• * Neprofesionální, neomalený přístup
    • * 18.12. písemná urgence z mé strany
    • * Objednávka zrušena telefonicky FTTG-SHOPem
    • * Ze strany SHOPu žádná snaha cokoliv řešit
    • * Příští Vánoce zamířím určitě do jiného
    • E-shopu a nebudu riskovat, že dárky za cca 3000.- prostě neuvidím, protože jsem zabloudil na teno E-Shop.

NEBRAT!

• zboží na stránkách nebylo k dispozici i když bylo uvedeno, že je skladem

• Možná náhoda, možná nefér jednání, ale pokud nabízí zboží a uvede, že má skladem (cena byla výhodná) a pak požaduje objednávku zrušit...

Zklamali mě

• komunikace obchodu se zakazníkem!

Zboží možna dorazí a možna ne!

Kontaktovala jsem prodejce opakovaně telefonicky a byla jsem ujištěna, že je poslední kus, co jsem poptávala na skladě. Počítala jsem s dodávkou do daného termínu. Až po týdnu jsem byla vyrozumněna, že zboží není k dispozici.

• zprávu o nedodání zboží mi oznámili pozdě, vlastně až na urgenci z mé strany

nedoporučuji

• komunikaci

• Ani jedno z telefonních čísel nefungovalo. Odpověd na mail pomalá, resp. žádná.

Špatně, žádná komunikace.

• Není možné se jim dovolat.

Po objednání zboží nebyli schopni napsat info o tom,že platba byla přijata a že zboží odesílají.Když už jsem se konečně dovolala,řekli mi že zboží odeslali.Po dvou dnech mi poslali email o stornování objednávky s tím,že zboží není na skladě.Slibili,že peníze pošlou zpět,zatím nic.

• objednáte si zboží a pokud se sami nezajímáte kde je tak se ani nedovíte že vám nedojde

tady raději nic nechtějte

• Dobré ceny
    • I když to není lehké je to neschopnost dodat zboží 2 týdny do Vánoc.

Pokud máte moooře času pak kupujte na FTTG-shop, pokud spěcháte tak o tomto obchodu vůbec neuvažujte

• Zadne
    • Nechapou, co to znamena zbozi skladem

Ruce pryc.

• dobá cena
    • nelze se dovolat
    • nereagují na email

rychle pryč z tohoto obchodu

• nízká cena
    • žádná komunikace

Ze strany obchodu jsem se nedočkala žádně komunikace. Snažila jsem se psát a volat na všechny uvedené kontakty, bohužel, dělali mrtvého brouka. Až po 9 dnech jsem se dovolala a bylo mi oznámeno, že zboží dodají až po Novém roce. Důvod mi říct nechtěli. Budu jen doufat, že je nebudu muset nahánět stejným způsobem.

• prakticky žádná komunikace
    • odmítají a prodlužují vrácení peněz

větší průšvih s nakupováním na internetu jsem ještě nezažil!!!

• nedodržení data doručení,
    • bez jakékoliv komunikace,
    • obchod se neobtěžuje informovat, že zboží nedorazí

v tomto obchodě rozhodně nenakupovat!!!!!!

• Zboží uvedené skladem ve skutečnosti nemají.
    • Neobtěžují se oznámit, že zboží nedodají.
    • Neberou telefony a neodpovídají na emaily.

Nakupuji roky téměř vše v internetových obchodech, ale s takovým přístupem jsem se ještě nesetkal

• špatná informovanost klienta na skladové zásoby

• Píšou skladem, ale myslí tím externí sklad, ne svůj vlastní.

Objednávka mi byla nejprve potvrzena s tím, že bude dodána o něco později, než uváděli na svém webu. Zboží mi neodeslali ve slíbeném termínu, tak jsem se jim připoměl a sdělili mi, že objednávku musí zrušit.

Takovéto obchody nikdy nepřinesou žádnou přidanou hodnotu koncovému zákazníkovi. Mnohem lepší by bylo, kdyby tito prostředníčci vůbec na internetu neprodávali a zůstali jen ti, kteří zboží skutečně mají skladem.

Bylo mi líto příjemné slečny na telefonu, která mi musela sdělit, že objednávku ruší. Asi takto musí volat hodně zákazníkům.

Pokud někdo podává nepravdivé informace, jinými slovy lže, pak ho rozhodně nedoporučuji. Bohužel opět se ukazuje stará pravda, to nejlevnější má vždy něco za lubem.....Komunikace strašná!