• Bohatý výběr produktů
    • Dobré ceny

Reakce obchodu alexbijoux.cz

moc Vám děkuji za Váš čas strávený vyplněním dotazníku spokojenosti zde na Heurece. Jsem rád, že nákup u nás proběhl v pořádku a že jste se zakoupenými šperky i s našim e-shopem spokojena.

Václav Sobek, majitel alexbijoux.cz

• Velmi kvalitní a pěkný sortiment zboží
    • Příznivé ceny
    • Rychlé vyřízení objednávky
    • Doprava na výdejní místo Zásilkovny

Reakce obchodu alexbijoux.cz

moc Vám děkuji za Váš čas strávený vyplněním dotazníku spokojenosti zde na Heurece. Jsem rád, že nákup u nás proběhl v pořádku a že jste se zakoupenými pánskými šperky i s našim e-shopem spokojen.

• Velký výběr bižuterie
    • Dobrá komunikace s prodejcem

Reakce obchodu alexbijoux.cz

moc Vám děkuji za Váš čas strávený vyplněním dotazníku spokojenosti zde na Heurece. Jsem rád, že nákup u nás proběhl v pořádku a že jste se zakoupenými šperky i s našim e-shopem spokojen.

• velky vyber
    • rychle vyrizeni

Reakce obchodu alexbijoux.cz

moc Vám děkuji za Váš čas strávený vyplněním dotazníku spokojenosti zde na Heurece. Jsem rád, že nákup u nás proběhl v pořádku a že jste se zakoupeným náramkem i s našim e-shopem spokojen.

Václav Sobek, majitel alexbijoux.cz

• rychlost doručení, výběr po internetu

Reakce obchodu alexbijoux.cz

Jsem rád, že nákup u nás proběhl v pořádku a že jste se zakoupenou perlovou broží i s našim e-shopem spokojena.

• Hezký výběr
    • Certifikát pravosti který byl na fotkách u produktu, u dodaného zboží nebyl.

• Rychlé dodání.
    • Velký výběr.

Reakce obchodu alexbijoux.cz

moc Vám děkuji za Váš čas strávený vyplněním dotazníku spokojenosti zde na Heurece. Jsem rád, že nákup u nás proběhl v pořádku a že jste se zakoupeným náramkem i s našim e-shopem spokojena.

• Kvalitní zpracování zboží
    • Detailní popis produktu
    • Velký výběr zboží
    • Pěkné balení v dárkové krabičce
    • Příznivé ceny

• Velký výběr zboží
    • Rychlost vyřízení
    • Pěkné dárkové zabalení objednávky

Objednávala jsem ve středu v noci před státním svátkem a prodlouženým víkendem,takže jsem počítala s tím,že se začne "něco" dít až tak v pondělí :)
    Vše proběhlo naprosto v pořádku,v úterý dopoledne jsem měla objednávku už k vyzvednutí. Náušničky byly ještě hezčí jak na fotografii :) Velmi mile mě překvapilo zabalení do dárkových krabiček, hlavně když jsem si to koupila sama sobě k narozeninám:)) a také přiložená kartička s milým poděkováním a slevovým kódem pro další nákup. Za mě tedy maximální spokojenost a určitě jsem zde nenakoupila naposledy :) Děkuji

Reakce obchodu alexbijoux.cz

moc Vám děkuji za Váš čas strávený vyplněním dotazníku spokojenosti zde na Heurece. Jsem rád, že nákup u nás proběhl v pořádku a že jste se zakoupenými špeky i s našim e-shopem spokojena.

Přeji Vám příjemný zbytek víkendu a s přátelským pozdravem