHOL.cz

velmi nás mrzí Vámi udělená negativní recenze. Objednávka byla expedována druhý den po jejím vytvoření, ale je nutné vzít v potaz, že do zmíněných sedmi dní jsou počítány i velikonoční svátky, kdy ani jeden z námi využívaných dopravců zásilky nedoručuje. Momentálně je Vaše zásilka na depu a bude doručována na Vámi zvolené výdejní místo.

Děkujeme za pochopení.
    tým Alkohol.cz

• Zlepšit kvalitu balení křehkého zboží.

Objednání v pořádku, komunikace s přepravcem bez problémů. Problém nastal při rozbalení. Ozdoba na hrdle tequily byla zničená a uzávěr byl zdeformován do té míry, že netěsní. Pominu-li způsob manipulace dopravců, tak slabý článek vidím na nedostatečné ochraně dna a hrdla láhví.

Dobrý den, Jéňo,

mrzí nás, že Vám lahev dorazila poškozená. I přes pečlivé balení se bohužel může stát, že se křehké zboží při přepravě poškodí. Neevidujeme od Vás však žádnou reklamaci. Kolegyně ze zákaznické podpory se s Vámi spojí, abychom situaci vyřešili k Vaší spokojenosti.

• široký výběr zboží
    • neznám

Reakce obchodu ALKOHOL.cz

děkujeme Vám za doporučení obchodu. Těší nás, že jste spokojen s naším sortimentem. Ten totiž neustále rozšiřujeme tak, abychom uspokojili chutě i těch nejnáročnějších zákazníků. Budeme se těšit u některé z příštích objednávek.

tým Alkohol.cz

Super cena, rychle dodani.. co vice si prat

Reakce obchodu ALKOHOL.cz

děkujeme Vám za hezkou recenzi. Máme radost, že objednávka brzy dorazila, na rychlé expedici zásilek si zakládáme, aby byla zákazníkovi objednávka doručena co nejdříve po jejím vytvoření. Pokud vyberete zboží, které máme skladem, expedujeme v podstatě ihned. Těšíme se na příští objednávku.

tým Alkohol.cz

Koupil jsem si flašku na výstavu. Bohužel ze všech stran je etiketa alespoň lehce narušená....

Dobrý den, Schlapikvoe,

mrzí nás, že Vám dorazila lahev s porušenou etiketou, neevidujeme od Vás však žádnou reklamaci. Ozvěte se nám prosím na e-mail [email protected], abychom mohli celou situaci vyřešit k Vaší spokojenost, děkujeme.

• Rychlé, precizně balené