• dostal jsem, co jsem si objednal a celkem rychle. Spokojenost

Reakce obchodu alexbijoux.cz

moc Vám děkuji za Váš čas strávený vyplněním dotazníku spokojenosti zde na Heurece. Jsem rád, že nákup u nás proběhl v pořádku a že jste se zakoupeným náhrdelníkem i s našim e-shopem spokojen.

Václav Sobek, majitel alexbijoux.cz

V neděli večer zboží objednáno, v úterý doručeno. Super.

Reakce obchodu alexbijoux.cz

moc Vám děkuji za Váš čas strávený vyplněním dotazníku spokojenosti zde na Heurece. Jsem rád, že nákup u nás proběhl v pořádku a že jste se zakoupenými šperky i s našim e-shopem spokojena.

dobrá nabídka

Reakce obchodu alexbijoux.cz

moc Vám děkuji za Váš čas strávený vyplněním dotazníku spokojenosti zde na Heurece. Jsem rád, že nákup u nás proběhl v pořádku a že jste se zakoupeným pánským náhrdelníkem i s našim e-shopem spokojen.

Václav Sobek, majitel alexbijoux.cz

• Výborná komunikace, rychlost dodání, kvalitní zboží - vše pečlivě zabaleno. Doporučuji.

Reakce obchodu alexbijoux.cz

moc Vám děkuji za Váš čas strávený vyplněním dotazníku spokojenosti zde na Heurece. Jsem rád, že nákup u nás proběhl v pořádku a že jste se zakoupeným náhrdelníkem i s našim e-shopem spokojena.

vše na jedničku

Reakce obchodu alexbijoux.cz

moc Vám děkuji za Váš čas strávený vyplněním dotazníku spokojenosti zde na Heurece. Jsem rád, že nákup u nás proběhl v pořádku a že jste se zakoupenou broží i s našim e-shopem spokojena.

Václav Sobek, majitel alexbijoux.cz

• Nakupovala jsem zde poprvé a jsem velmi spokojena. Výrobky - brože - vypadají moc krásně, ještě lépe než na obrázku. Dodání bylo rychlé a v pořádku. Krásně zabaleno. Rozhodně nakoupím znovu.

Václav Sobek, majitel alexbijoux.cz

Zboží mně zaujalo,až jsem neodolala a objednala.Vše proběhlo v pořádku.

Reakce obchodu alexbijoux.cz

moc Vám děkuji za Váš čas strávený vyplněním dotazníku spokojenosti zde na Heurece. Jsem rád, že nákup u nás proběhl v pořádku a že jste se zakoupenou soupravou šperků i s našim e-shopem spokojena.

Václav Sobek, majitel alexbijoux.cz

profesionální jednání, nepředražené a hezké zboží, jsem spokojená. Jen takových eshopů kdyby bylo více!! :-)

Reakce obchodu alexbijoux.cz

moc Vám děkuji za Váš čas strávený vyplněním dotazníku spokojenosti zde na Heurece. Jsem rád, že nákup u nás proběhl v pořádku a že jste se zakoupenými "čtyřlístky" i s našim e-shopem spokojena.

Václav Sobek, majitel alexbijoux.cz

• Velký výběr, kvalita, rychlé dodání

Obchod doporučuji, vstřícné jednání, přehledný nákup, kvalita

Reakce obchodu alexbijoux.cz

moc Vám děkuji za Váš čas strávený vyplněním dotazníku spokojenosti zde na Heurece. Jsem rád, že nákup u nás proběhl v pořádku a že jste se zakoupenými náušnicemi i s našim e-shopem spokojen.

Velmi dobře

Reakce obchodu alexbijoux.cz

moc Vám děkuji za Váš čas strávený vyplněním dotazníku spokojenosti zde na Heurece. Jsem rád, že nákup u nás proběhl v pořádku a že jste se zakoupenými šperky s našim e-shopem spokojena.

• spokojen

Reakce obchodu alexbijoux.cz

moc Vám děkuji za Váš čas strávený vyplněním dotazníku spokojenosti zde na Heurece. Jsem rád, že nákup u nás proběhl v pořádku a že jste se zakoupenou soupravou šperků i s našim e-shopem spokojen.

Václav Sobek, majitel alexbijoux.cz

Super rychlá reakce na objednávku !!!!!!!!!!!!!!!!!

Václav Sobek, majitel alexbijoux.cz

• Krásné šperky, rychlé dodání, vše v pořádku. Spokojenost velká.

Velký výběr šperků, hezky popsané a nafocené. Škoda, že jsem limitovaná financemi, jinak jsem nakoupila mnoho dalších. :-)

Václav Sobek, majitel alexbijoux.cz

• Perfektní komunikace se zákazníkem. Dodání zboží již druhý den od objednání.
    • O ničem nevím.

Reakce obchodu alexbijoux.cz

děkuji Vám za Vaši kladnou recenzi a jsem rád, že jste si vybrala náš perlový náhrdelník. Velice mě těší, že jste byla spokojena s rychlostí dodání a naší komunikací. Dáváme si záležet na tom, abychom našim zákazníkům poskytovali nejen kvalitní produkty, ale i vynikající služby. Vaše slova jsou pro mě a můj tým potvrzením, že jdeme správným směrem.

Těším se na Vaše další nákupy a pokud budete mít jakékoli dotazy nebo budete potřebovat další pomoc, neváhejte se na nás obrátit.

S pozdravem a přáním krásného dne,

Václav Sobek, majitel alexbijoux.cz

Moc hezké zboží, rychle dodané, možnost dobírky, super

Reakce obchodu alexbijoux.cz

moc Vám děkuji za Váš čas strávený vyplněním dotazníku spokojenosti zde na Heurece. Jsem rád, že nákup u nás proběhl v pořádku a že jste se zakoupenými náušnicemi i s našim e-shopem spokojena.

rychla a spolehliva dodavka

• Dobrá komunikace obchodu

Reakce obchodu alexbijoux.cz

moc Vám děkuji za Váš čas strávený vyplněním dotazníku spokojenosti zde na Heurece. Jsem rád, že nákup u nás proběhl v pořádku a že jste se zakoupenou broží i s našim e-shopem spokojen.

• OCHOTA ,RYCHLÉ DORUČENÍ

• VElká nabídka, rychlé dodání

Moje první zkušenost s tímto obchodem

• PĚKNÉ ZBOŽÍ ,VELMI RYCHLE DORUČENÉ

Reakce obchodu alexbijoux.cz

moc Vám děkuji za Váš čas strávený vyplněním dotazníku spokojenosti zde na Heurece. Jsem rád, že nákup u nás proběhl v pořádku a že jste se zakoupeným čtyřlístkovým náhrdelníkem i s našim e-shopem spokojena.