• Vyborny jednani a ochota poradit

vyhoda

• moc dlouhé dodací lhůty

Reakce obchodu Peuker Akvaristik

Dobrý den Vážený zákazníku. Omlouváme se za to, že jsme nebyli schopni rychleji dodat Vaši objednávku. Zboží, které jste si objednal, nebylo skladem. Vzhledem k současným podmínkám nám chodí zásilky ze zahraničí se zpožděním, nemůžeme to ovlivnit. Je nám líto, že jste nebyl spokojen.

• Lepší cena

• Rychlost, odeslání výborná komunikace.

nemám žádné připomínky

• Seriózní jednání

• Jde o odborniky, reaguji na telefon a pred nakupem poradi

• Blízko domova,příznivé ceny a vstřícný personál.
    • Žádné

V Peuker Akvaristik jsem nakupovala po třetí. První objednávky byly snadné, při třetí jsem měla potíže s nalezením potřebných položek. Napsala jsem jim mail a ozval se mi po telefonu jejich zaměstnanec, který se mnou trpělivě všechno probral a pomohl mi zboží objednat. Takovou osobní péči o zákazníka jsem ještě nezažila. Jsem velice spokojena.

Obchod doporučujem

+ slušné ceny, velký výběr
    - ne vše, co je deklarováno skladem, skladem je

• Bez ano doporučuji + půl hvězdičky nešlo odeslat dotazník

• Vždy ochotný personál na prodejně jak při nákupu tak i při předávání zbpží s E-shopu
    • pouze sleva při prvním nákupu v E-shopu,častý a věrný zákazník má při dalších nákupech smůlu. Sleva by měla mít jinou logiku.

• Jeden den jsem objednal, druhý den bylo zboží doma. Prozatím můj rekord v rychlosti dodání obchodem! Mohu všem vřele doporučit !!!

• Rychlost vyřízení objednávky

• Rychle připravené objednávky
    • Velký výběr zboží
    • Kvalitní a značkové věci
    • Měl jsem dva dotazy, ohledně zboží,ale nikdy nikdo neodpověděl,takže jsem musel na prodejnu...

Celkově mě obchod vyhovuje...udělám večer objednávku a ráno jí mám připravenou na prodejně...takže počítám,že i přeprava bude rychlá..

• Rychlost.

• super

• Rychlost, spolehlivost, kvalitní zboží. Objednávala jsem dvakrát stejný výrobek, po druhé na jinou adresu. Vše bylo vždy v pořádku.

• výborná komunikace