ALEVA.cz

?
Obchod nemá dostatečný počet hodnocení.

Recenze ALEVA.cz

Uživatel bez avatara

lin

Přidáno: 1. října 2015

• reklamace telefonu: nereagování na telefony, na maily na nic
  • reklamace nevyřízena do 30. dnů, zatím nevyřízena vůbec, nemáme telefon ani peníze!!!!!!!!!!!!!

NIKDY VÍCE TENTO ESHOP!!!!

• Byla pro vás tato recenze užitečná?

Uživatel bez avatara

pedro

Přidáno: 31. března 2015

Stránky uz tak měsíc nefungují

• Byla pro vás tato recenze užitečná?

Iva

Přidáno: 6. března 2015

• priaznivé ceny
  • široká ponuka produktov
  • super komunikácia s obchodom
  • doručenie trvalo dlhšie - balíček mal prísť v stredu, obchod ale neskôr odovzdal balík prepravnej službe, takže som ho dostala až v piatok

Odporúčam.

Přidáno: 1. března 2015

• komunikace
  • vrácení peněz
  • ignorace
  • nulová reakce na emaily

V Aleva.cz jsem si koupila tablet Lenovo za 8 428 Kč. Tablet měl poškozené reproduktory, zaslala jsem ho tedy na reklamaci. Dne 25.11.2015 byl doručen do Aleva.cz. Od té doby mi nebyly sděleny žádné informace ohledně tabletu. Nereagovali na emaily(ani jednou v celém procesu) ani na telefonáty. Dovolala jsem se až 6.1.2015 kde mi bylo sděleno, že tablet nelze opravit a jiný kus nemají, že mi vrátí peníze. Dne 9.1.2015 jsem zaslala číslo bankovního účtu. Od té doby jsem každý týden volala na Aleva.cz, kde mi pokaždé, když jsem měla štěstí a někdo telefon zvedl, bylo sděleno, že peníze už jistě do konce týdne přijdou. Tak to pokračovalo každý další týden. Peníze mi dorazily na účet dne 23.2.2015. Bohužel jsem musela absolvovat nespočet telefonátů na aleva.cz, kontaktování právního zástupce a poslání předžalobní výzvy.

Rozhodně nedoporučuji tento obchod, nechápu jak může takový obchod fungovat, když neustále porušuje zákon.

Lukas223

Přidáno: 27. února 2015

• Aleva.cz zaslal špatný typ klávesnice. 5.2. jsem klávesnici vracel a k dnešnímu datu 27.2. stále nemám peníze zpět (cca 2700Kč). Pouze plané sliby s každým dalším telefonátem.
  • Doporučuji vyvarovat se nákupu na tomto eshopu.

Bagr333

Přidáno: 24. února 2015

Doporučuji super.

Reakce obchodu ALEVA.cz

velmi děkujeme za kladnou recenzi a doporučení našeho internetového obchodu. Budeme velmi rádi, pokud nás využijete i k Vašemu dalšímu nákupu. Nově je možné nakoupit v našem eshopu zboží i na splátky.

Přidáno: 13. února 2015

• spolehlivé a rychlé doručení

Zuzik

Přidáno: 9. února 2015

• Perfektní telefonická komunikace, vstřícnost.

Přidáno: 7. února 2015

• vyberu zbozi v klidu doma

Milan

Přidáno: 6. února 2015