• Jedina vyhoda me napada ta, ze u nich neutratite ani korunu, pokud neposlete penize predem, coz nedoporucuji. To je radeji dejte charite.
    • Nefunguje.

Vyhnete se jim.

• Absolutně obchod nemohu pochválit, mám vyřízený splátkový kredit a objednané zboží nikde, do obchodu se nedá ani zavolat,nereaguje již dva týdny na emaily,sms, ani na skype není nikdo kdo by odpověděl.Sice je na hlavní stránce omluva pro nemoc zavřeno ,ale to obchod neomlouvá že si nezařídí zástup, pro vyřízení objednaného zboží !!!!Žádám vysvětlení proč není objednávka vyřízena a zároveň nápravu .S pozdravem Milena Udoh

Nevím co si o tomto obchodě myslet !!!Nedoporučuji ,po nápravě velmi ráda přehodnotím tento vyjádřený znepokojující názor.

• tovar som objednal 27.12. a status na expedovane bol zmenený 28.12., dnes je 7.1. a tovar mi este nebol doručený.

Emailová komunikácia zo strany obchodu nie je žiadna. Pri objednaní tovaru som potreboval základné informácie ohladom zasielania na slovensko. Neprišla mi žiadna odpoved, akurát objednávku hned zaregistrovali a pridelili jej číslo. Po týždni, ked mi tovar neprišiel, som opat poslal email, aby som zistil, či mi bol odoslaný, avšak ani na druhý email mi nikto neodpovedal. Prešli dva týždne od objednavky tovaru a tovar doma nemám. Dva týždne som mohol čakať aj v slovenských e-shopoch a tovar by som uz určite mal doma. Spoliehal som sa na rýchlosť vybavenia objednávky ale nie je to devíza tohoto e-shopu. Už tu nenakúpim nič.

Reakce obchodu AkceNaElektro

omlouváme se za komunikační chybu a špatné podání informací. V době mezi svátky, kdy byla objednávka přijata, bylo hodně objednávek a snažili jsme se proto co nejrychleji objednané zboží expedovat. Ve Vašem případě však k expedici nemělo dojít, přičemž jsme Vás taktéž měli informovat. Ani k jednomu tomuto úkonu nedošlo, zboží bylo expedováno a až po vrácení balíku českou poštou k nám zpět, jsme zjistili že se stala chyba. Bohužel jste balík objednal dobírkou mimo ČR a to na Slovensko. Bohužel mimo ČR balíky nedoručujeme. Tímto tedy vzniklo celé nedorozumění. Ještě jednou se omlouváme, své chyby jsme si vědomi.

A pozdravem AkceNaElektro.cz

balík stál zhruba o 70 Kč víc, než bylo uvedeno i s poštovným ve faktuře...ale jinak dobrý...

Reakce obchodu AkceNaElektro

poprosíme Vás o zaslání čísla objednávky, pro kontrolu. Samovolné navyšování ceny oproti faktuře je bez jakýchkoliv výmluv problém. Chceme tímto zjistit, zda se jedná o chybu systému či chybu jednotlivce. Spolu s číslem objednávky nám zašlete i číslo účtu, na které Vám bude zaslána rozdílová částka. Děkujeme a omlouváme se za první špatný dojem.

S pozdravem AkceNaElektro.cz

• - nemoznost fakturacie bez DPH pri vyvoze tovaru

Reakce obchodu AkceNaElektro

Dobrý den, velmi se omlouváme, že Vás neuspokojil náš zaměstnanec se svými znalostmi ohledně vývozu zboží za hranice. Zasíláme zboží pouze po ČR, tudíž nebylo potřeba našeho pracovníka v tomto ohledu zaškolovat.

• Velmi dobré ceny.
    • Špatná kvalita zabalení zboží.

Zboží dorazilo v krátkém čase, bylo ale poškozené z důvodu nekvalitního zabalení.

Reakce obchodu AkceNaElektro

velmi se omlouváme za způsobené nepříjemnosti. Balíky se snažíme ošetřit proti všemožným nárazům a manipulaci, kterou způsobuje přepravce. Jestli Vás můžeme poprosit o číslo objednávky či číslo balíku, abychom mohli celou věc důkladněji prošetřit, budeme Vám velmi zavázáni. Děkujeme za hodnocení, s přáním hezkého dne AkceNaElektro.cz

• čas od objednávky do doručení skvělý
    • odpověď na dotaz, jak reklamovat - zatím žádná

zatím nevím, ráda upřesním po vyřízení reklamace

Reakce obchodu AkceNaElektro

pokud jste nedostala stále žádnou informaci ohledně reklamace, prosíme kontaktujte nás dále na tuto reakci. Budeme celou věc neprodleněn řešit a vyvodíme z toho důsledky pro zaměstnance, který se má touto záležitostí zabívat.

Děkujme
    s pozdravem
    AkceNaElektro.cz

• Dobré ceny
    • Doba vyřízení a odeslání objednávky je dlouhá.

Průměrný e-shop.

• Nespolehlivost
    • nevím

Zboží jsem sehnal ihned jinde o pár korun dražší, ale to není rozhodující, tady jde hlavně o spolehlivost a ta tady selhala, asi už nemám v tento int.obchod důvěru, vzhledem k tomu, že jsem tel. potřeboval druhý den, tak to tím pro mne končí.

• dobrá nabízená cena za zboží
    • špatná komunikace s obchodem, čeká až bude dotázán objednatelem i při nedodržení dodací lhůty
    • zboží propaguje na webu, i když ho nemá na skladě
    • vůbec nedodržuje dodací lhůty

obchod nedoporučuji

Reakce obchodu AkceNaElektro

Dobrý den, omlouváme se Vám pokud jsme Vás nedostatečně informovali o stavu objednávky. Většinou vše stíháme v rámci možností co nejlépe a co nejrychleji. Bohužel ani my neovlivníme zboží jež je u dodavatele a občas se může stát že se zboží někde zasekne a lhůta se tak nepříjemně prodlouží. Náš systém je v tuto chvíli již vylepšen, hlídací pes na našich stránkách tak zajistí zobrazování položek, které jsou v danou chvíli při objednání opravdu skladem a které nejsou. Děkujeme za názor, budeme se zlepšovat k Vaší spokojenosti. S pozdravem AkceNaElektro.cz

• žadné a je to až někde na chodově
    • obchod je v lokalitě kde davají lišky dobrou noc

Netvrdí pravdu

Reakce obchodu AkceNaElektro

Dobrý den, velice nás mrzí, že jste nebyl s naším výdejním místem spokojen, tak jako většina našich spokojených zákazníků. Naše výdejní místo se však nachází mezi stanicemi metra Chodov( a OC Chodov) a Opatov v docházkové vzdálenosti cca 5 minut, před obchodem je autobusová zastávka a možnost zaparkování. Pokud Vám lokalita "Praha 4" nevyhovuje, můžete si zboží nechat zaslat Poštou, PPL, nebo také nabízíme na většinu sortimentu rozvoz po Praze zdarma. Děkujeme za ohodnocení obchodu a nákup. AkceNaElektro.cz

• Je nepřehledný.Vázne komunikace.

Objednal jsem si telefón a dorazil jiný model než mnou objednaný, byl již rozbalený a navíc původ tohoto telefonu je Polský!!!!

Reakce obchodu AkceNaElektro

Dobrý den, za chybu se samozřejmě omlouváme, chybovat je lidské. Každopádně pokud jste obdržel jiné zboží než jste si objednal, překvapuje nás že jste nevyužil 14ti denní lhůty na vrácení zboží... K Vaší poslední poznámce o původu telefonu, to bohužel nemohlo být překvapení ani pro Vás ani pro nikoho jiného, jelikož na to že ten a ten telefon je z dovozu informujeme tučným červeným písmem v popisu produktu. S pozdravem AkceNaElektro.cz

• -nedostatečná komunikace a informovanost zákazníka o stavu objednávky
    • -měli by informovat zákazníka průběžně a včas
    • -projevit větší zájem

nedoporučuji ostatním nakupujícím, špatná komunikace se zákazníkem, neinformují zákazníka sami od sebe a včas o stavu objednávky, po měsíci objednávky nebyli schopni informovat o stavu objednávky, vždy jsem se musel dotazovat první, odpověď přišla až za 2 dny a nebo vůbec, zboží jsem po měsíci objednávky neobdržel

• Cena za objednané zboží byla velmi dobrá, ovšem zboží jsem stejně zatím neobdržel, jinak o jiných výhodách zatím nevím.
    • Prodej zboží,které je zřejmě pro firmu za slibované peníze nedostupné.

Zatím bych rozhodně nákup nedoporučil, nemám k tomu zatím žádný důvod, zboží ve sjednané lhútě nedorazilo, jediné co mi obchod navrhuje je abych smlouvu vypověděl.

Reakce obchodu AkceNaElektro

Dobrý den, vyveďte nás z omylu pokud jste objednával zboží, u kterého bylo v popisu při objednávání sladové dostupnosti "vyprodáno" o této dostupnosti jste byl informován emailem a zrušení objednávky je každého věc. Snažíme se zboží poptávat u dodavatele týden co týden, ale pokud jej není schopen sehnat, jsme jako obchod bezradní a tím se prodlužují i čekací lhůty. Je nám líto. S pozdravem AkceNaElektro.cz

• - neobtěžujou se informovat zákazníka o tom, že zboží nedoručí včas

Amatérský přístup, při tak velké konkurenci dost odvážné

Reakce obchodu AkceNaElektro

Dobrý den, velmi se omlouváme, zda jsme Vás neupozornili, automaticky rozesíláme email, pokud zboží není skladem. Poprosíme Vás o číslo objednávky či jiný údaj (email [email protected]) abych, mohli tuto skutečnost prověřit. Konkurence jsme si více než vědomi. Děkujeme

• V případě že není zboží momentalně skladem dát to jihned na vědomí.

NE nebyl jsem spokojen

Reakce obchodu AkceNaElektro

pokud jsme tak neučinili velmi se omlouváme. Každopádně pokud zboží skladem není obratem zasíláme email s upozorněním na tuto skutečnost. Velmi rádi bychom si zkontrolovali dle čísla objednávky, jestli tak bylo učiněno i ve vašem případě. Prosím zašlete nám číslo objednávky na náš email [email protected]
    Děkujeme

I když jsem o vzniklém problému informoval obchodníka mailem, ani se neobtěžoval mě odpovědět a vysvětlit, kde se stala chyba. Mobil 736626677 i mail byl podmínkou objednávky.

Reakce obchodu AkceNaElektro

Dobrý den, za vzniklé nedorozumění se omlouváme, televize zasílaná k Vám byla převzata přepravní společností PPL. Bohužel jsme nebyli upozorněni, že se jedná o nadměrný náklad a dopravce byl bez našeho vědomí změněn na DHL, který platební karty nebere. Problém je již vyřešen. Ještě jednou se tedy omlouváme.

• Nevím
    • Nemohu se dovolat na telefon, abych zjistil stav objednávky

Nevím jestli jsem měl smůlu, ale zboží jsem objednal, protože obchod uváděl, že má zboží na skladě, což nebyla pravda. Potom dlouhá dodací lhůta a protože jsem to měl jako dárek k narozeninám podraz.

• dodací lhůta

dobrá cena, nabízí zboží, které přes 14 ti denní dodací lhůtu nemají zajištěné

• nedostupnost telefonu
    • pri dostupnosti nikdo nezveda

Reakce obchodu AkceNaElektro

Dobrý den, velice se omlouváme, pokud jste se k nám nedovolal. Bohužel, nelze zvednout 100% telefonátů v době vytížení naších pracovníků. Nicméně děkujeme za připomínku a pokusíme se na tom více zapracovat.