AkceNaElektro

Přidáno: 3. října 2013

Hajzlové!!!

Rady pro poškozené

Přidáno: 7. srpna 2013

Dobrý den. Pokud i vy máte problémy s reklamací, nebo vám společnost dluží peníze, mám pro vás několik rad. I mě se podobná věc stala, tak jsem pátral tak dlouho, až jsem získal několik kontaktů. Takže:

Byla prý zřízena reklamační linka (většinou nedostupná, ale občas funguje): 774 136 442
Stejně tak byl zřízen email pro řešení reklamací: reklamace.juicy@gmail.com

Mnohem efektivnější je však telefonicky neustále "otravovat" jak předsedu představenstva, tak přesedu dozorčí rady. Takže:

Martin Pelíšek (předseda představenstva): 725 088 199
Metr Musil (předseda dozorčí rady): 774 953 988

Přeji mnoho úspěchů. Mě se po zhruba jednom měsíci podařilo dostat zpět peníze za reklamované zboží. Pevně věřím, že budete také úspěšní.

zákazník

Přidáno: 7. srpna 2013

• cena výrobku

Tento obchod nedoporučuji a varuji před ním jakož i před firmou JUICY CALL, a.s.Tato firma je uvedená na dodavatelské faktuře jako dodavatel (prodejna AkceNaElektro.cz byla jejich prodejnou). V záruční době jsme chtěli uplatnit reklamaci, ale nikdo nebral telefony, nereagoval na emaily, nepřebral doporučené dopisy. Proto jsme věc postoupili ČOI Praha a dozvěděli se, že prodejna byla zrušena, JUICY CALL a.s. jako dodavatel funguje, ale nereaguje a ani nevznesl námitku proti zahájenému správnímu řízení. Dostanou pokutu a v klídku "pojedou" dále. Nás ta zkušenost s touto firmou stála 22 tis. Prý firmu můžeme dát k soudu, ale známe naše soudnictví a po zkušenostech svých blízkých víme, že soudit se je dnes jen pro bohaté. Ti si to můžou dovolit.

Anonym

Přidáno: 1. srpna 2013

• Obchod byl 'zrušen', nelze reklamovat pokažené produkty.

Mobil, který byl dovežen a zakoupen v zahraničí se mi po půl roce z ničeho nic vypnul a přestal bootovat systém.

Poškozený

Přidáno: 10. července 2013

• Nemožnost reklamace - nefungující kontakt

Silně nedoporučuji tento obchod - po roce a půl mi odešla LED tv, která nebyla určena pro CZ trh, čili ani reklamace u výrobce není možná. Bez možnosti komunikace s prodejcem - nefunkční kontakty, zrušený web!!!

Bubak

Přidáno: 16. června 2013

• Jedina vyhoda me napada ta, ze u nich neutratite ani korunu, pokud neposlete penize predem, coz nedoporucuji. To je radeji dejte charite.
  • Nefunguje.

Vyhnete se jim.

will

Přidáno: 14. června 2013

• servis, chování prodejců

Chci varovat ostatní před uvedenou firmou.
před rokem a půl jsem zakoupil LCD televizi, rychle a za dobrou cenu. Potud vše OK. Po 18 měsících se projevila na televizi závada. LCD jsem zaslal prodejci k reklamaci. Po 30 dnech se mi televize vrátila "opravená". Po otevření krabice bylo zjevné, že televizi ani nerozbalili. Ihned jsem poslal mail prodejci, bez odezvy, poslal jsem tedy zpět televizi k další reklamaci, tentokrát již zásilku nepřevzali, v místě kamené prodejny již nic není - odstěhovali se, na netu trvale visí informace o omluvě z důvodu nemoci. Majitel telefon nezvedá.
Navíc jsem se pozděkji v diskuzích na heurece dozvěděl, že prodávají zboží, které se nedá reklamovat ve zdejších servisech. Proto pečlivě zvažte nákup v tomto obchodu.

Milča

Přidáno: 10. května 2013

• Absolutně obchod nemohu pochválit, mám vyřízený splátkový kredit a objednané zboží nikde, do obchodu se nedá ani zavolat,nereaguje již dva týdny na emaily,sms, ani na skype není nikdo kdo by odpověděl.Sice je na hlavní stránce omluva pro nemoc zavřeno ,ale to obchod neomlouvá že si nezařídí zástup, pro vyřízení objednaného zboží !!!!Žádám vysvětlení proč není objednávka vyřízena a zároveň nápravu .S pozdravem Milena Udoh

Nevím co si o tomto obchodě myslet !!!Nedoporučuji ,po nápravě velmi ráda přehodnotím tento vyjádřený znepokojující názor.

Přidáno: 20. dubna 2013

• velmi rychlá expedice
  • nerespektují přání zákazníka

Zboží jsem objednávala v pondělí v nočních hodinách a projevila jsem přání, aby bylo zboží dodáno ve čtvrtek (jediný den v týdnu, o kterém jsem věděla, že budu celý den doma, což jsem jim také napsala), tedy předáno dopravci ve středu. Toto přání nerespektovali, ani se nenamáhali o vysvětlení, proč "nelze" zboží poslat o den později a zboží odeslali v úterý. Pak jsem pozdější dodání musela vykomunikovat s dopravcem.

Reakce obchodu AkceNaElektro

za Vámi popsanou skutečnost se omlouváme, samozřejmě nám nedělá problém odeslat objednávku o den či dva později. V tomto případě, k naší lítosti, musel zaměstnanec Vaši poznámku přehlednout a objednávku rovnou odeslat. Ještě jednou se tedy omlouváme za způsobené komplikace, zaměstnance na chybu upozorníme, aby v budoucnu k těmto chybám nedocházelo.

AkceNaElektro.cz

Piere

Přidáno: 20. dubna 2013

• po Praze zdarma, nízká cena, dobrá komunikace