• výborná komunikace s obsluhou

ok

• tovar som objednal 27.12. a status na expedovane bol zmenený 28.12., dnes je 7.1. a tovar mi este nebol doručený.

Emailová komunikácia zo strany obchodu nie je žiadna. Pri objednaní tovaru som potreboval základné informácie ohladom zasielania na slovensko. Neprišla mi žiadna odpoved, akurát objednávku hned zaregistrovali a pridelili jej číslo. Po týždni, ked mi tovar neprišiel, som opat poslal email, aby som zistil, či mi bol odoslaný, avšak ani na druhý email mi nikto neodpovedal. Prešli dva týždne od objednavky tovaru a tovar doma nemám. Dva týždne som mohol čakať aj v slovenských e-shopoch a tovar by som uz určite mal doma. Spoliehal som sa na rýchlosť vybavenia objednávky ale nie je to devíza tohoto e-shopu. Už tu nenakúpim nič.

Reakce obchodu AkceNaElektro

omlouváme se za komunikační chybu a špatné podání informací. V době mezi svátky, kdy byla objednávka přijata, bylo hodně objednávek a snažili jsme se proto co nejrychleji objednané zboží expedovat. Ve Vašem případě však k expedici nemělo dojít, přičemž jsme Vás taktéž měli informovat. Ani k jednomu tomuto úkonu nedošlo, zboží bylo expedováno a až po vrácení balíku českou poštou k nám zpět, jsme zjistili že se stala chyba. Bohužel jste balík objednal dobírkou mimo ČR a to na Slovensko. Bohužel mimo ČR balíky nedoručujeme. Tímto tedy vzniklo celé nedorozumění. Ještě jednou se omlouváme, své chyby jsme si vědomi.

A pozdravem AkceNaElektro.cz

Perfektni komunikace pracovniku obchodu, rychlost, ochota

• možnost vyzvednout zboží osobně a bez poplatku

bezproblémový nákup za dobrou cenu

• dobrá cena
    • kvalitní komunikace
    • rychlost dodání

tento obchod má slušné ceny a při mé první
    zkušenosti s tímto obchodem můžu doporučit

• Výhodne ceny
    • nevim

Výborný a děkujeme za ochotu,vstřícnost a skvělou komunikaci vašeho zaměstnance:-))))

Super! Ostatní internetové obchody před Vánoci nestíhaly a televize nedodávaly, v tomto jsem večer objednala a do 24 hodin ho měla zdarma dovezené až domů!

• Zaruka pouze u nich.

Doporucuji.

• -rychlost dodání
    • -dobrá cena

super!!!

• Narychlo jsem musela nakoupit darky k Vanocum..nemela jsem cas ani chut protlacovat se v kamennych obchodech.
    • zadne'

Tento obchod vrele doporucuji vsem..kteri jsou pracovne vytizeni a nestihaji nakupovat veci a darky v obchodech.

• Dobrá cena

Rychlost dodání a dobrá cena

• výhodná cena
    • rychlá a bezvadná doprava

pohodlná objednávka z domu
    rychlá a bezvadná doprava
    doporučuji ostatním

• Zřejmě spolehlivost
    • nenašel jsem..

• Dobrá cena
    • Česká pošta se neobtěžovala doručit "balík do ruky" domů, uložila ho rovnou na poště.

• Cena,a mám to za rohem
    • Nevím

OK

• rychlost, spolehlivost

• cena,rychlost,soilehlivost
    • x

vše proběhlo k mé spokojenosti, doporučuji

• Opravdu rychle jednani, zbozi bylo hned nasl. prac. den k vyzvednuti na prodejne!
    • Nema

Skvely obchod