• Rychlost odeslání a doručení objednávky

• Nenašla jsem
    • Neaktuální skladové zasoby

9.3. 2021 jsem si objednala stolek pod akvárium, v e-shopu byl stolek skladem, očekávala jsem tedy, že bude odeslán v nejbližší možné době.
    Po dvou týdnech, kdy se nic nedělo, tak jsem napsala prosbu o prověření, protože v systému byla objednávka stále jako NOVÁ a nic se nedělo (krom toho, že požádali o zaúčtování transakce kartou)
    Další týden se nic nedělo, žádná odpověď, napsala jsem tedy 29.3.2021 o storno objednávky - tady pozor! - konečně se někdo ozval a omluvil se - sice stále mluvil o akváriu a že ho museli dát někomu jinému, ale to už mi bylo jedno, hlavně ať mi vrátí peníze.
    Stolek jsem mezitím již měla doma z jiného e-shopu
    31.3.2021 vydali opravny doklad
    Čekala jsem na vrácení částky celý mesic, nic se nedělo.
    24.4.2021 jsem poslala požadavek na prověření, protože mi stále nebyly peníze vráceny. Opět se nic nedělo.
    30.4.2021 v bance podána reklamace transakce kartou
    Téhož dne jsem ještě dala z Facebookovych stránek sestry (svůj nemám), hodnocení na Facebook akvaristiky - že obchod nedoporučuji a že reklamuji transakci u banky.

To co následovalo potom, mě pobavilo nejvíce.
    2.5.2021 v NEDĚLI mi přišla úhrada z jiné banky, že by na základě hodnocení na Facebooku se konečně někdo probudil?
    Bohužel poslal nesprávnou částku v jejich neprospěch.  S ohledem na to, že jste mě dohnali k podání reklamace, požádejte si o navrácení částky také reklamací (vrátím, až mě vyzve moje banka), já už jsem s vámi ztratila tolik času, že už nemám náladu cokoliv řešit.
    Vtip dne ovšem byl, že najednou je hodnocení na Facebooku vypnuté tenhle eshop opravdu již nikdy.  Možná kamenná prodejna super, ale eshop je katastrofa.

Dobrý den, vážená zákaznice,
    nejprve bych se rád omluvil za způsobené komplikace. Na našich stránkách máte veškeré kontakty, možná by celé věci velmi prospělo, kdybyste před psaním recenzí nejprve kontaktovala vedení firmy, aby se nedopatření vyvětlilo. Vaše vysmívavá reakce tady Vás možná pobavila, nám však velmi škodí a vzhledem k tomu, že po prodělané krizi a zavřeném obchodu prožíváme opravdu boj o život, nepovažujeme to vůbec za legrační. Na našich zákaznících nám velmi záleží a zakládáme si na korektní komunikaci. Pokud máte k tomuto co říci, budeme rádi za Vaše podněty a velmi rádi je přijmeme na našich kontaktech, ať už telefonicky, nebo formou mailu. Děkuji za pochopení. Dušan Peuker, majitel firmy

možná odešlo ale nedorazilo

Reakce obchodu Peuker Akvaristik

prosím reklamujte neobdrženou zásilku na našich stránkách. Najdeme zajisté řešení.
    Děkuji.

• Rychlost vyřízení objednavky
  • Napsala jsem,že obchod doporučuji,ale po pravdě nevím,co si mám o nich myslet.Objednávku mně potvrdily 5.4.Jelikož se mně neozývali,napsala jsem email,jak pokračuje má objednávka,...nic....napsala jsem sms....nic.
    Nevím,s takovým přístupem jsem se ještě nesetkala.

Reakce obchodu Peuker Akvaristik

děkujeme Vám, že jste náš obchod doporučila, i přes to, že se Vaše objednávky zatoulala. Kolega se Vám již omluvil osobně, ale já bych se touto cestou chtěl omluvit také. Budeme rádi, pokud nám zůstanete věrná. Děkuji. Dušan Peuker, ředitel společnosti

• Stale se mi nikdo neozval

Reakce obchodu Peuker Akvaristik

Dobrý den, zboží Vám bylo odesláno.
    Pokud zásilka nedorazila, prosím reklamujte to na našich stránkách, případně zavolejte.
    Děkuji.

• za rohem skvělá akvaristika

• Rychlost, ochota, individuální přístup.

• |Rychlost vyřízení objednávky
    • Pestrost sortimentu
    • Možnost doručení do zásilkovny

Velice ochotný obchodník, sám mi dopravil čerpadlo domů.

Reakce obchodu Peuker Akvaristik

Díky za pochvalu, rádo se stalo!

OK.

U zboží uvedená dostupnost 1-2 týdny. Po čtyřech týdnech zboží stále nedorazilo.

Dobrý den vážený zákazníku,
    pokud není zboží skladem, jeho dostupnost opravdu nejsme schopni na 100% ovlivnit. V současné situaci chodí zboží pozdě a objednávky nám jsou kráceny. Je mi líto, že nejste spokojen a velice mě mrzí, že kvůli tomu nedoporučujete náš obchod. Vaše rozhodnutí nedoporučit obchod je podle mě velmi přísné. Ostatní zákazníky nás mohou považovat díky tomu za nespolehlivý obchod. Budeme se snažit naše služby zlepšit.

Nákup v pořádku a bez problémů.

• Velice vstřícný a seriózní přístup ze strany prodávajícího.

Sháněl jsem akvarijní set a byl mi doporučen zn. EHEIM. Veliká výhoda oproti konkurenci je, že si jej můžete poskládat dle vlastní představy a tím se i do budoucna vyhnete zbytečným investicím ... Maximální spokojenost při odborné konzultaci a výběru komponentů.
    I v době Covidové, kdy je vše stižené a komplikované, obchod reaguje profesionálně. Naprostá spokojenost. Vřele doporučuji tento internetový obchod.
    O. Pospíšil, Svitavy.

Reakce obchodu Peuker Akvaristik

MOc díky za pochvalu, těší nás Vaše spokojenost!

• spokojen

Zboží bylo dodáno na dvakrát jinak jsem byl spokojen.

Pro mne je výhoda, že pužívají také Zásilkovnu

• Velmi rychlé vyřízení mojí objednávky super

• Moje první zkušenost s tímto obchodem.

Myslím si, že obchod využiji vícekrát.

teprve po vyzvání,že platba již proběhl před týdnem se obchod ozval,že mu účtárna včas nenahlasila přijetí platby,omluvil se a zboží pak do 2 dnů došlo v pořádku

Reakce obchodu Peuker Akvaristik

Dobrý den, ještě jednou se omlouváme za nedopatření a děkujeme za pozitivní recenzi našeho obchodu.

• Chcete hodnotenie produktov ktoré som si objednal??? nič ste mi neposlali tak ako to môžem hodnotiť??? nehovoriac o tom že ste mi to sľúbili a ja na to čakám, a čakám, spolahol som sa na vás a asi som nespravil dobre. Prepáčte ale to je neseriozne

pekná komunikácia vhodné poradenstvo no skutek utek, nič viac a to je mi s prepáčením k h....,
    kedže tovar ste neposlali a ešte na drzáka chcete aby som ten tovar zhodnotil , tak to je naozaj super

Reakce obchodu Peuker Akvaristik

Dobrý den, není fér co tu píšete. Objednal jste si díl, který není skladem a čekalo se na to, až dorazí. Snažíme se aby vše fungovalo. ale v současné dituaci váznou dodávky. Nakonec jsme se s Vámi domluvili, že se díl z objednávky vyšrtne. Nechápu, proč nedoporučujete náš obchod, ale uděláme vše proto, aby se tato situace neopakovala. Mrzí mě Vaše reakce.