• Velmi se mi líbí výrobky, které nabízí na svých stránkách. A nejen to - bižuterie je ve skutečnosti opravdu taková, jak je prezentována, což určitě není běžné. Komunikace s obchodem je skvělá, bezproblémová, balení velmi pěkné a dodání také. Prostě jsem již poněkolikáté velmi spokojena a vřele doporučuji!
    • Žádnou nevidím.

Krásná a precizně zhotovená bižuterie, moc pěkně balená, skvělá komunikace s obchodem a bezproblémové dodání.

Reakce obchodu alexbijoux.cz

moc Vám děkuji za Váš čas strávený vyplněním dotazníku spokojenosti zde na Heurece. Jsem rád, že nákup u nás opět proběhl v pořádku a že jste se zakoupenými šperky i s našim e-shopem spokojena.

Přeji Vám příjemný den a budu se těšit na další Vaše objednávky.

Václav Sobek, majitel alexbijoux.cz

• Rychlost, výborné balení zboží, celková spokojenost

Super

Reakce obchodu alexbijoux.cz

moc Vám děkuji za Váš čas strávený vyplněním dotazníku spokojenosti zde na Heurece. Jsem rád, že nákup u nás proběhl v pořádku a že jste se zakoupenými šperky i s našim e-shopem spokojena.

Václav Sobek, majitel alexbijoux.cz

• Vše . Velká spokojenost. Krásně zabaleno. Dorazilo hodně rychle.
    • Pohodový obchod

Krásné šperky moc doporučuji

Reakce obchodu alexbijoux.cz

moc Vám děkuji za Váš čas strávený vyplněním dotazníku spokojenosti zde na Heurece. Jsem rád, že nákup u nás proběhl v pořádku a že jste se zakoupenou broží i s našim e-shopem spokojena.

• Rychlost, hezké balení

Reakce obchodu alexbijoux.cz

moc Vám děkuji za Váš čas strávený vyplněním dotazníku spokojenosti zde na Heurece. Jsem rád, že nákup u nás proběhl v pořádku a že jste se zakoupenými šperky i s našim e-shopem spokojen.

Václav Sobek, majitel alexbijoux.cz

• Neuvěřitelně rychlé doručení - V neděli objednáno a zaplaceno převodem, v pondělí ráno odesláno, v úterý doručeno.
    • Náramek krásný, přesně jako na obrázku a v popise.
    • Hezky zabaleno

Reakce obchodu alexbijoux.cz

moc Vám děkuji za Váš čas strávený vyplněním dotazníku spokojenosti zde na Heurece. Jsem rád, že nákup u nás proběhl v pořádku a že jste se zakoupeným náramkem i s našim e-shopem spokojena.

• Rychlost dodání, precizní balení

Václav Sobek, majitel alexbijoux.cz

• Moc pěkné zboží, krásně zabalené,krásný dárek.

Nákup vřele doporučuji.

• Skvěle zabalené

Reakce obchodu alexbijoux.cz

moc Vám děkuji za Váš čas strávený vyplněním dotazníku spokojenosti zde na Heurece. Jsem rád, že nákup u nás proběhl v pořádku a že jste se zakoupenými náušnicemi i s našim e-shopem spokojena.

• Kvalitní zpracování zboží
    • Detailní popis produktu
    • Velký výběr zboží
    • Pěkné balení v dárkové krabičce
    • Příznivé ceny

Václav Sobek, majitel alexbijoux.cz

• Mile potěšilo dárkové balení zdarma, které bych zvýraznil, protože jsem si ho v popisku nevšiml, oproti běžným "výhodám e-shopu" je tohle skutečně relevantní

Rychle doručeno, spokojenost. Solidní e-shop, ale prezentace jim v některých věcech trochu škodí, pokud nakupujete poprvé - odkaz na heuréka nikam nevede, název mi nic neřekne (chybí nějaký blok "o nás", přitom z heuréky vím, že se majitel stará) a sekce rady a tipy je rozbitá - vím že základní shoptet řešení má limitace, ale dá se s nimi pracovat.

• Rychlost dodání a pečlivě zabalené šperky

Reakce obchodu alexbijoux.cz

moc Vám děkuji za Váš čas strávený vyplněním dotazníku spokojenosti zde na Heurece. Jsem rád, že nákup u nás proběhl v pořádku a že jste se zakoupenými perlovými náušnicemi i s našim e-shopem spokojena.

Přeji Vám pěkný den a s přátelským pozdravem