• o zadnych nevim
    • tvari se jako ze je zbozi urceno pro cesky trh,zarucni list vsak nema!originalni zarucni list doposud nemam,jen fakturu..dle meho je zbozi klasicka sedivka,volal jsem si osobne,zda je zbozi pro ČR,dle vseho lhali.

doporucuju,vsem kdo chteji mit u mobilu a zbozi mu podobnem,vyhnout se tomuto eshopu obloukem.pripadna reakce eshopu na mou recenzi bude jen mlzeni..az se sami spalite,date mi za pravdu..nebrat!!!

Reakce obchodu ALEVA.cz

Vážený pane Zbyňku Krčku z Hněvotína. Touto reakcí nepotřebuji mlžit a dobře čtěte, pokud špatně vidíte, vezměte si brýle - všechno zboží, které prodáváme, prodáváme s Garancí CZ Distribuce, to znamená pane Krčku, že jakékoli zboží zakoupené na našem eshopu má CZ Distribuci bez výjimky. Všechny mobilní telefony, jsou v originálním balení, ve kterém je záruční list a jsou zabalené od výrobce, tento obal neporušujeme. I Váš mobilní telefon měl v balení Záruční list, že jste ho snědl a teprve následně si uvědomil, že nešlo o lázeňskou oplatku a teď Vám chybí, mne mrzí. Kolega Vám vysvětlit několikrát, že zboží jde vždy v originálním neporušeném balení, ve kterém je uložen od výrobce záruční list, že i faktura je záručním listem, že i když jste, nechci se ani domýšlet raději co, provedl nevinnému záručnímu listu nějakou ohavnost, tak že Vám vystavíme rádi opětovné potvrzení o zakoupení a dokonce i to, že si můžete přímo u výrobce jednoduše ověřit díky unikátnímu kódu výrobku jeho určení pro Český trh, zajímavé, že jste vše odmítal. Zklamu Vás, Vaše konspirační teorie o tom, že jsme šedivka je úsměvná, vysvětluji si ji jedině tím, že zboží na našem e-shopu jste kupoval již se záměrem negativní recenze zde na Heurece, protože jinak by jste si jednoduše díky kódu svého výrobku jednoduše přes výrobce zjistil, že jsme seriózní prodejce a nemusel by jste si tu vymýšlet nepravdu. Doporučení pro Vás, přestěhujte se z Hněvotína do Radostína a začněte trávit život něčím užitečnějším než takovýmto bezduchým plácáním, uvidíte, že se Vám uleví Vy bručoune jeden. :) Krásný den zalitý Sluncem a provoněný rozkvetlými tulipány Vám přeje Pospíšil

• Žádné,pokud dodrží objednávku,tak snad cena!!!
    • Nepřehledné stránky
    • Špatně se hledá určitý druh zboží.

Nedoporučuji,naláká na nízké ceny a pak zboží není.

Dobrý den pane Pavlů,
    nemůžeme souhlasit s Vaší negativní recenzí na náš eshop. Vybral jste si pouzdro, u kterého jsme na našich stránkách uváděli, že zboží není skladem. Uvolnili jsme Vám jej, aby šlo přidat do košíku poté, co jste byl informován, že budete muset počkat až pouzdro bude naskladněné. S tím jste souhlasil a proto od Vás není seriózní tato negace.

Přejeme Vám pěkný den. S pozdravem Vaše ALEVA

• U objednaného zboží nejlevnější cenu na českém trhu, srovnatelnou s čínskými obchody.
    • - špatně navržené stránky (nebylo možno objednat více kusů, i když bylo uvedeno více než 3 kusy na skladě, po jednom kuse však objednat šlo)
    • - žádná reakce na dotaz při objednávce
    • - podivný výpočet DPH (cena více kusů neodpovídá prostému násobku ceny jednotkové)

Obchod nemá vyladěný e-shop a patrně ani komunikaci s klienty, nakupování je v některých okamžicích matoucí. Chce to myslím dobrý důvod, nakoupit právě zde.

Dobrý den, pane Pokludo,
    v případě jakýchkoliv nejasností s vyplněním objednávky je nejlepší nás kontaktovat telefonicky a vždy zákazníkům rádi se vším pomůžeme. Ceny na našem eshopu jsou vždy zaokrohlené na celé koruny, proto se vám může stát, že při nákupu více kusů "prostý násobek ceny jednotkové" se o korunu liší od celkové ceny, nebo výše DPH, jak uvádíte ve své recenzi. Náš tým každý den pracuje na vylepšení celého eshopu, proto věříme, že příště budete již spokojen a udělíte nám kladnou recenzi.

• Jo jsem zklamany
    • Zbozi neni skladem a dodani trva dlouho

Zbozi jsem objednal 18.8. 2014 dnes je 2.9 a baterii do mobilu stale nemam.

Dobrý den, pane Hlavo,
    nemůžeme souhlasit s Vaší negativní recenzí na náš eshop. Vybral jste si baterii, u které jsme na našich stránkách uváděli, že zboží není skladem. Po telefonickém kontaktu jsme Vám sdělili, že baterie není skladem u nás, ani u našeho dodavatele a doba dodání baterie bude více než 2 týdny. S tím jste souhlasil a proto ihned až zboží naskladníme, bude Vám odesláno.
    V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Přejeme Vám pěkný den. S pozdravem Vaše ALEVA

• Nulová komunikace, zboží dosud nedorazilo.

Pokud vám záleží na tom abyste své zboží opravdu obdrželi, pak nakupujte jinde.

• objednávka byla zrušena ze strany obchodu,s tím že tiskárnu už nemají, at objednám jinou.Po objednání jiné tiskárny už nikdo ani neodpověděl.

Reakce obchodu ALEVA.cz

ještě jednou se omlouváme za chybu, která byla způsobená našim systémem, který nesprávně vyhodnotil dostupnost zboží na našem eshopu. Již je vše opraveno a zboží, která uvádíme SKLADEM, máme skutečně SKLADEM a ihned jej zákazníkovi odesíláme.

Přejeme Vám pěkný den. S pozdravem Vaše ALEVA

• Tiskárna v eshopu deklarovaná jako dostupná není skladem, informace o dodání opakovaně nesprávné.

Dobrý den, pane Kožnere,
    ještě jednou se vám omlouváme za storno Vaší objednávky. Poslední kus na skladě byl již rezervovaný pro jiného zákazníka a i když jsme se pro Vás snažili tiskárnu sehnat od různých dodavatelů, tak již nikde jinde na skladě pro ČR nebyla. Jako alternativu jsme Vám nabídli jiný model, o kerý jste ale zájem neměl. Pokud si nás zvolíte k Vašemu dalšímu nákupu, určitě již Vaší důvěru nezklameme.

Přejeme Vám pěkný den. S pozdravem Vaše ALEVA.