• Nepřehledná objednávka. Operátorka mi odpřisáhla,že bylo zboží expedováno-mělo dorazit na chlapcovy narozeniny a přitom ještě nebylo ani naskladněno.Jedná se o záměrné klamání zákazníků,aby nezrušili objednávku.

Absolutně nespolehlivý, neférové jednání.

• zboží není sklade, ale to se dozvíte až po objednání zboží cca po 18 h

Nenakupovat

• objednáno a zaplaceno před 2 týdny, do dnešního dne zboží nedodáno.

Reakce obchodu ALEXA

prosím obraťte se na náš e-mail: [email protected] a problém ihned vyřešíme.

• Nereaguje na emaily, nelze se spojit ani
    • telefonicky, prostě nekomunikuje.

telefonní číslo: 606 635 418
    e-mail: [email protected]

• zboží ani jakákoliv informace zatím není a čekám již 3-tí týden-bohužel

nespokojenost

• -nízké ceny
    • - do mailu jsem dostal potvrzenou objednávku s dobou dodání 2-10 dnů. Když jsem se po týdnu dotázal, jak to s objednávkou vypadá, bylo mi odpovězeno, že žádnou takovou objednávku v systému neevidují. Když jsem jim poslal scan objednávky, tak jsem se dozvěděl, že zřejmě v době objednání už nebylo zboží k dispozici a tudíž se objednávka do systému nepropsala. Proč mi ale tedy přišlo potvrzení objednávka a dál už nic netuším.

Po přečtení recenzí na tento obchod jsem trochu předpokládal, že to nějak takhle dopadne, ale rozhodl jsem se zkusit štěstí. Obchod nabízí nízké ceny, ale úspora rozhodně nestojí za problémy s objednáním a dodací dobou. Doporučuji oželet pár uspořených stokorun a objednat u některého solidnějšího eshopu.

Obchod mi sdělil, že zboží bylo vyprodáno zakázníkem předemnou a nabídnul mi k zakoupení jiné zboží. To ale nemělo s tím původním nic společného - snad jen značku výrobku.

• Velice dobrá cena výrobku.
    • Doba doručení výrobku.

Zboží jsem si objednal proto, že mělo být skladem a čekal jsem jej max. do 3 dnů.Skladem nebylo a čas doručení se oddaloval!

• zdanlive cena
    • komunikace, nedodrzeni smluvenych podminek, ignorace zadanych dat v objednavkovem formulari

Nizka cena nestoji za vznikajici komplikace. Netroufam si domyslet komplikace pri pripadne reklamaci.

• Cena zboží
    • Velmi špatná komunikace.

I přesto, že zboží mají na skladě tak po 4 dnech žádná reakce a po upomínce, ať zboží zašlou nejpozději 5. den, tak přišla odpověď, že bude odesláno za 2 dny. Buď zboží neměli na skladě, nebo odesílají 1x za 14 dní. Velmi špatná komunikace a žádný aktivní přístup.

• Neodeslal e-mail o tom že zboží posílá-potom bych automaticky čekal na pošťačky.

pouze napsal že do dvou dnů připraví objednávku-proto jsem čekal 5dní.

• Žádné
    • Přístup k zákazníkovi, neférové jednání.

Katastrofální přístup obchodu. Objednávku potvrdili a nedělo se nic. Až po marném čekání
    jsem musel poslat dotaz na termín doručení a bylo mi sděleno, že mou objednávku ruší kvůli dodavateli. Přitom uváděli, že zboží je skladem. Dokonce i týden po zrušení mé objednávky v nabídce měli zboží skladem.

S takovým obchodem jsem se dosud nesetkal.

Za 12 dní zboží nemám a to jsem už dvakrát urgovala telefonicky

Vážený Anonyme,

prosíme Vás o zaslání podkladů Vaší stížnosti na email [email protected]. Vaše záležitost bude důkladně prověřena.

Děkujeme.

S úctou
    kolektiv FT Trade group

• - "nejnižší téměř dumpingová cena na trhu", což je relativní, protože to je zřejmě pouze účelová cena sloužící jako "háček"
    • - obchod tak slouží s velkou pravděpodobností pouze jako sběrna osobních dat + další nekalé praktiky
    • - nemá zboží skladem
    • - ceny neodpovídají ani cenám největších dodavatelů do ČR bez marže pro koncového zákazníka

Obchodu bych raději neposkytoval žádné Vaše osobní informace a vyvaroval bych se nákupu. S velkou pravděpodobností občas někomu něco pošlou jen proto, aby působili trochu důvěryhodně. Skupina má část obchodu ve slovenském jazyce. Celé to budí dojem jisté organizované skupiny vyskytující se na území Slovenska, Polska a Belgie. V budoucnu byste se tak mohli dočkat nemilého překvapení při zneužití vašich osobních dat.

• dostupnost zboží
    • Žádná komunikace

Více jak měsíc po potvrzení objědnávky zboží nebylo zasláno bez sebemenšího vysvětlení

• široký sortiment
    • nulová komunikace a informace

nulová komunikace, nedoporučuji. Neměl jsem vůbec žádné informace o zásilce, volala jsem dohromady asi 50x na uvedená telefonní čísla, nikdo nezvedal.

• totální arogance, jakmile obdrží platbu

Zřejmě jde o podvodníky. Zboží jsem uhradila 10.12.2012. Dosud -3.1.2013 nic nepřišlo. Obchod neodpovídá na maily, telefony jsou buď nedostupné nebo je nikdo nezvedne. Rozhodně tento obchod nikomu nedoporučuju.

• nízké ceny
    • komunikace - je problém se dovolat, a když už se dovoláte tak Vám stále slibují, že zboží odešlou. Naštěstí dorazilo poslední pracovní den před Vánoci, ale bylo to o nervy.

pokud máte dost času čekat na zboží,tak doporučuji kvůli nízkým cenám, jinak jestli chcete zboží, které je údajně skladem , do týdne, tak raději zvolte jiný obchod.

• Vázne komunikace se zákazníkem.
    • Nabízí zboží které nemá.

• Zádné
    • V kolonce dostupnost zboží ukazují deset kusu skladem a prǐitom my objednávku zrušili s důvodu že zboží nemají skladem!!!!!

Nic moc